Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamlarin işi güçü üç kağitcilik yapmak x deki batarya xs de düşürülmüş sebebi işlemci başka bi halt değil kalitesiz apple 8 plus dahi 8 saati aldigini görmedimm allah belani versin applee xs max yapmiş koydugu bataryaya bak yuh lan sana 12-13 bin tl ediyomusun sen zibidi.!!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: transverse

Alıntıları Göster
    Gerçek kullanıcı pil süreleri lazım bize.

• ab1907 kullanıcısına yanıt
    Sim yuvasini çıkardığında arkalı önlü şekilde takabiliyoruz yani çift sim oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    işlemcisinden ötürü cihazda enerji verimliliği arttı.
  • Cihaz arkadaşıma teslim edilmiş. Amerikadan ve genel olarak globalden alınan tüm modellerde çift IMEI gözüküyor mu? E-sim için ayrı bir kod ayrılmış. Teslim alan arkadaşlarda da böyle mi?

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimsalimov

Cihaz arkadaşıma teslim edilmiş. Amerikadan ve genel olarak globalden alınan tüm modellerde çift IMEI gözüküyor mu? E-sim için ayrı bir kod ayrılmış. Teslim alan arkadaşlarda da böyle mi?

Güle güle kullanın hocam.
    Hangi mağaza/eyaletten alındı acaba?

Stok konusunda sınırlı yerlerde bulunuyor çünkü ABD'de.

• 12gorkem12 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. ABD-den online şekilde ön sipariş etmişdim, 16 eylülde. Evet ciddi stok yetersizliği var, Max modelinin gri ve altın renkleri shipping ve pick up için en azı 2-3 hafta istiyor. Küçük olan modelde işler nasıl bilmiyorum. Arkadaşım Indiana eyaletinde yaşıyor, cihazı dün öğlen teslim etmişler. Ama Apple her zaman “Estimated delivery time” için çok ilerisini gösterir. Ben sipariş etdiğimde 1-8 ekim yazmıştı, tahmini süre için. Fakat aslında dün ikinci kez UPS uğramış, aslında 24 eylülde başarısız bir teslimat denemesi yapmışlar, evde bulamamışlar. Yani 16 eylülden 24 eylül öğlen saat 3 -e kadar bitmiş sayabiliriz. Teslimat yapılırsa mağaza bazında olmuyor o iş. Arkadaşımın yaşadığı yere 1-2 km uzaklıkda Apple store zaten var, amma shipping yapılacağı zaman ürün stokdaysa başka bir eyaletden gönderilir, stokda değilse, örneğin benim son yaşadığım gibi, o zaman ürün zaten Foxconn-dan fabrika çıkışı yapıp direkt Çinden geliyor. Zhengzou eyaletinden

• quote:

Teşekkür ederim. ABD-den online şekilde ön sipariş etmişdim, 16 eylülde. Evet ciddi stok yetersizliği var, Max modelinin gri ve altın renkleri shipping ve pick up için en azı 2-3 hafta istiyor. Küçük olan modelde işler nasıl bilmiyorum. Arkadaşım Indiana eyaletinde yaşıyor, cihazı dün öğlen teslim etmişler. Ama Apple her zaman “Estimated delivery time” için çok ilerisini gösterir. Ben sipariş etdiğimde 1-8 ekim yazmıştı, tahmini süre için. Fakat aslında dün ikinci kez UPS uğramış, aslında 24 eylülde başarısız bir teslimat denemesi yapmışlar, evde bulamamışlar. Yani 16 eylülden 24 eylül öğlen saat 3 -e kadar bitmiş sayabiliriz. Teslimat yapılırsa mağaza bazında olmuyor o iş. Arkadaşımın yaşadığı yere 1-2 km uzaklıkda Apple store zaten var, amma shipping yapılacağı zaman ürün stokdaysa başka bir eyaletden gönderilir, stokda değilse, örneğin benim son yaşadığım gibi, o zaman ürün zaten Foxconn-dan fabrika çıkışı yapıp direkt Çinden geliyor. Zhengzou eyaletinden
    Pick-up için gün içinde değişkenlik göstermekle beraber bazı mağazalarda bulunabiliyor. Neden pick-up tercih etmediniz acaba?

