Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • windwind W kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim. Cana gelmesin ne yapalim. Bu durum Telefonun buyuk olusu bence. Ne kadar buyuk telefon O kadar risk.

• TuncayVural kullanıcısına yanıt
    Kibar ince bir kilifti hocam.

• Reee R kullanıcısına yanıt
    Tahmin edildiği gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hako_55 H kullanıcısına yanıt
    Kardeşim geçmiş olsun çok üzüldüm 😢

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Tekrardan geçmiş olsun Spigen Tough Armor gibi olsaydı belki sorun olmazdı ama kısmet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hexaeba

Arkadaşın verdiği fiyatları yayınlayan twitter hesabına mesaj attım. Cevap geldi. Bu işten anlayan birileri doğruluğu araştırabilir mi ?
    Çok büyük ihtimalle doğru. Apple’ın sadece reseller’lar ve çalışanları için açık bir Apple Sales Web portalı var. Arkadaş bir şekilde buraya erişim sağlamış ya da sayfaların kaynak kodlarından fiyatlara ulaşabilmiş. Bu çarşamba açıklanırsa 23 Kasım tarihi kesinleşmiş oluyor.

Aynı kaynak kodlara ve linklere bakarak, henüz daha event olmadan, Ağustos ayında 9to5mac sitesi iPhone Xs Max’i duyurmuştu.

https://9to5mac.com/2018/08/30/2018-iphone-xs-design-larger-version-gold-exclusive/amp/

Elbette kendi iCloud hesaplarımızla giriş yapamıyoruz bu siteye ancak Apple’ın bahsedilen web portalı da bu;

https://asw.apple.com/

• quote:

Orijinalden alıntı: TuncayVural

Tekrardan geçmiş olsun Spigen Tough Armor gibi olsaydı belki sorun olmazdı ama kısmet.
    ben bu kılıfı düşünüyorum.

https://www.spigen.com.tr/urun/iphone-xs-max-kilif-spigen-hybrid-nx
  • Bu fiyatlara halen türkiyeden almayı düşünenler varsa net silkelenmeyi bekliyordur.xs max 64gb yurtiçi 10500 falan deniyor yurtdışı 7700 tax free ile 6900lere kadar düşüyor hatta 256gblık versiyonu 8900 den 7900 e düşüyor kayıtla 8400 olsun türkiyeden her türlü iyidir benim görüşüm tabii

• Yarın yurtdışına gidiyorum, Xs max 1250 eur, xs 1150 eur. Xs max’da 140 eur tax free var yani 1.100 eur a geliyor güncel kurla 6.5 gibi bir rakam yapıyor.

Şuanda 8 plus var bende. Değiştirsem mi gerek var mı çok kararsız kaldım. Bir de touch id iyiydi bence, araç kullanırken face id vs zor olduğunu söylediler.

Son olarak da plus bile yatakta uyumadan veya tek elle kullanırken ağır ve zor geliyor, ekranın kullanım alanı plus’ta 5.5 inch iken, xs’de 5.8 inch. Yani aslında bu ekran boyutu bence ideal ve daha büyüğü daha zor olacağı için kasayı küçültüp ekran aynı kalacağı için xs almayı da düşünebilirim.

Onun da şarjı acaba max kadar iyi gitmez mi diye düşünüyorum.

Bir yanım paran cepte kalsın salla diyor diğer yanım git bak diyor, acaba benim durumumda kalanlar oldu mu, olduysa son kararları ne oldu ve tavsiyeleri neler?

Herkese sevgiler

• quote:

Orijinalden alıntı: RedManetics

Bu fiyatlara halen türkiyeden almayı düşünenler varsa net silkelenmeyi bekliyordur.xs max 64gb yurtiçi 10500 falan deniyor yurtdışı 7700 tax free ile 6900lere kadar düşüyor hatta 256gblık versiyonu 8900 den 7900 e düşüyor kayıtla 8400 olsun türkiyeden her türlü iyidir benim görüşüm tabii
    Aynen yurtdışı en iyisi. Ben 512 GB almayı düşünüyorum 9479 TL yapıyor kayıt parası ile birlikte. Birde türkiyede sigorta yaptırırsan 9979 TL ediyor. Bir 64 GB fiyatına 8 kat fazlasını elde ediyorsun. 4-5 bin tl'de cebinde kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monterrey

Yarın yurtdışına gidiyorum, Xs max 1250 eur, xs 1150 eur. Xs max’da 140 eur tax free var yani 1.100 eur a geliyor güncel kurla 6.5 gibi bir rakam yapıyor.

