Şimdi Ara

apple kimliği ve apple uygulamaları hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telefonumu ilk aldığımda oluşturduğum apple kimliğiyle birlikte ücretsiz olarak yükleyebildiğim garageband,imovie,pages,numbers ve keynote uygulamalarını yeni bir apple kimliği açarsam yine ücretsiz indirebilir miyim

• up
  • Hayır hocam ücretsiz olmaz.
  • brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    öncelikle yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim,apple'ın sitesinde garageband bölümüne baktığımda böyle bir yazı görmüştüm de onun için sordum,telefonumu 30 eylül 2014'te almıştım bu yüzden belki yeni bir kimlikle de ücretsiz olabilir diye düşünmüştüm,tekrardan teşekkür ederim lakin birazcık daha bilgi verebilir misiniz niye olamayacağı hakkında

• quote:

Orijinalden alıntı: 4.5.6

öncelikle yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim,apple'ın sitesinde garageband bölümüne baktığımda böyle bir yazı görmüştüm de onun için sordum,telefonumu 30 eylül 2014'te almıştım bu yüzden belki yeni bir kimlikle de ücretsiz olabilir diye düşünmüştüm,tekrardan teşekkür ederim lakin birazcık daha bilgi verebilir misiniz niye olamayacağı hakkında

Hocam zaten telefona apple kimliğini girip uygulamayı ücretsiz etkinleştirmişsin. sen 2. Apple kimliğine ücretsiz yapmak istiyorsun uygulamayı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 4.5.6

Olmaz. Ayrıca bir Apple kimliğinde olan satın alımları da başka bir Apple kimliğine aktaramazsınız. Eski kimliğinizle yükleyip kullanmaya devam edebilirsiniz ama.

• ikinizi de çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için :)
  • Şöyle mümkün!!! Neden hemen olmaz demişsiniz bilemedim. O ücretsiz uygulamalar artık her yeni telefon aldığınızda problem yaratmıyor. Yeni bir i cihaz aldığınızda mevcut Apple IDnizi değil de, yeni bir iCloud hesabı mail adresi git seçeneği ile açar ve sonra indirirsiniz. Sonrasında ise restore işleminden sonra eski hesapla girer geri yükleme yaparsınız. Ama satın alınanları yeni hesapta Nasıl kullanırım derseniz, aktarma imkansız ama aile paylaşımı mantığı ile, yeni açtığınız hesabı eşler, tüm müzik uygulama ve filmleri 5 hesaba kadar kullanırsınız. Olmuyor diyenler denesinler bakalım. Oluyor mu olmuyor mu? Hemen çat diye cevap veriyorsunuz. Usta diye geçiniyorsunuz ondan sonra da. Bir çok yöntem ile mümkün ama sizin tercihlere göre hangisi mantıklı olur ya da olmaz onu bilemedim. Umarım yardımcı olmuşumdur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bambogie B kullanıcısına yanıt
    size de çok teşekkür ederim yapılabildiğini duymak sevindirici ama ben direk yeni bir hesapla alınıp alınamayacağını merak ediyordum,emek verip yanıt verdiğiniz için tekrar teşekkürler,iyi günler
  • bambogie B kullanıcısına yanıt
    Eşleme bbilmem ne uzun iş eski apple kimliğiyle indir kullan dedik zaten

• Rica ederim. Forumun mantığı sizden sonra aynı soruyu soranlar için kaynak olmasıdır. Dedik zaten diyenlerin açtıkları boş boş konu tekrarları ile şişen sayfa rakamları değil. Ayrıca hayatında denememiş olan arkadaşlar için diyorum ki olsa olsa bir dakikada aile bireyi ekleniyor.

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.