Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (758. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 756757758759760
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 tane adaptör aldım ancak kulaklık üzerindeki mikrofonu çalıştırmadı. En son orj aldım ben de. Düşünürseniz bi bakın

https://www.apple.com/tr/shop/product/HKKP2ZM/A/belkin-lightning-audio-charge-rockstar

Tabi ben aldığımda 200 lira bile değildi
  • 14.5’e güncelledikten sonra ara ara bariz şekilde klavyede veya bir sayfayı aşağı kaydırırken takılma yaşıyorum Xs Max’te. Sanki eskiye göre de biraz fazla ısınıyor gibi. Aynı sorunları yaşayan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun cok temiz bir Altin rengi XS aldim hediyelik. Cihaz yepyeni, ustelik ekime kadar sigortaliymis, yani cihazi kirarsam yenisini veriyorlar. XS lerin uretimi durdu diye biliyorum ve muhtemelen Ekimden once cihaz kirilacak ama ellerinde XS olmayinca acaba hangi telefonla takas ederler diye dusunuyorum. Cunku iPhone11 kabul etmem, XS Pro versiyonlar grubuna giriyor bu durumda 11Pro vermeleri lazim. Sizi zamani gelince durumdan haberdar edecegim.
  • K4PTAN kullanıcısına yanıt

Yorumunuz için teşekkürler malesef çok pahalı 😞

• undis06 U kullanıcısına yanıt
    Maalesef
  • logolu kılıf önerisi olan var mı
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt

Cihazı kırsanız dahi tamir edilme durumu var ise kendi servislerinde yaptırma durumları var garanti dışı. Diyelim ki oda yok fatura tutarının %75'ini karşılıyor sigorta. Ayrıca sigorta sizin adınıza olması lazım başkası adına ise bir şey yapamazsınız.

• Arkadaslar ben de burasi deaktif 14.5.1 geldi bu sorunu çözdüklerini soyluyorlardi kurdum ama hala duzelmedi. Gizlilikle ilgili hic bir uygulama takip et izin ver diye sormuyor

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]
  • icloud hesabızdan çıkıp yapın, cihazi yeniden başlatın, icloud hesabınıza giriş yapın sonrasında düzelecektir.
  • Cone kullanıcısına yanıt
    Apple kimligi mi icloud hesabi mi hocam? Yani ayarlara girip ustten tikladigim zaman asagida çıkış yap butonu var komple apple kimliginden mi cikiyoruz? İcloud hesabindan cikmayi bulamadim
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Sigorta açıklamalarını iyi oku sonra elinde patlamasın .
  • mehmetdemirbay M kullanıcısına yanıt
    Benimde düşündüğüm bir cihaz 12 mini şuan kullandığım xs 64 gb bana yetiyor 12 minide de yeter diye düşünüyorum ama siz 256gb 64gb geçmek kullanmıyorsanız yeter ben xs 7plus 128 geçtim pişman olmadım.
  • Eski sigorta cihaza yapilmis sahis adina degil. Yenilerinde cihazin kirilmasi durumunda ödenmesi gereken tutarlar var eskisinde oda yok.

• evet fakat ben 2 gün önce yaptım şuan pasif gözüküyor.. boşuna yapmayın hata var yazılımda
    Bunu yaptım fakat hala aynı.

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiimes

14.5’e güncelledikten sonra ara ara bariz şekilde klavyede veya bir sayfayı aşağı kaydırırken takılma yaşıyorum Xs Max’te. Sanki eskiye göre de biraz fazla ısınıyor gibi. Aynı sorunları yaşayan var mı?

Bende de var, hatta whatsapp ve instagram kapaniyor kendiliginden, klavye takiliyor vs. Guncelledikten sonra olmaya basladi.

Hocam yaptim ben duzeldi. Çıkış yaptim teli kapadim actim tekrar giris yaptım düzeldi

Edit yine gitmis :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 6 Mayıs 2021; 22:55:22 >
  • X den xs geçmek mantıklımıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: adela

X den xs geçmek mantıklımıdır

Pek bi fark hissetmezsiniz. iPhone 12 tercih edebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 756757758759760
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.