Şimdi Ara

Apple M1 Mac [ANA KONU] (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.920
Cevap
235
Favori
394.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • var - telefona indirip ordan airplay ile paylaşmak.

• ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt
    sen nasıl bir kralsın ya

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Airplay aratınca Macbook çıkmıyor? Siz nasıl yapıyorsunuz?

• freedom77 F kullanıcısına yanıt
    Bluetooth da açık olsun. İlk defa atacaksanız önce bluetoothtan birbirine bağlayıp tanıtın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • leadstring L kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın hocam ama anlamadım. Airplay'den görüntü aktarmaya çalışınca TV çıkıyor, Apple TV çıkıyor ama Macbook çıkmıyor. Bluetoothla nasıl olacak?

Muhtemelen Airdrop ile Airplay’i karıştırdınız siz 😎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom77 -- 25 Eylül 2021; 11:40:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: covert

sen nasıl bir kralsın ya

Adam kralda olmadı kardeşim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Airserver kurmak lazım MacBook’a.

Ek uygulamayla yapılabileceğini biliyorum ama sizin mesajınızdan gerek yokmuş gibi algılanıyor.

Neyse Monterey gelince temiz temiz kullanırız airplay’i.

Aynen pardon airdrop algılamışım ben 😄

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ardamax kullanıcısına yanıt
    Mağazadan ya da apple.comdan alırsanız garantisi satış sonrası otomatk başlar hocam.

• sinany37 S kullanıcısına yanıt
    Garanti siz makineyi aktive edene kadar baslamaz. Siz ne zaman makineyi acip kurulumu yapip aktif hale getirirsiniz o zaman baslar. Magazadan ciktiginda baslamaz.

Sizin soylediginiz fatura garantisi. Apple da seri numarasi is yapar fatura degil. (Apple Turkiye Garantili ise)

Dediklerim makineyi alipda 5-6 ay sonra aktif eden icin gecerli degil tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 25 Eylül 2021; 12:47:52 >
  • Ardamax kullanıcısına yanıt
    He baktınız orada bir fatura tarihi satın alınma tarihi çıkıyor bilinki Makine zaten KULLANILMIŞ

şu kısmı yanlış anlaşılmaya neden oluyor, fatura tarihi dolayları, 1-2 gün önce ya da sonra demek daha doğru olur.

• sinany37 S kullanıcısına yanıt

• m1 i sevmeyen ne çok kişi var

• Woody WP W kullanıcısına yanıt

Urun persembe gunu ulasti kapida 35 TL vergi odedim , kullanisli bir urun memnun kaldim.

• Herkese merhaba sevgili Donanımhaber üyeleri, deneyimli arkadaşlardan M1 için tavsiye istiyorum.

-İlk sorum; Depolama maliyetleri çok fazla, iMac ve mbp için için önereceğiniz fiyat/performans SSD nedir? (Sessiz çalışması benim için çok önemli, sessiz SSD önerir misiniz?)

-İkinci olarak; USB çoklayıcıya ihtiyacım var, halihazırda kullandığım Logitech marka mouse'um var, onunla devam etmek istiyorum. Tavsiye edeceğiniz çoklayıcı nedir?

-Üçüncü olarak; Yeni iMac ve 16" Mbp lansmanı sizce ne zaman yapılır?

-Dördüncü olarak; iPhone, mac ve macbook'un ekran paylaşımı birbirleriyle temassız ve tam zamanlı aktarılabiliyor mu? (Tam zamanlı aktarım için kablo lazımsa hangi kabloyu önerirsiniz?

-Beşinci olarak; Mbp standı ve temassız şarj eden iPhone standı önerir misiniz? Örnek için fotoğrafa bakabilirsiniz:

Apple M1 Mac [ANA KONU]

Apple M1 Mac [ANA KONU]

Paramı en iyi şekilde değerlendiremeye çalışıyorum, size danışmak istedim. Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkür ederim.

• Arkadaşlar mouseda akıcılık sorunu yaşıyorum çözümü yok sanırım. Everestin mouseunu aldım windowsda yağ gibi akıyor ama macde böyle birisi arkadan asılıyor gibi mouse. Çok sinir bozucu baktım genel olarak bu şikayet çok var redditde felan. Magic mouse için bile yazanlar olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: selmand

Arkadaşlar mouseda akıcılık sorunu yaşıyorum çözümü yok sanırım. Everestin mouseunu aldım windowsda yağ gibi akıyor ama macde böyle birisi arkadan asılıyor gibi mouse. Çok sinir bozucu baktım genel olarak bu şikayet çok var redditde felan. Magic mouse için bile yazanlar olmuş.

Ben magic mouse da kullandım şuanda da Mx master 3 kullanıyorum aşırı memnunum. Şuan yeni bir mouse alacak olsam yine master 3 veya anywhere 3 alırdım. Everest filan bu cihazın yanına yakışmayan ürünler..

• quote:

Orijinalden alıntı: FinalVerdict93

Ben magic mouse da kullandım şuanda da Mx master 3 kullanıyorum aşırı memnunum. Şuan yeni bir mouse alacak olsam yine master 3 veya anywhere 3 alırdım. Everest filan bu cihazın yanına yakışmayan ürünler..

Alıntıları Göster

Yakıştırmak için mi alıyoruz işimizi görsün diye alıyoruz. Bir mouse 800-1000 tl vermekte bana saçma geliyor. Forumda moda olmuş apple ın yanına o yakışmaz bu yakışmaz, keyfi yorumlarınızı kendinize saklayın. Kimsenin umrunda değil bunlar. Yorum yapacaksanız ben bu ürünü kullanıyorum sorun görmüyorum demeniz yeterli. Benim bahsettiğim sorun redditte apple magic mouse için bile onlarca kez yazılmış. Sizin farketmiyor olmanız sorun olmadığı anlamına gelmez!

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.