Şimdi Ara

Apple M1 Mac [ANA KONU] (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.917
Cevap
235
Favori
394.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bunun çözümü olduğunu pek sanmıyorum. bluetooth aktarma kapasitesi zaten dar, mouse ve kulaklık gibi sürekli data aktarımı gerektiren şeyler bağlayınca sapıtması gayet doğal.

• Arkadaşlar Macbook pro istediğinizn konfigürasyonu Amerika'dan getirebilirim. Ayrıntılar için dm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şöyle 150 tlyi geçmeyecek Macbook air için koruyucu kılıf önerebilir misiniz?

• WiFi internet hız sorunu yaşayan var mı?

Telefondan WiFi bağlanıyorum, Speedtest sonucu gayet iyi. Ancak, M1 MBA'da tam tersi çok kötü. Sorun nedir acaba? Herkeste mi böyle?

Önceden bu kadar değildi, bugün ayyuka çıktı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba herkese,

16 GB Ram'le konfigüre edilmiş MBA almak istiyorum. Eğitim kampanyasıyla birlikte Airpods Pro almak da var hedefimde. Yakın zamanda kredi çektim bu alışverişi yapmak için fakat Apple'ın online mağazasında sadece kredi kartı geçerli. Halihazırda kartıma o kadar yüklü bir miktar atamıyorum çünkü limiti zaten 2k ve onun üstünde bir alışveriş yapamayacağımı söylüyor banka. Konfigüre modeller de neredeyse hiçbir teknoloji mağazasında yok ya da olanlarda da eğitim kampanyası yok... Apple destek garanti sanal kart açın dedi ama sanal karta da kredi kartının limitinden fazla para aktarılamıyor. Elimde param var ama ben bu cihazı hiçbir koşulda alamıyorum. Mağazadan sipariş gibi bir seçenek de yok. Nasıl bir yol izleyebilirim bunu daha önce yaşamış, bilen birileri varsa aydınlatabilir mi beni? Teşekkür ederim.

• GuVenNCB G kullanıcısına yanıt

banka kartı ile alın hocam olmuyor mu?

• Dogecoin kullanıcısına yanıt
    Sistem banka kartını kabul etmiyor ne yazık ki

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • GuVenNCB G kullanıcısına yanıt

Garanti Bankasında kredi kartına değil, hesap kartına sanal kart açarak deneyebilir misiniz?

• Macbok Pro m1 ile 5. aya girdik. Genel olarak gayet memnunum. Sarj döngüsü 20 de (genelde güç adaptörüyle kullanıyorum) , pil kapasitesi 97% de

• mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    Gece internette genel bir sorun vardı, muhtemelen ondan etkilenmişsinizdir.

• babadol kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam öyleymiş. Sonradan fark ettim. İlginç olan, telefonda sorun yokken macte sorun vardı.

• Herkese merhaba, 2017 model Macbook Air sahibiyim. Haftada 2 gün, 4'er saat online bir eğitime katılıyorum ve her dersi kaydetmem gerekiyor. QuickTime Player ile kayıt işini hallediyorum ancak cihazın hafızası 128 GB ve artık dolmaya başladı. Bu videoları saklamanın en iyi yolu harici disk midir?

• mechanical01 M kullanıcısına yanıt

Evet.

• ExMilitary kullanıcısına yanıt
    Wiwu

• emronr kullanıcısına yanıt
    Kartı zaten hesap kartı üzerine açmıştım ama harcama limiti galiba standart banka kartının ne kadarsa o kadar olabiliyormuş galiba. Bugün aradım limitini arttırdım. 3 güne limiti arttırırız dediler bir de öyle deneyeceğim.

• leadstring L kullanıcısına yanıt

Valla bugün siz bunu yazmadan şunu sipariş ettim beğenip. 122 tl idi ben aldığımda indirimde yakaladım.

amazon
    Mcstorey Apple MacBook Air A1369 A1466 13 inç Kılıf Sert Kapak Koruyucu Hard Incase , Keten 01-H4-1580
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07PXFD8JG/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1
  • arkadaşlar çok önemi bişey sormam lazım

16 gb alcaktım ama benim video edit fotoğraf vs o işlerle işim olmucak sadece internette gezinme ve kodlama yapmaya başlıcam

8 alsam bunlar yetse??
    ve zamanı geldiğinde satıp üst modele yükseltsem daha mantıklı değil mi

• gogoo00 G kullanıcısına yanıt

mantıklı

• ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt
    hocam söylediğim şeylere yeter mi?

• gogoo00 G kullanıcısına yanıt

Yani kodlama hariç günlük ofis işlerinde ben kullanıyorum sıkıntısız.

Kod derlemeye de aşırı fazla RAM gerektiğini duymadım, ama belki uğraşanlar farklı düşünüyordur.

• 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.