Şimdi Ara

Apple M1 Mac [ANA KONU] (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.920
Cevap
235
Favori
394.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 256gb harddiskli macbook yeter mi ?

İşletim sistemi ne kadar yer tutuyor?

Sıkıntı olursa siparişi iptal edip 512gb siparişi vereyim mi? Uzun yıllar kullanmak istiyorum.

• justformee J kullanıcısına yanıt

Cevap için teşekkürler,hemen araştırıyorum.

• Arkadaşlar https://www.pt.com.tr/ burası güvenilir mi?

Dün gece 2015 model Macbook Pro 15 inç cihazım düşüp kırıldı :( Air M1 almayı düşünüyorum, hız konusunda şüphem yok 2015 model Pro halen ilk günkü gibi roket gibiydi M1 çipli 2020 Air'i düşünemiyorum bile. Tek korkum 15 inçten geçiş yapacagım için 13 inç ekrana alışabilir miyim bilmiyorum.

Bir de bu Air M1 cihazlarda bir sorun var mı? Bir kac öyce bu konuyu gezdigimde cihazda bir sey calarken tuşlarda titreme felan oluyor deniyordu.

Apple Yetkili Satıcı olan tüm firmalara güvenilir. Buna PT’de dahil. Bu konuya yazan bir çok arkadaş cihazlarını PT’den aldılar.

M1’de kronik bir sorun yok. Tuş titremesi konusu ses çok açıldığında tuşlar cızırdayabiliyor. Her cihazda yok galiba. Bir de kasa (M1’e özel değil) bazen masaya tam oturamayabiliyor. Bu konularla ilgili arkadaşların deneyimleri önceki sayfalarda var. Okuyun lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

Apple Yetkili Satıcı olan tüm firmalara güvenilir. Buna PT’de dahil. Bu konuya yazan bir çok arkadaş cihazlarını PT’den aldılar.

M1’de kronik bir sorun yok. Tuş titremesi konusu ses çok açıldığında tuşlar cızırdayabiliyor. Her cihazda yok galiba. Bir de kasa (M1’e özel değil) bazen masaya tam oturamayabiliyor. Bu konularla ilgili arkadaşların deneyimleri önceki sayfalarda var. Okuyun lütfen.

Teşekkurler bir sorum daha olacaktı. PT'den alıpta iade konusunda forumda sıkıntı yaşıyan birini gördünüz mü acaba? 15 inc cihazdan 13'e geçiş yapacagım icin hani memnun kalmazsam iade etmek isteyebilirim onun için soruyorum

• Şimdi Vatan'dan 9120TL ye Air Space Grey satın aldım. Hayırlısı bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: justformee

Arkadaşlar https://www.pt.com.tr/ burası güvenilir mi?

Dün gece 2015 model Macbook Pro 15 inç cihazım düşüp kırıldı :( Air M1 almayı düşünüyorum, hız konusunda şüphem yok 2015 model Pro halen ilk günkü gibi roket gibiydi M1 çipli 2020 Air'i düşünemiyorum bile. Tek korkum 15 inçten geçiş yapacagım için 13 inç ekrana alışabilir miyim bilmiyorum.

Bir de bu Air M1 cihazlarda bir sorun var mı? Bir kac öyce bu konuyu gezdigimde cihazda bir sey calarken tuşlarda titreme felan oluyor deniyordu.

bence 15 inçten sonra 13 inç ufak gelebilir belki monitör ile kullanabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

bence 15 inçten sonra 13 inç ufak gelebilir belki monitör ile kullanabilirsin

Alıntıları Göster

valla yapacak bir şey yok. 15 inç pro çok pahallı alamam :/ monitör de istemiyorum surekli sabit durmadıgım için

O zaman memnun kalmamak gibi bir olasılığınız yok 😂😂 hayırlı olsun. Enteresan bir şekilde Apple store haricinde fiyatlar hiç olmadığı kadar düşük 🤔
  • quote:

Orijinalden alıntı: justformee

valla yapacak bir şey yok. 15 inç pro çok pahallı alamam :/ monitör de istemiyorum surekli sabit durmadıgım için

Alıntıları Göster

15 inç yok zaten 16 var o zaman kendinizi alışmaya zorlayacaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

15 inç yok zaten 16 var o zaman kendinizi alışmaya zorlayacaksınız

Alıntıları Göster

şaşırmısım pardon :) aynen dediginiz gibi zorlayacam baska yolu yok. dunden beri windows cihaz kullanıyorum lanet olsun böyle isletim sistemine ya ne kadar igrenc.

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

O zaman memnun kalmamak gibi bir olasılığınız yok 😂😂 hayırlı olsun. Enteresan bir şekilde Apple store haricinde fiyatlar hiç olmadığı kadar düşük 🤔

aynen ben de sasirdim ona :) tesekkurler bu arada.

• Aliexpressten m1 air için mat transparan kılıf, klavye örtüsü ve ekran koruyucu sipariş vermiştim

https://m.tr.aliexpress.com/item/32924095227.html

Bu ürün

M1 air i iade ettiğim için elimde kaldı, birkaç gün önce ulaştı elime, cihazım olmadığı için hiç kullanmadım.
    yaklaşık geliş fiyatına( (10+5) dolar + 18 tl ptt ) vereceğim ( 150 tl + kargo ) ilgilenen varsa yazabilir.

Trde sadece kılıflar bu civarlardaydı o yüzden alix ten sipariş vereyim demiştim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Güle güle kullan:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgatelli

Güle güle kullan:)

Tesekkur ederim.

Arkadaslar youtube'da 4k video seyrederken cihazda ısınma oluyor mu?

• 2020 m1 Air için dayanıklı bir kılıf önerir misiniz?

• PT ye teknik servise ürün göndereb oldu mu Arkadaşlar?

Hocam ben de talip ediyordum sayende haberim oldu indirimden. Ben de aldım air Space grey m1. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otsukarcı

Hocam ben de talip ediyordum sayende haberim oldu indirimden. Ben de aldım air Space grey m1. Teşekkürler

Hayırlı olsun hocam.

Kargo şirketlerine guvenmedigim icin vatanı aradım ve gelip şubenizden kendim alabilir miyim diye sordum fakat pazartesi bile subelerin kesin olarak acılacagı belli degil dediler. insallah kargo sirketi sapa saglam getirir.

• 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.