Şimdi Ara

Apple M1 Mac [ANA KONU] (188. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.892
Cevap
235
Favori
392.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar gunluk ortalama ekran sureleriniz ve batarya kullanımlarınız ne durumda

imkani olanlar screen time kısmını atabilir mi?

tesekkurler

• Bumpuss kullanıcısına yanıt

tam olarak aradiginiz canta: https://www.vatanbilgisayar.com/thule-gauntlet-4-0-13-macbookpro-ultrabook-canta.html

ben bunu kullaniyorum cok memnunum. 380 liraya almistim mediamarkt indiriminde. thule kalitedir zaten. ici de baya genis ipad, mouse, sarj aleti her seyi alir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lev Tolstoy L kullanıcısına yanıt

Hocam bu çanta iş arkadaşımda var. İpad pro sığmıyor buna 😔 Ben hem iPad Pro hem MacBook Pro hem de type c hub, şarj cihazı vs sığacak bişeyler arıyorum. Mümkünse 400ü geçmese de iyi olur 😄😄 (Aynı anda ipad pro, apple pencil, smartkeyboard folio, macbook pro taksitleri ve araç kredisi ödüyorum. Zorlamaya başladı 😄)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bumpuss -- 16 Temmuz 2021; 16:10:17 >
  • Lev Tolstoy L kullanıcısına yanıt
    Ben de bunu kullanıyorum acayip memunum 👍🏻 Çantanın içine Air M1, şarj aleti, powerbank ve hub koyuyorum bana mısın demiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom77 -- 16 Temmuz 2021; 16:31:58 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • freedom77 F kullanıcısına yanıt

Macbook pro ve ipad pro aynı anda sığmıyor dimi hocam?

Macbook pro yok bence air var. Ipad pro ile ikisini aynı yere koymayı denememiştim ama tatil dönüşü denerim. Macbook pro ile olur mu bilemedim.

Edit: Bende Ipad pro 12. 9 var ve kılıfıyla sığıyor. Arkadaşınızın Ipad pro’su ilk çıkan kalın çerçeveliden mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom77 -- 16 Temmuz 2021; 17:8:4 >

M1 11 inch ipad pro hocam, bir de 13 inch macbook pro. Arkadaşımın çantasını aynı anda ikisini koymayı denedim sığmadı. Sığsa thule alacaktım. Bana aynı anda macbook pro, ipad pro, type c hub, mouse, şarj cihazını alcak bir çanta lazım

Anladım hocam. İki cihazın aynı anda taşınması gereken durumdan bahsediyorsunuz. Çantaya şimdi o gözle tekrar baktım. M1 Air + Ipad Pro kombinasyonu aynı anda sığar gibi ama Pro için zaten sığmadığını belirttiniz. 👍🏻

Thule 13 inch çantanın 2 versiyonu var. Arkadaşımda küçüğü vardı ondan sordum hocam (sapsız olanı), sizde benim asıl merak ettiğim ürün var. Demekki ona da sığmayacak. Bildiğiniz alternatif ürün var mı acaba?

Evet hocam bendeki büyük olan. Şöyleki eğer çantanın sırt kısmına macbook, cırt cırtlı kısmına Ipad pro koyarsanız olur bence. Ben ikisini de sırt kısmına koymaktan bahsetmiştim 😊

Apple M1 Mac [ANA KONU]

Apple M1 Mac [ANA KONU]

Apple M1 Mac [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom77 -- 16 Temmuz 2021; 17:33:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

Evet hocam bendeki büyük olan. Şöyleki eğer çantanın sırt kısmına macbook, cırt cırtlı kısmına Ipad pro koyarsanız olur bence. Ben ikisini de sırt kısmına koymaktan bahsetmiştim 😊

Ben de almıştım komşu . Macbook saklama alanı hiç güzel gelmedi. O alanın kadifemsi olmasını beklerken kabuk gibi gelemsi hoşuma gitmesi.

Çantayı kenara artım öyle duruyor. Başka çanta bakıyorum. Buna benzer bol gözlü, fakat cihaz saklama alanı daha kaliteli gözünüze çarpan varsa incelerim.

Apple M1 Mac [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celikpena -- 16 Temmuz 2021; 18:19:51 >
  • Celikpena kullanıcısına yanıt
    İçindeki kaplama çok başarılı görünüyor ama !

Apple M1 Mac [ANA KONU]

Bir de bendeki çantanın yazısı dik, sizin elinizdekinden farklı bir model.

Apple M1 Mac [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom77 -- 16 Temmuz 2021; 18:24:43 >
  • Arkadaşlar imzamdaki MacBook Pro 16 var. Şu an apple.com.tr de 35 bin liraya satılıyor. Şimdiden satmalı mıyım sizce yeni macbook pro 16 lar ne kadardan satılır acaba?

• GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Şu anda arkadaşım eski imac bilgisayarını satamıyor, yenileri çıktıktan sonra arayan dahi olmamış. Ne amaçla kullandığınıza bağlı, bekleme lüksünüz varsa ileride daha fazla kayıp yaşamaktansa şimdiden satıp bekleyebilirsiniz ama ne zaman çıkacağı da muamma. Ancak performans farkının yüksek olacağı aşikar. Yenisinin fiyatının dolar bazında daha ucuz olacağını sanıyorum.

içi ve gözleri aynı . Senin çanta büyük komşu ,bizdeki çanta minikmiş . 13” macbook pro çantası diye satıyorlardı almıştım. Dışdan güvenli sadece maci koydupumuz cırt cırtlı alan sert geldi bana . İçerden de darbeyi emici sünger gibi yatak olsa çok başarılı olurdu.

• Arkadaşlar Macbook’umda trackpad’in tam kenarına bir su damlacığı düştü. Hemen peçete ile sildim. Bir sıkıntı olur mu sizce?

• onur01 kullanıcısına yanıt

evet patlayabilir Apple M1 Mac [ANA KONU] 

şaka bir yana bu sıcakta çoktan buharlaşmıştır bile

• covert kullanıcısına yanıt

Bunu düşünemedim, doğru diyonuz hocam, bir an korktum 😀

• Bu konuda mesajım var mıydı hatırlamıyorum, macbook pro ısınma sorunu yaşayanlar var mı?

• 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.