Şimdi Ara

Apple Macbook Air Kullanıcıları (Early 2015 - Broadwell) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
12
Favori
20.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler.

Bilemiyorum. Söylentilere göre yeni nesil air olmayabilir de.
  • Düşünenler için MJVM2TU/A MACBOOK AİR 11.6" model mevcut. 2 yıl Türkiye garantili. Fiyat 2750 tl. 2 adet mevcut. Detaylar için o.m.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MacBook Air alsam günlük işlerim dışında football manager heart stone tarzı oyunları kaldırır mı ?

• 8gb ram olsun diyenler acaba 4gb ramın ne eksikliğini görüyorlar.Bende 2015 4gb ram versiyonu var şahsen ramin yetmediği bir durumla karşılaşmadım , meraktan soruyorum ram ihtiyacını ne zaman hissediyorsunuz
  • Misal 2k film izlerken eksikliğini hissedeceksiniz, bir oyun oynarken hissedeceksiniz misal wot

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu internetle 720p film izleyebilirsek öpüpte başımıza koyuyoruz valla :) Zaten oyun oynamak içinde masaüstü bilgisayarım var o zaman 8gb ram benim için gereksiz
  • En iyi siz bilirsiniz :misal eşimin okul işleri için 11 inç air 4 GB ile yeterli ama bana 8gb lik Pro bile Güçsüz geliyor. Keşke 16 alsaymisim diyorum(kendi çektiğim 4k videolar icin)

• MacOs Sierra'da performans 4GB'ler de nasil olacak bir bilgi var mi? El Capitan tasarrruflu bir Update olacak diyorlardi. Sierra'da durum nedir? Ha sunu düsünüyorum. Gecen sene 4GB Macbook Air almistim. Ama Sierra'da belli edecekse kendini, bir de standard olarak artik 8GB RAM verdiklerini düsünürsek, yeni update yapmasam mi diyorum.

Bu sorunlar genellikle iOS'ler de olur, bir yeni sürüm bir eski model iPhone/iPad'leri yavaslatmasi.

Varmi böyle birsey Macbook'lar da?

• Teknosa da 3200 e 13.3 inch 256gb ssd li macbook air var 4gb ram li alinir mi bu fiyata ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet mağazadan teslim alınca 150 tl indirim oluyor.Alınır mı sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muqarnas -- 5 Temmuz 2016; 15:56:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınır hocam. Fiyat iyi. Zaten apple'a da zam geldi.

Seri sonu bir tane air almak lazım.
  • Apple MB Air MJVE2TU/A i5 1.6GHz 4GB 128GB 13" HDG

Arkadaşlar merhaba.Bazı konularda fikirlerinizi almak istiyorum.2008 yılında aldığım Dell Studio 1535 Laptop miadını doldurdu.Yani makine bitti çift okey boşta dönüyor son demlerini yaşıyor.Düşündüm taşındım apple macbook air almaya karar verdim.Diğer bilgisayarları alıp 2 -3 yılda çöp olacağına bunu 5 -6 yıl kullanmayı düşünüyorum.Şimdi sorularım şunlar.
    Ben bu laptop’ta oyun oynamayacağım.İşte müzik dinlerim,film izlerim birde yılda birkaç saat GTA falan oynuyorum.Diğer türlü bilgisayarı bilgi edinme amaçlı kullanıyorum çizim falan yapmayacağım.Ve apple konusunda hiçbir bilgim yok.Ben yine bu bilgisayarıma da winrar,Office,vlc player falan kurabilecek miyim?Film indirdiğim zamanlar bunu direk harici harddiskime atıyorum yer sorunum yok.Bu bilgisayarlarda kronik bir sorun var mı?Ya da aldım olmadık bir şey oldu siyah ekran/mavi ekran hatası falan verdi ne yapıcam?Çünkü bu konuda hiçbir bilgim yok.Sizin görüşleriniz nedir?bu yukardaki işlemler için bu bilgisayar yeterli olur mu?Tavsiye eder misiniz?Ayrıca ne gibi sorunlarla karşılaşabilirim?Bu cihazı sıfır olarak 3000 TL’ye alıcam.Fikirlerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertcelik

