Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25.935
Cevap
898
Favori
1.750.011
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yakın zamanda İstanbul bilişimde sipariş veren oldu mu. fiyatlar iyi gibi
    https://www.istanbulbilisim.com/apple-iphone-11-64-gb-siyah-apple-turkiye-garantili-cep-telefonu-fiyati-288915.html
  • İnşallah air 2019 alacağım, pişman olmam umarım...
    SD kart alıp windows kurmayı düşünüyorum 1-2 sene sonra.
  • En son batmışlardı diye hatırlıyorum bende macbook alacaktım ordan fakat güvenemediğim için sipariş vermedim
  • gomez_10 G kullanıcısına yanıt
    Tavsiye etmiyorum
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Air 2019dan kastın retina ekranlı 2018de tanıtılan model sanırım. Ancak bu modelde SD kart girişi kaldırıldı diye biliyorum. Bunu araştırmanı tavsiye ederim. SD kart girişi 2017air modelinde var...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SER&DEN

Air 2019dan kastın retina ekranlı 2018de tanıtılan model sanırım. Ancak bu modelde SD kart girişi kaldırıldı diye biliyorum. Bunu araştırmanı tavsiye ederim. SD kart girişi 2017air modelinde var...
    Hayır hocam 2019 da yenilenerek çıkan modelden bahsediyorum.
    SD kart için type-c çevirici ile halledicem.
  • Şuan Amerikada çoğu yerde mb air 2019 899$
    Türkiye ye shipping yok
    Tr de almaya kalksak 7999 tl oda 1400 usd yaklaşık

Apple bu fiyatlarla satabiliyosa alan kitleyi tebrik ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen hafta amerikadaydım, macbook proyu gitmişken oradan alacaktım. giderken hesaba katmadığım 9,5% eyalet vergisi ve geri dönüşüm bedeli (5 dolar) binince burayla aradaki fark 700-800TL'lere kadar düşüyor diye almayıp buraya bıraktım. hem orada sadece 1 yıl garantili, hem taksit imkanı yok, hem de ingilizce klavye olması nedeniyle aradaki farka değeceğini düşünüyorum.

malesef kurdan dolayı, özellikle elektronikte oranın hiç cazibesi kalmamış durumda.
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, 2019da çıkan sanırım 2018in kelebek klavye geliştirilmiş hali. Başka değişiklik var mı bilmiyorum. Type-C ile yapacağınızı düşünmedim o yüzden dikkatinizi çekmek istedim..

• quote:

Orijinalden alıntı: SER&DEN

Anladım hocam, 2019da çıkan sanırım 2018in kelebek klavye geliştirilmiş hali. Başka değişiklik var mı bilmiyorum. Type-C ile yapacağınızı düşünmedim o yüzden dikkatinizi çekmek istedim..
    Teşekkürler hocam bilgilendirmeniz için,
    farklar şu şekilde benim araştırdığım kadarıyla;
    klavye geliştirilmiş dediğiniz gibi,
    parlaklık 300 nits den 400 nits e çıkarılmış,
    ve true tone gelmiş.

Aslında planım şu şekilde Type-C için dönüştürücü alacağım SD kart, USB, HDMI vb. olan oraya takacağım SD kartı, bakalım işe yarayacak mı. Yaramazsa da 128 gb fazlasıyla yeterli oluyor bana her şeyi online yaptığım için.
  • beyler, istanbul bilişimde güzel fiyat var ama emin olamadım.

macbook pro 128gb 7.829TL ye geliyor.

işin garip yanı şu,

ilan fotoğrafında macbook pro 15" fotosu var.
    ilan ismindeki kod ve intel iris 615 uyuşmuyor.

Touchbarsız model girip yanlışlık mı yapılmış? Nası bi kafa anlamadım, alınır mı sizce?
  • Alioreh kullanıcısına yanıt
    Ben taksit imkanı sunmadığı için pek ilgilenmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: baycall

Ben taksit imkanı sunmadığı için pek ilgilenmedim.
    valla elim kaşınıyor

göndermezler uğraşıp dururuz diye düşünmüyo değilim, black friday e bırakıcam sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alioreh

valla elim kaşınıyor

göndermezler uğraşıp dururuz diye düşünmüyo değilim, black friday e bırakıcam sanırım

Alıntıları Göster
    Yeni bir durum değil aslında o rakamlar bir süredir öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

İnşallah air 2019 alacağım, pişman olmam umarım...
    SD kart alıp windows kurmayı düşünüyorum 1-2 sene sonra.
    dünyanın en mantıksız işini yaparsın sd kart alıp windows kurarsan . Verimli olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baycall

Yeni bir durum değil aslında o rakamlar bir süredir öyle.

Alıntıları Göster
    2019 model yoktu valla benim gördüğüm. Model koduna bakarsanız 2017 model touchbarsız fiyatına gidiyor şuan. 2 aydır takipteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinsukru

Şuan Amerikada çoğu yerde mb air 2019 899$
    Türkiye ye shipping yok
    Tr de almaya kalksak 7999 tl oda 1400 usd yaklaşık

Apple bu fiyatlarla satabiliyosa alan kitleyi tebrik ederim
    Tebrik için teşekkürler. Almak zorundayız. Çünkü ios app geliştirme için macbook, imac ya da macmini şart. 2018 macbook air'i 7bin'e almak zorunda kaldım. Şimdi 7500 olmuş. İş için gerekli olmasa 3000 liradan kuruş fazla vermem macbook air'e.

Bu arada, yukarıda bir arkadaş paylaşmış. MQD32TU koduyla başlayan macler eski model. N11'de son model diye satılıyor ama yalan. Güncel macbook air'lerde 2 adet type-c ve bir tane de 3.5mm jack'ten başka port yok.
  • Zuckerberg kullanıcısına yanıt
    Nasıl hocam? Tecrübelerinizi paylaşırsanız ona göre cihazı alacağım bende...
    Windows kurmanın kaçarı yok benim adıma elbet kurmam gerekecek çünkü.
  • https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/macbook-air-13-inc-128gb-ssd-mvfh2tua-mvfk2tua-mvfm2tua-P389408805

Bu Ürünü aldım 2019 galiba kodundan baktığım kadarıyla son anda yetiştim 6450ye mal oldu kart kampanyasıyla.. Şimdi bu modele uyan type c dönüştürücü önerebilir misiniz.. Sd kart hdmi usb tümü bir arada olan.. Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlgrn

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/macbook-air-13-inc-128gb-ssd-mvfh2tua-mvfk2tua-mvfm2tua-P389408805

Bu Ürünü aldım 2019 galiba kodundan baktığım kadarıyla son anda yetiştim 6450ye mal oldu kart kampanyasıyla.. Şimdi bu modele uyan type c dönüştürücü önerebilir misiniz.. Sd kart hdmi usb tümü bir arada olan.. Teşekkür ederim
    Sanırım 2019 değil.

Edit: Pro sanmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baycall -- 11 Kasım 2019; 10:18:58 >

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.