Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyat ve cıkıs niye belli değil acaba beklediğimizden daha pahalı mı olacak
  • Sheffield Wednesday kullanıcısına yanıt
    Cep interneti mi yoksa ev mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4g hocam Ev degil. Ev için neden iPhone versinler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    evet
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    evet sanırım bu fark işlemciden kaynaklanıyor
  • ABD'de yaşayan bir kişi apple online destekle görüşüp, 2101 kodlu cihaz satışı yapıp yapmadıklarını yapıyorlarsa hangi operatörün cihazının bu kodla satıldığını sorarsa çok iyi olur.

Çünkü Türkiye'den, ABD ile görüşme yapılamıyor.
  • 12gorkem12 kullanıcısına yanıt
    2101 neyin kodu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokaptan

2101 neyin kodu?
    XS Max'in Türkiye kodu hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12gorkem12 -- 22 Eylül 2018; 19:26:35 >
  • ya performans,kamera iyileştirilmesi(mp yükselmedi),ekran boyutu artması oldu.ve çentik devam ediyor samsung,lg bi ton firma artık tam ekran kullanıyor seneye tam ekran gelebilir eğer vizem çıkmazsa xs max alacağım çıkarsa bekliyeceğim
  • A1921 Model numaralı olanı aldım
    simfree
    çift hatlı
    256gb siyah
    ilk izlenim süper ötesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yelkenli12 -- 22 Eylül 2018; 21:54:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3ABCEFCF5

Bu mesaj silindi.
    Sen ve senin gibilerin anasının babasının verdiği oylarla gelenlerin sayesinde. Dövizi olanda sıkıntı yok zengin olduk sen takma kafana:)))

• Gold renk 64GB Xs Max az önce arkadaş tarafından mağazadan alındı. Bi aksilik olmazsa perşembe günü elimde olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

Gold renk 64GB Xs Max az önce arkadaş tarafından mağazadan alındı. Bi aksilik olmazsa perşembe günü elimde olacak.
    Rezervasyonla mı aldırdınız hocam ? Ben de bu şekilde aldırmayı düşünüyorum da sitede göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hk@n

Rezervasyonla mı aldırdınız hocam ? Ben de bu şekilde aldırmayı düşünüyorum da sitede göremedim.

Alıntıları Göster
    Yok hayır o şekilde değil. Arkadaş new yorkta bir magazaya gitti ve kısa bir kuyrukta beklemenin ardından renk ve kapasite sordu stokta oldugunu soyledikten sonra kapıdaki yetkili içeri almışlar ve sonrasında ödemeyi yapıp ürünü teslim aldı. Bu arada yanlış anlaşılma olmasın arkadaş komisyonu karşılığı getiriyor cihazı kendi pasaportuna kayıtlı şekilde verecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12gorkem12

XS Max'in Türkiye kodu hocam.

Alıntıları Göster
    Bu alıntı nezdinde bir konuya Apple USA ile yaptığım uzun görüşme sonucunda açıklık getireyim.

İlk olarak Apple'ın söylediğine göre iPhone Xs Max in kodu A2097 iken İphone Xs'in kodu 2101.(Türkiye kodları) Ben size tersini yazmıştım bunu Apple'dan duyduğuma göre düzeltiyorum.
    İkinci bir bilgi olarak ABD Apple sadece 1920 ve 1921 kodlu modelleri satıyor bunun dışında bir kod ne yazık ki yok. Bu kodlar Apple Türkiye'de XS ve XS Max için yazan kodlardan farklı. Dolayısı ile garantisi burada geçmeyecek gibi duruyor.

Fakat kendilerine 1 yıllık uluslararası garantiyi ve ABD'de satılan bu kodlu cihazların Türkiye'de Apple garantisi altında olup olmayacağını sorduğumda 'Evet' yanıtını aldım. Fakat buna tamamen güvenmiyorum. Daha öncede ABD uluslararası garanti 1 yıl tüm ülkelerde geçerli desede, Apple Türkiye iPhone 7 için sadece A1778 kodlu cihazlara bakmıştı. Ama ben belge olarak yazışmamı kaydettim ve aksi bir durumda bunu sunabilirim.

Şimdilik öğrenebildiklerim bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12gorkem12 -- 23 Eylül 2018; 1:12:34 >

• Türkiye’de ne zaman satışa çıkacağına dair bilgi varmı? Bi kaç gündür takip edemedim forumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myigity -- 23 Eylül 2018; 2:22:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheffield Wednesday

İngiltere Vodafonedan iPhone Xs Max 64 Gg Gold ve yanında Apple Watch cellular sipariş vermiştim. Dün kargo eve ulaşmış. Bana maaliyeti £67 ve ekstra %15 daha NHS indirim alacağım. Sınırsız konuşma, mesajlaşma 52gb 4g internet, 500 dk uluslararası kullanım için ekstra dakika. Spotify. Sadece £79 ön ödeme daha sonra aylık £67. İndirimden sonra £56.95 olacak. Ayda 2 saat çalışmayla bir ton şey alınabilir.

Bence oturup bir daha düşünmek gerekiyor neden Türkiye’de bu kadar pahalı diye.
    30gb net, sinirsiz konusma ve sms icin 5 eur oduyorum aylik. Fiyat sabit ve omurboyu. Pahali geldi senin tarife

• cocainbar kullanıcısına yanıt
    iPhone dahil mi hocam tarifenize?

• cocainbar kullanıcısına yanıt
    Ayrıca spotify, international dakikalar, Türkiye dahil 41 ülkede tarife geçerliliği?

• 15 bin liraya telefon vay be Napıyo bari uzaya çıkartıyor mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.