Apple MB Air MJVE2TU/A i5 1.6GHz 4GB 128GB 13" HDG

Arkadaşlar merhaba.Bazı konularda fikirlerinizi almak istiyorum.2008 yılında aldığım Dell Studio 1535 Laptop miadını doldurdu.Yani makine bitti çift okey boşta dönüyor son demlerini yaşıyor.Düşündüm taşındım apple macbook air almaya karar verdim.Diğer bilgisayarları alıp 2 -3 yılda çöp olacağına bunu 5 -6 yıl kullanmayı düşünüyorum.Şimdi sorularım şunlar.
    Ben bu laptop’ta oyun oynamayacağım.İşte müzik dinlerim,film izlerim birde yılda birkaç saat GTA falan oynuyorum.Diğer türlü bilgisayarı bilgi edinme amaçlı kullanıyorum çizim falan yapmayacağım.Ve apple konusunda hiçbir bilgim yok.Ben yine bu bilgisayarıma da winrar,Office,vlc player falan kurabilecek miyim?Film indirdiğim zamanlar bunu direk harici harddiskime atıyorum yer sorunum yok.Bu bilgisayarlarda kronik bir sorun var mı?Ya da aldım olmadık bir şey oldu siyah ekran/mavi ekran hatası falan verdi ne yapıcam?Çünkü bu konuda hiçbir bilgim yok.Sizin görüşleriniz nedir?bu yukardaki işlemler için bu bilgisayar yeterli olur mu?Tavsiye eder misiniz?Ayrıca ne gibi sorunlarla karşılaşabilirim?Bu cihazı sıfır olarak 3000 TL’ye alıcam.Fikirlerinizi bekliyorum.

zip dosyalarını açabiliyorsunuz ,office' in mac sürümleri var ve vlc kurabilirsiniz.Saydığınız işler için kesinlikle yeterli olur hiçbir sıkıntı çekmezsiniz.Sadece gta oynayamazsınız heralde (vice city falan anca).Benim şuana kadar performans anlamında tek sıkıntı çektiğim nokta fotoğraf makinamda raw fotoğraflara bakarken geçişler arasında baya kasıyoe 3-5 saniye gecikmeli açıyor fotoğrafları ama editlerken sıkıntı yok.Sanırım yazılımsal bir durum bu kasma.Bunun dışında bir sıkıntısını görmedim henüz.Kronik sorun olarak çok bilgim yok ama sonuçta kasası eski bir bilgisayar sorunlar ilk çıkan versiyonlarda olsa bile şuanda satılan güncel versiyonlarda bir problem kalacağını düşünmüyorum

• Ras0 R kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim sağol
  • 2. el mac alıyorum ve ilk macbookum olucak air model. bir sorum olacak;

uygulamalar aşağıda yer alıyor ya normalde arkası saydam, baktığım macte arkası beyazdı full, bu ayarlanabiliyor mu? sürümle mi alakalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcancan

2. el mac alıyorum ve ilk macbookum olucak air model. bir sorum olacak;

uygulamalar aşağıda yer alıyor ya normalde arkası saydam, baktığım macte arkası beyazdı full, bu ayarlanabiliyor mu? sürümle mi alakalı?

Doğru şeyi anladıysam eğer , o alttaki uygulamaları gizleyebilme seçeneği var gizleyince aşağı iniyor mosueu üstüne getirince çıkıyor sadece
  • Param olsa da ben alsam dediğim üründür
  • 0 aldım, ambalajıda ben açtım ama pil devri 4 gozukuyor? normal midir?

pili sürekli pirizde kullanınca bu sayı sabit kalıyor mu?
  • Arkadaşlar 4gb ram modelini kullananlara soruyorum , ramin yetmediği durumlarla karşılaştınız mı hic ? Tez yazımında kullanacağım o yüzden çok sayıda pdf ve chrome sekmesi açık olacak . Arada bir de fm 2014 oynarım bunlar için 4gb ram yeterli midir acaba ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.