Şimdi Ara

Apple Mac Pro bir oyun bilgisayarı olsaydı... İşte MSI Vortex!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
1.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 44
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 44 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 143
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 44
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • PanikAtak (2 mesaj) fx57 (2 mesaj) ExECaLiBuR (1 mesaj) Das Boot (1 mesaj) suslu76 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mobil (9 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (2 mesaj) (16 mesaj) (2 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Apple Mac Pro bir oyun bilgisayarı olsaydı... İşte MSI Vortex!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    29176 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    MSI'ın yeni oyun bilgisayarı Vortex, sadece su sürahisi kadar büyük kasası, yüksek performanslı donanımları ve vaad ettiği oyun deneyimiyle içi içine sığmayan heyecan verici bir bilgisayar. MSI Vortex'in tüm detaylarını bu videoda anlattık.

|
    |
  • Yüzbaşı
    314 Mesaj
    İlginç ve farklı bir tasarıma sahip bir bilgisayar görüyorum, fakat param olsa da yine de böyle bir model almazdım.

Görünüş'ü çok hoşuma gitmedi, tasarım olarak fena değil, msi kullanan birisi olmama rağmen nedense beğenmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amen.Ra -- 16 Ocak 2016; 20:15:00 >
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1087 Mesaj
    Cay yapma aletine benziyo semaver mi neydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Covert intelligence involves a lot of waiting around. Know what it's like being a spy? Like sitting in your dentist's reception area twenty-four hours a day. You read magazines, sip coffee, and every so often, someone tries to kill you
  • Binbaşı
    1283 Mesaj
    bir boombook değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrashBone -- 16 Ocak 2016; 20:53:44 >

AMD Ryzen 5 1600x / XFX RX Vega56 / Asrock AB350 Pro4 / G.Skill 2x8G 2933MHz / Deep Cool Tesseract SW WH / EVGA Supernova G2 650
    AOC G2460PF / Logitech G633 Virtual 7.1 Headset / Logitech G402 Hyperion Fury / Razer Goliathus / Logitech G710+

• Yüzbaşı
    483 Mesaj
    Shazili milky salep...

|
    |

999 dolar olanda 940-950 sli vardir herhalde

|
    |
    CrashBone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: CrashBone

Fiyat 999$ mi, ben mi yanlış anladım? Tasarım'ı markayı geçtim, 2 tane GTX 980 daha pahalıya geliyor.

bir sitede fiyatları 2000 ve 4000 dolar diyor, '' It will have the starting price of $2,000 if you get a system with the less powerful NVIDIA GTX 960 graphics cards. A version with the more powerful GTX 980 will cost about $4,000.''
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simbolmina -- 16 Ocak 2016; 21:43:15 >
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    474 Mesaj
    NSI son zamanlar da inovatif olarak çok iyi ürünler çıkarıyor beğenimi baya kazanıyor doğrusu

örneğin
    GS30 2M SHADOW

Ultra-light portability 13.3 gaming notebook, only weighs 1.2kg, 19.88mm thin

Hem çok küçük hem çok hafif bu boyut ve ağırlıkta tek quad core laptop+
    |
    |
    Eğer insanlar; Microsofttun kendilerine kaybettirdiği zaman, para ve fikirlerinin değerini hesaplayabilselerdi(veya nesne gibi görebilselerdi), en az yapacakları bütün MS kurumlarını kendi elleri ile yıkmaktır...
  • Yarbay
    3007 Mesaj
    saniye 57
    |
    |
  • Binbaşı
    1836 Mesaj
    apple'ın çöp kutusundan daha şık çöp kutusu olmuş.

aşırı gereksiz bir şey olmuş ve yanlış bilgilendirilmiş şimdi iyi okuyun yazdıklarımı adam içinde iki tane gtx980 ekran kartı var dedi mobile boyutunda. Bir gtx980m ekran kartının fiyatı aliexpres de 800 dolardan başlıyor ve msi diyorki 999 dolardan satılacak diyor bu tamamen sallama. oyle bi kasaya sen ıkı tane gtx980 koy o kasa erir o kasayı 2 3 tane fanla soğutamassın. msi tabikide ısı sorunu olmuyor diyecek. Bu ürün başta dediğim gibi gereksiz apple mac proya özenilmiş zaten mac pro da gereksiz bir şey. Bilgisayardan az biraz anlayan bir insan bile bu şekilde bir bilgisayar almaz. Bu konsola benzemiş ama konsol kasa arasında kalmış saçma sapan bir şey.
  • Yarbay
    3099 Mesaj
    Vortex'i duyunca aklıma ne geldi Liselileri bırak üniversitelilerin bile çoğu bilmez.

Tanıttığın hiç bir ürünü sesli dinlemiyorum sesini kısıp öyle izliyorum çünkü ne dediğin anlaşılmıyor

|
    |
    |
    |
  • Teğmen
    204 Mesaj
    Appleden bir oyuncu pc si olamaz bi cacıkta olmaz.Helal be MSI. İyiki varsın Windows.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bitcoin
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.