Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (728. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 726727728729730
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iOs 14 ile yeni geldi o özellik, artık var yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karizma6080

iOs 14 ile yeni geldi o özellik, artık var yani
    evet harika olmuş benim çok işime yaradı ayrıca bu sürümde bence kamera kaliteside yükselmiş genel olarak güzel bir sürüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malahit -- 17 Eylül 2020; 14:59:2 >
  • malahit M kullanıcısına yanıt
    Ben beta1 den bu yana 14 teyim, betalar bile güzeldi ufak tefek hatalar dışında. Ancak tam sürüm gerçekten çok iyi olmuş, betalar daki anlık takılmalar falanda giderilmiş bende çok beğendim.

• karizma6080 kullanıcısına yanıt
    Menulerde ceviri hatalari vardi 3-5 yerde onlar duzelmismi acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beta sürümlerde bazı yerlerde ingilizce yazılar oluyordu dediğiniz gibi ancak tam sürümde henüz rastlamadım.

• Neeo kullanıcısına yanıt
    Ben de kurdum telefon daha akici olmus yada bana oyle geldi.
    Resim icinde resim dedikleri nedir? Birde video izlerken onu kucultup baska bir islem yapma gelicekti youtube icinde gecerli mi ayni sey ben yapamadim bu olayi.

• icecube_fb kullanıcısına yanıt
    Safariden açarsan youtube o zaman oluyor, birde twitch kendi programında oluyor.

• Arkadaşlar merhaba ben Xs cihazıma ios 14 yüklemek istiyorum fakat aşşağıdaki hatayı alıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]
  • xs i 13.7 den 14 e otadan güncelledim tel kesinlikle daha akıcı oldu yeni özellikler gayet güzel olmuş menü geçişleri felan 13.7 ye göre daha seri, pil sağlığım 98 de güncellemeyi bugün yaptığım için pil konusunda bir şey diyemem ama emin olduğum şey kesinlikle 13.7 den daha tepkisel daha seri olmuş

• https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145594221

Arkadaşlar İtunes üzerinden güncelleme yapamıyorum lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gavran

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145594221

Arkadaşlar İtunes üzerinden güncelleme yapamıyorum lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.
    hocam kablo orjinal olduğunu varsayarsak itunesin başka bir sürümünde güncellemeye yapmayı deneyin, gene aynı hatayı alıyorsanız başka bir bilgisayarda deneyin

• K4PTAN kullanıcısına yanıt
    YouTube uygulaması üzerinden pip yapılabilmesi demek YouTube Premium'un güzide özelliğinin çöpe atılması demektir. YouTube'un uygulamada kesinlikle buna izin vermeyeceğini düşünmekteyim, sonuç olarak durum normal.
  • Xs max guc tusu ile ekrani kilitlerken ses sanki biraz geriden geliyor ve ekran bir tik daha yavas karariyor.
    Uygulama klasorlerini acip hizlica uygulamaya tiklayinca algilamiyor klasor tam acildiktan sonra uygulamaya dokununca algiliyor. (7-8 plus ve xs max ile denendi ayni)

• Xs 13.6.1 kullanıyorum. 14 e güncellemeli mi yoksa biraz daha beklemeli mi ?
    Kamera ve batarya önemli sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crepeer39

Xs max guc tusu ile ekrani kilitlerken ses sanki biraz geriden geliyor ve ekran bir tik daha yavas karariyor.
    Uygulama klasorlerini acip hizlica uygulamaya tiklayinca algilamiyor klasor tam acildiktan sonra uygulamaya dokununca algiliyor. (7-8 plus ve xs max ile denendi ayni)
    benim xs de de durum aynı tıpkı söylediğiniz gibi yazılımsal yani

• Raydr1c kullanıcısına yanıt
    Hangi özellik? Ben zaten premium kullanıyorum. Sadece premium için de yapılabilir bence

• 14 ile birlikte pil su gibi gidiyor ve kamera artık net değil çamurlu gibi resmen

• Arkadaşlar merhaba benim xs iki üçgündür çok kasıyor bankacılık uygulamaları bile açmaktA zorlanıyor 14 güncelledim ama yinede sorun devam ediyor aç kapatta yaptım ama sorun devam ediyor bir öneriniz varmı ne yapabilirim

• ilhann02 İ kullanıcısına yanıt
    cok iyi denilen tel ,investing te kasıyor ,onceki samsung bu kadar degildi
  • 13.3.1 kullanıyorum; arkadaşın biri kamera kötüleşmiş, hatta çamur gibi diyor. böyle bi şey var mı?

önceliğim kamera ve şarj... geçmeli miyim?

• 
Sayfa: önceki 726727728729730
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.