Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pardon AE olucakti bnm şuan 8 plus arap birleşik devleti face time yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Evet hocam. E-sim teknolojisi ülkemizde olmadığı müddetçe BTK sistemine giriş sağlamayacaktır.
    Benim aldığım Xs Max 256gb esimli model. IMEI kaydı yaparken 2.imei noyu yazdım fakat kabul etmedi. Bende tek IMEI kayıt yaptım. E sim teknolojisi Türkiye'de devreye girince telefondaki ana IMEI (*#06#) deki kayıtlı . Esim için tekrar kayıt etmek mi gerekecek yoksa ana IMEI kayıtlı olduğu için gerek olmayacak mı

• sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    Hocam ben sıralama yapmadım ki arkadaş yorumu anlamamış tercüme ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunbah

Benim aldığım Xs Max 256gb esimli model. IMEI kaydı yaparken 2.imei noyu yazdım fakat kabul etmedi. Bende tek IMEI kayıt yaptım. E sim teknolojisi Türkiye'de devreye girince telefondaki ana IMEI (*#06#) deki kayıtlı . Esim için tekrar kayıt etmek mi gerekecek yoksa ana IMEI kayıtlı olduğu için gerek olmayacak mı

Alıntıları Göster
    Bu sorunun cevabını emin ol herkes merak ediyor..

• Hic sikinti olmaz, sonucunda elektrik direk gececek icinden. Uzatma kablosu kullanmakla ayni mantik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Iphone Xs Max beklerken Iphone X'i aşırı yüksek fiyatta görmek. Sonunda bu da oldu

Iphone X 64 GB 12.648,73 TL. Vay babanın .....

https://urun.n11.com/cep-telefonu/iphonex-64gb-space-grey-P291690457?recId=jobv62kv-bmu91hm479c-S.W_DET_ALSO_LOOKED.C.c285_a286-0t392te

• quote:

Orijinalden alıntı: Hexaeba

Bu sorunun cevabını emin ol herkes merak ediyor..

Alıntıları Göster
    Aslında kutuda 2.bir IMEI var ama sistem geçerli IMEI değil diyor. Vodafone Avrupa'da Esim var Türkiye'de kısa sürede devreye alacaktır. Cihaz IMEI yapıldığı için Esim IMEI direk kayıtlı olmalı hakkaniyet bunu gösterir

• gunbah kullanıcısına yanıt
    E-Sim ayrı bir hat olarak çalışacağı için onu da ayrıca kayıt ettirmemiz gerekecek maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

E-Sim ayrı bir hat olarak çalışacağı için onu da ayrıca kayıt ettirmemiz gerekecek maalesef.
    Yani yurtdışından alınan telefonlar için yatırılacak iki imei kayıt ücreti 500 TL değil de 1000 TL olacak.. Vay anam vay babam.. Soyguna devam..
  • N11 iphone xs 10.700 tl fiyat gecmis

• Xs max 64 gb i boşuna beklemişiz.dd Adamlar tutturduğuna satacak.d çıkış fiyatı 8500 u geçmez bence

• N11 xs max 64gb n fiyatını 10800 tl olarak belirlemiş. Teslim tarihini de en geç 21 ocak demiş.

Yeni iphone lar apple tarafından aralıkta piyasaya sürülürse şaşırmamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: JusthingTr

N11 iphone xs 10.700 tl fiyat gecmis
    n11 hata veriyor bende. Soyguna devam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaKKoSeLz

N11 xs max 64gb n fiyatını 10800 tl olarak belirlemiş. Teslim tarihini de en geç 21 ocak demiş.

Yeni iphone lar apple tarafından aralıkta piyasaya sürülürse şaşırmamak lazım.
    Ama açıklama kısmında kasım ayı içerisinde kargolanacaktır yazıyor. Aralığa kalacağını hiç sanmıyorum..
  • İyi akşamlar, ben eğer yurtdışından alırsam iPhoneu ne gibi işlemler yapmam lazım? Dün gelen zam pasaport kaydı için mi? Yani telefon ücretinden sonra sadece 500 tllik bir zam mı olacak?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen, tutturduğuna satmışlar, az önce baktığımda doluydu, şimdi ise bu ürün tükenmiştir diyor, millet hücum etmiş, 2 ay beklemeside cabası.
  • telefon değilde vw araçlar acayip indirimli satılıoyor, diğer indirimli dedikleri telefonlar, hepsiburadadan bile pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: alkimuzun

İyi akşamlar, ben eğer yurtdışından alırsam iPhoneu ne gibi işlemler yapmam lazım? Dün gelen zam pasaport kaydı için mi? Yani telefon ücretinden sonra sadece 500 tllik bir zam mı olacak?
    Pasaport kaydı için 500 TL ödeyip telefonun imei'sini kayderttireceksin. Başka bir işlem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

aynen, tutturduğuna satmışlar, az önce baktığımda doluydu, şimdi ise bu ürün tükenmiştir diyor, millet hücum etmiş, 2 ay beklemeside cabası.
    Aklı olan o paraya yurtdışından 512 GB xs max alırdı. Hemde pasaport kayıtlı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hexaeba -- 11 Kasım 2018; 1:6:54 >
  • Tukenmis hepsi :D n11 de

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.