Şimdi Ara

Apple kullanıcıları iOS 15'e geçmek için acele etmiyor: Peki ama neden? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
4.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yani tam isimlendirmeyi hak edecek yenilikler içermiyor. Pegasus yazılımına karşı güvenlik güncellemesi 14.7 den 14.8 e değil de 14.7.1 olarak güncelleyip 14.8 olarak iOS 15 de olan yenilikler eklenebilirdi. Aynısı Android 12 için de geçerli. O da yeni isimlendirmeyi hak etmiyor.

• Ios 15 e yukselttikden sonra windows destop pc imi , telefonumdan hot spot yaparak internete baglayamaz oldum. Hem telden hem pc den wifi lari 0 lasamda naparsam yapayim. Cozemedim sorunu. Isin garibi hem telefon hem pc baska cihazlarla baglanip kullanabiliyor . Ama destop pc im baglantigi zaman internet yok uyarisi veriyor kafayi yicem sonunda

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tecnical kullanıcısına yanıt

enteresan hocam bende de tam tersi 14.8 de, iphone'u hotspot olarak bilgisayara bağlayana kadar akla karayı seçiyordum

ios 15 de daha stabil olmaya başladı bi tutarsızlık var bu işte

• Adamlar güncelleme ayağına işlemci kısarken yakalandı. Daha başka sebep mi arıyorsunuz gerçekten?  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcan_91 kullanıcısına yanıt
    o klavye yavaşlaması olayı illet bir şey, telefonu vurup kırasın geliyor.

sırf o yüzden ben de android telefonumu hiç güncellemiyorum. android 10 çıktı 11 çıktı hala 9 dayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6S plus kullanıcısıyım ios 15 güncelledim sorunsuz kullanıyorum şuan. Bir eksiğini görmedim açıkçası.

• "Temiz kurulum" yapıyorlar da ondan biraz uzun sürüyor.

• Yükleme sonrası pil 🔋 sağlığım %97 düştü. 2 aylık cihaz. ( i 11 ) başka sorun göremedim. Batarya azcık tüketim hızlandı gibi…

• ben 7 ye yükledim memnunum.

• IOS bilmem kaç senelik cihazlara güncelleme veriyor deyip, bug var diye yüklememek. IOS güncellemelerinin çoğu zaten uygulama güncellemesi.

• Arkadaşlar bug illaki olur önemli olan sürekli güncelleme verip fixlenmesi miubug gibi os degil ayda yılda 1 kere güncelleme vermiyor Apple.

• Yahu milletin haberi bile yok iOS 15'ten. Görse bile umursamıyor. Teknolojide son sürüme meraklı benim gibi bi avuç insan var. Onlar DH'de takıldığı için siz de milletin her şeyden haberi var sanıyorsunuz. İnsanlar alıyor telefonu ayarlara bile bakmadan başlıyor kullanmaya. Ayarlardan gelen bildirimlere bile bakmıyorlar. 5-6 ay sonra yeni görüp iOS 15'e güncelleyecekler var.

Hal buyken yok sürümler hatalı oluyormuş, millet ondan bekliyormuş bilmem ne diye boşa lakırdı yapıyorsunuz.

• XR kullanıyorum, pil seviyem %85 de , oldukca kötü idi batarya dayanma durumu; 14.8 de düzeldi nedense, sizde de böyle bir şey oldu mu dikkat ettiniz mi?

• Büyük güncellemelerde ilk yüklendiği bir kaç gün kasma vs. Oluyor. Sonradan ek güncellemelerle düzeltiyorlar.

Şarjınız çabuk bitiyor ve hız sorununuz varsa pili değiştirme zamanınız geçmiş.

• Yenilik diyecek hiçbir şey yok niye yükleyim??? Adı IOS 14,9 olsaydı daha çok rağbet görürdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thekanarya -- 24 Eylül 2021; 23:28:48 >
  • katılıyorum. benim için teknoloji bir hobi haline geldi. mesela bugün bir video buldum:https://www.youtube.com/watch?v=ka7-w9UMu0o&feature=youtu.be

bu videoda adam 1 saat boyunca gelen yenilikleri anlatmış. ilgimi çeken bir alan olduğundan ingilizcemi de geliştirmek için böyle videoları izliyorum.

daha telefonundaki bildirimleri kapatmayı bilmeyip bildirim sayısından şikayetçi insanlar var.

aslında telefon kullanımını yaşam tarzımıza göre düzenleyip maksimum verimi almak çok zevkli bir olay.

• Arama gelince bazen telefon çalmıyor ve bildirim gelmiyor.

• 6s ime yükledikten sonra telefon daha stabil bir hal almaya başladı. Bu her yazılımda daha kötü oluyor laflarınıza da inanmıyorum açıkcası. Bataryalarınızın ömrü bittikçe yeteri kadar besleyemiyor. Düzenli olarak değiştirmenizi öneririm. 14.8 deki takılmalar şu an mevcut değil.

• Eninde sonunda geçeceğimiz için direnmeden teslim oldum. Xs maximi daha fazla deger kaybetmeden satıp düz iphone 13 alayım diyordum vazgeçtim. iki katı para verip segment olarak daha düşük seviyeli cihaz kullanmak saçma geldi. Şimdi düşünüyorum xs maxla yola devam mi yoksa başka markaya mi gecsem diye. Ama başka markaya defalarca gectim onceki senelerde hicbirinden iphondan aldigim tadi alamadim. Üstelik artık onlar da ucuz değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL007 -- 25 Eylül 2021; 8:25:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tecnical

Ios 15 e yukselttikden sonra windows destop pc imi , telefonumdan hot spot yaparak internete baglayamaz oldum. Hem telden hem pc den wifi lari 0 lasamda naparsam yapayim. Cozemedim sorunu. Isin garibi hem telefon hem pc baska cihazlarla baglanip kullanabiliyor . Ama destop pc im baglantigi zaman internet yok uyarisi veriyor kafayi yicem sonunda

ben 6s kullanıyorum bende böyle bir sorun olmadı tekrar yüklemeyi deneyin

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.