• Elimde 2 adet iphone xs max mevcut. 1 tanesi space grey, 1 tanesi gold. Abd den alinma degildir. Su kadar olur mu? Abd de bu kadar o yuzden bu kadar veririm falan diye yazmayin lutfen!!
    iletisim icin lutfen pm.

• yarkan88 kullanıcısına yanıt
    Öylee dedigine göre 1500$ filan istiyecen yaklaşik 10 bincik filan sanirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 26 Eylül 2018; 11:38:22 >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Abd den almayip abd fiyatina mi satiyim peki? Beklentiniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: yarkan88

Abd den almayip abd fiyatina mi satiyim peki? Beklentiniz nedir?
    Nereden alınma?
  • 12gorkem12 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım universitede çalışıyor, gün boyu zamanı yok bir yere çıkmaya. En makul seçimdi. Hem de ürün Baküye ulaştırılacak, uzun yol, mağazadan alınca kendi kutusunda verilirken, kargoyla teslimatda çok sağlam shipping box içine yerleştiriliyor, darbe ve sarsıntı almıyor. Gerçi USPS kendisi paketliyor uluslararası kargolama zamanı, amma UPS -in fabrika çıkışı yolladığı kargo en sağlamı. Örnek resimdeki gibi

• quote:

Arkadaşım universitede çalışıyor, gün boyu zamanı yok bir yere çıkmaya. En makul seçimdi. Hem de ürün Baküye ulaştırılacak, uzun yol, mağazadan alınca kendi kutusunda verilirken, kargoyla teslimatda çok sağlam shipping box içine yerleştiriliyor, darbe ve sarsıntı almıyor. Gerçi USPS kendisi paketliyor uluslararası kargolama zamanı, amma UPS -in fabrika çıkışı yolladığı kargo en sağlamı. Örnek resimdeki gibi

Anladım hocam.
    Tekrar iyi günlerde kullanın.

• yarkan88 kullanıcısına yanıt
    İngilterede 1450£ sende kaç £ merak ettim yok hani söylede bilelim bunda kötü birşey yok boşuna pm atmiyalim dedik..

• ab1907 kullanıcısına yanıt
    Telefonda iki adet numara var, fakat *#06# kodunu tuşladığımızda ekrana bir numara çıkıyor. Ayrıca, kayıt etmek istediğimizde zaten iki IMEI numarayı yazınca kabul etmiyor. *#06# Kodunu tuşladığında ekrana çıkan IMEI ile sorunsuz kayıt yapabilirsin, Benimki de Amerika cihazı. O şekilde kayıt ettim.

• ibrahimsalimov kullanıcısına yanıt
    Aynen Arkadaşım, A1921 tüm cihazlar bu şekilde.

• Pazartesi gününden beri Max 256 Gold A1921 Amerika versiyonunu kullanıyorum. Soru soracak olanların sorularını cevaplamaya hazırım. Herkese kolay gelsin.

Bazı cihazlarda kamera fokusunda takılma, bazılarında da wifi bağlantı kopma ve yeniden bağlanamama sorunu var. Şimdilik ben yaşamadım. Bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEASER1 -- 26 Eylül 2018; 17:6:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEASER1

Pazartesi gününden beri Max 256 Gold A1921 Amerika versiyonunu kullanıyorum. Soru soracak olanların sorularını cevaplamaya hazırım. Herkese kolay gelsin.

Bazı cihazlarda kamera fokusunda takılma, bazılarında da wifi bağlantı kopma ve yeniden bağlanamama sorunu var. Şimdilik ben yaşamadım. Bilginiz olsun.
    kullanim suresi
  • cocainbar kullanıcısına yanıt
    Tam gün kullanım, e mail, yoğun whatsapp, akşamları genelde 1-2 saat hdmi ara kablosu ile Netflix. Gayet güzel yetiyor pil.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.