Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (725. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 723724725726727
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orjinal deri kılıf kullanan var mı, bu maliyete değer mi sizce?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar. 4.5 yıldır 6s 64gb kullaniyorum. Yeni telefona gecmek istiyorum ama butcem el vermiyor. Bir adet ikinci el xs buldum. “Telefonum çiziksizdir yanlız elimden düşünce konuşurken ses gidip gelmeye başladı.” Anakart ya da ses entegresi ariza olabilir demisler. Orijinal takıntısı oldugu icin satmaya karar vermis. Daha once böyle bir ariza duyan, goren, bilen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chillout C kullanıcısına yanıt
    ben değer diyorum hem koruma gemde şıklığı tamamlama açısından. Benim için stand ve mıknatıs özelliği olmazsa olmaz biraz da hor kullanırım o nedenle spigen tough armor kullanıyorum. Eğer bu önceliklerim olmasa Apple şeffaf tercih ederdim zevke göre deri olanında çok iyi olduğunu düşünüyorum

• Tavsiye edebileceğiniz tam ekran olmayan, parmak izini felaket tutmayan kaliteli bir ekran koruyucu var mı?
  • Bende ekran koruyucu arıyorum. Şu an ki kullandığım koruyucu ayna gibi güneşte görüş açım ful parlaklıkta sıfır. Mat ekran koruyucusu arıyorum. Mat ekran koruyucularının yüzeyi kaymıyor ve dokusu kağıt gibi oluyor. Ama bulamadım.

• Seramik tam kaplama ekran koruyucusu taktırdım öncekine göre çok farketti görüş kaybı yok ve ekranda parmak izi az kalıyor tavsiye ederim matı hiç tavsiye etmem önceki telefonlarda bariz ışığı arttırmam gerekiyordu

• Ben de kaplama yaptım bugün kilif kullanmaktan gina geldi telefonu elime alinca cok ince geldi kaplamanin tırtıklı olmasi ve tutus hissiyati gercekten cok guzel.

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

• Pil sağlığı için 80 de çekip hergünmü şarj etmeli yoksa 100 de çekip 2 günde 1 mi şarj edilmeli yardımcı okurmuşsunuz ?
  • emrotkn E kullanıcısına yanıt
    Hocam emin ol kafasına göre şarja takıp, şarjdan çıkaran adamın pili daha geç ölüyor. Takma şarj muhabbetini kafana, keyfini çıkar telefonun.

• Arkadaşlar merhaba,

Hali hazırda iPhone 7 32gb kullanmaktayım.

Yeni telefon almak istiyorum iPhone XS 256gb ile iPhone 11 64gb arasında kaldım.

Her ikiside 7999 TL fakat iPhone 11 alırsam mevcut telefonum ile buyback kapsamında 2300 TL indirim alıyorum.

Sizce hangisini almalıyım. iPhone XS şarjı falan sorun çıkarır mı?

Yada yeni iPhone tanıtımlarını bekleyip fiyat düşmesini mi beklemeliyiz?

Birde XS için 256gb model 64gb olan modelden genelde daha ucuza satılıyor bunun sebebi nedir?

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fierce Tiger -- 25 Ağustos 2020; 13:18:0 >
  • Fierce Tiger kullanıcısına yanıt
    Xs 64 kullanıcısı olarak 11 almanı tavsiye ederim. Eskisi gibi xs 6000 bandında olsa düşünmeden xs al derdim ama yakın fiyatlarda 11 mantıklı A13 + gelişmiş kamera +1 yıl fazla güncelleme + daha uzun şarj süresi için 11 derim

• 13.6.1'de parlaklikla alakali sorun yasayan var mi? Otomatik parlaklikta kullanmiyor olmama ragmen bazen kilit acinca dusuk ya da yuksek parlaklikta aciliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

Hocam emin ol kafasına göre şarja takıp, şarjdan çıkaran adamın pili daha geç ölüyor. Takma şarj muhabbetini kafana, keyfini çıkar telefonun.

3-4 ay %80 geçmeden şarj edildi. bir baktım %93 e düştü.
    yaklaşık 2 ay süredir genelde full yapıyorum.
    hala %93 de duruyor.
  • H.SAHİN kullanıcısına yanıt
    1,5 sene telefonu fulledim, %20 altına düşmeden şarja taktım ve patır patır düştü. 3 ay önce mi ne %85'e düştü, o zamandır keyfe keder şarja takıyorum ve hala %85. Buyurun kıyasını siz yapın.
  • Spigen kilif ariyorum,telefonunu elden cikaran satmak isteyen var midir?

• Merhaba, XS de telefon konuşması yaparken ahizeyi kulaktan çektiğimde ekran hemen tepki verip açılmıyor ve sanki sensör üzeri kapalıymış ekran siyah kalıyor. Bazen hemen açıldığı da oluyor ama genellikle bu sıkıntı var. Sizce bi ayarla mı ilgili, sensörde sorun mu var ne olabilir ?
    Sensörde sorun olabilir veya ekran koruyucu kullanıyorsanız ondan kaynaklanabilir.

Bendede aynı problem vardı hocam ekran koruyucuyu değiştirince düzeldi

Koruyucudan bende ondan olmuştu.

• BombSquad34 kullanıcısına yanıt
    Farklı koruyucu taktım ama sorun devam, sizin koruyucu model marka nedir bidakine ondan alayım?

• 
Sayfa: önceki 723724725726727
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.