Şimdi Ara

apple kimliği sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaşlar apple müşteri hizmetleriyle canlı destek ile görüştüğüm halde çözüm bulamadım. yani açıkçası adamlarda bilmiyor umarım aranızda bu sorunla karşılaşıp çözen vardır.

sorunum çok net ve kısa apple kimliğimi kredi kartı tanılamadan onaylatamıyorum yani kredi kartı bilgileri girme sayfasında none (yok) seçeneği yer almıyor.

ücretsiz bir uygulama indirmeyi deneyip ordan da denedim yine olmadı bilgisi olan var mı?

• up up up
  • Ben daha yeni aldım anneme telefondan. Ücretsiz uygulamaya tıklayıp yeni hesap yarat dedikten sonra kredi kartı girmeden alabildim. İzlediğiniz adımları tek tek yazarsanız yanlış birşey yapıp yapmadığınızı beraber görebiliriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben appstore a giriyorum. whatsapp a tıklıyorum yükle diyorum. apple id soruyor id sifre giriyorum girdikten sonra bu hesap daha önce hiç kullanılmamış diyor gözden geçir diye bi şey çıkıyor gözden geçire tıklayınca kredi kartı tanımlama sayfası açılıyor. orada işte visa master amex yazıyor ama none seçeneği çıkmıyor orda çıkması lazım ama.
  • beyler bi el atın ya
  • bende de iki defa applestoredan ücretsiz bişey indirmeye çalıştığımda apple kimliği Güncelleme çıkıyodu ve kredi Kartı bölümü yok U seçtiğimde kabul etmiyordu taaa ki telefonu kapatıp açana kadar.tel açılınca bu sefer yok u kabul etti yani kredi Kartı bilgisi girmeden okey dedi ve yükledim uygulama.birde bu yolu dene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk başta o apple kimliğini kurarken kredi kartı ile kurduysanız imkanı yok kredi kartsız bölüm çıkmaz. Yeni apple kimliği alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: theycantmeasureheart

İlk başta o apple kimliğini kurarken kredi kartı ile kurduysanız imkanı yok kredi kartsız bölüm çıkmaz. Yeni apple kimliği alın

teşekkür ediyorum aynen dediğin gibiymiş.
  • Rica ederim!
  • Hangi store dan alacaksan ücretsiz bi uygulamayı tıklıcaksın sonra üye ol seçenegi ile üye olacaksın yoksa gıt bı ınnıal kart bul onu tanımla sonra değiştirirsin ben ininal kartla hallettim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.