Şuanda 8 plus var bende. Değiştirsem mi gerek var mı çok kararsız kaldım. Bir de touch id iyiydi bence, araç kullanırken face id vs zor olduğunu söylediler.

Son olarak da plus bile yatakta uyumadan veya tek elle kullanırken ağır ve zor geliyor, ekranın kullanım alanı plus’ta 5.5 inch iken, xs’de 5.8 inch. Yani aslında bu ekran boyutu bence ideal ve daha büyüğü daha zor olacağı için kasayı küçültüp ekran aynı kalacağı için xs almayı da düşünebilirim.

Onun da şarjı acaba max kadar iyi gitmez mi diye düşünüyorum.

Bir yanım paran cepte kalsın salla diyor diğer yanım git bak diyor, acaba benim durumumda kalanlar oldu mu, olduysa son kararları ne oldu ve tavsiyeleri neler?

Herkese sevgiler
    Senin durumunda hiç kalmadım. Ama eğer şuanki telefonun iş görüyorsa telefon değiştirmenin bir anlamı yok. İş görmüyor diyorsan paran senin paran al gitsin. Sorunun cevabı kendine dürüst olmaktan geçiyor. Bak mesela ben 3 senedir blackberry priv kullanıyorum. Telefonun burda servisi ve yasal satışı yok. Telefon bozuldu. Yeni telefon almam gerekiyor. Oturdum neden xs max ve kaç kapasiteli almalıyım sorusunu cevapladım. Ve şimdi satın alacağım.

Dediğim gibi sorunun cevabı sende, kendine dürüst olursan cevabı otomatikmen bulursun. Haa iş görmesine rağmen geçmek istiyorum diyorsan paran senin paran harcarsın alırsın kimsenin de sana birşey deme hakkı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hexaeba

Aynen yurtdışı en iyisi. Ben 512 GB almayı düşünüyorum 9479 TL yapıyor kayıt parası ile birlikte. Birde türkiyede sigorta yaptırırsan 9979 TL ediyor. Bir 64 GB fiyatına 8 kat fazlasını elde ediyorsun. 4-5 bin tl'de cebinde kalır.

Alıntıları Göster
    Ben de bu fiyatlardan sonra yurt dışı diyorum. 👍

• soulmate kullanıcısına yanıt
    Üzücü bir bilgi vermek istiyorum inşallah bu sefer böyle olmaz ama geçmişe baktığımda tarih+fiyat belli olduktan sonra bir hafta boş geçip ertesi hafta çıkmış. Buna göre eğer bu hafta açıklama olursa 30 Kasım Cuma günü çıkar ama başta da dediğim gibi inşallah böyle olmaz da Apple Watch 4 gibi sonraki Cuma çıkar.
  • Hexaeba H kullanıcısına yanıt
    Tough Armor'un arkasında Apple logosu kısmı açık olmasa bende onu almayı planlıyordum ama sanırım bende paylaştığınız kılıftan alacağım. 6s Plus'ta bu kılıfı kullanıyorum tabii bu 6s olanı:https://www.spigen.com/products/iphone-6s-case-tough-armor-tech?variant=5811305217
  • TuncayVural kullanıcısına yanıt
    Evet, olması beklenen bu, ben de şimdi farkettim. Yanlış bakmışım. 30 Kasım’da çıkıyor o zaman. Bakalım iPadler ne zaman stoklanacak. Onlar da 23 Kasım’da çıkabilir.

Ne zaman aldınız? Bildiğim kadarıyla alındıktan sonraki 60 gün içinde AppleCare+ yaptırılabiliyor. ABD'ye mutlaka giden biri çıkar. Bu haliyle uzun süre kullanılmaz. Yok pahasına satarsınız.

• Kuveyt fiyatları kur an itibari ile 1 dinar 17.588

Modellerin Turkiye de garantisi var denilen modeller burda mevcut

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

• Hexaeba H kullanıcısına yanıt
    Fiyatların vergiler ve bu kur ile bile açıklaması yok. Amerikada dolar cinsinden iphone ile aynı fiyata satılan başka marka telefon burada iphone dan çok daha ucuz.
  • Arkadaşlar taxfree de telefonların vergi iadesi yok diye biliyorum sim kart takılan hiçbir cihazın yok

Ayriyetten 850€xr 750€ x sıfır fiyatları su an almanyada

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.