Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (520. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Veya önerebileceğiniz bir marka model vs varmıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakangündüz -- 3 Ağustos 2019; 23:43:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

Veya önerebileceğiniz bir marka model vs varmıdır
    Spigen la manon calin tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Ben bunu kullanıyorum https://www.apple.com/tr/shop/product/MVFR2/iphone-xs-için-deri-kılıf-leylak?fnode=42 Singapur Apple store dan aldığımda telefonu bu kılıfı da almıştım sonra spigenin sitesinden Spigen Thin Fit 360 + Tempered Glass Cam Koruyucu aldım Tempered Glass Cam koruyucu aynı https://www.spigen.com.tr/urun/spigen-apple-iphone-xs-iphone-x-cam-ekran-koruyucu-kolay-kurulum-glas-tr-ez-fit-slim-hd-063gl24823 bunun gibi bunda kolay takmak için aparat var diğerinde Thin Fit 360'ı taktığında direk kusursuz içine oturtuyorsun hiç bir şekilde boşluk kalmıyor 0 a 0 ama o kılıfta kullanırsın ben kendi orijinal kılıfını kullanıyorum bazen sorun yaratmadı gayet hoş duruyor.

• Arkadaşlar,

Eşimin telefonunda foto ayarını, i cloud kapalı olacak şekilde ayarladım.Yani tüm fotolar, telefonda kalıyor. Bunu ben, kes yapıştır işlemleri yaparken, eğer i -cloud da açıksa yaşanılan sıkıntıları (forumdan duyduğum sıkıntıları) yaşamıyayım diye yaptım. Şimdi bir geziden geldik, fotoları almak istiyorum telefondan, ancak eşim, kes yapıştır yapma , kopyala yapıştır yap, arkadaşlarıma da göstereceğim fotoları dediği için, ben de bunu yapmak istiyorum, ancak ekranda, "sistem belirtilen değerleri bulamadı" şeklinde bir küçük uyarı ekranı çıkıyor ve kopyala/yapıştır işlemini yapmıyor? Bu çözümü olan bir sorun mudur, yoksa mecbur mu kalacağım, kes yapıştır yapmaya?
    Şimdiden teşekkürler..
    Not : Kes yapıştırda sorun yok, sorun yalnızca kopyala yapıştır da..
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingShip

Ben bunu kullanıyorum https://www.apple.com/tr/shop/product/MVFR2/iphone-xs-için-deri-kılıf-leylak?fnode=42 Singapur Apple store dan aldığımda telefonu bu kılıfı da almıştım sonra spigenin sitesinden Spigen Thin Fit 360 + Tempered Glass Cam Koruyucu aldım Tempered Glass Cam koruyucu aynı https://www.spigen.com.tr/urun/spigen-apple-iphone-xs-iphone-x-cam-ekran-koruyucu-kolay-kurulum-glas-tr-ez-fit-slim-hd-063gl24823 bunun gibi bunda kolay takmak için aparat var diğerinde Thin Fit 360'ı taktığında direk kusursuz içine oturtuyorsun hiç bir şekilde boşluk kalmıyor 0 a 0 ama o kılıfta kullanırsın ben kendi orijinal kılıfını kullanıyorum bazen sorun yaratmadı gayet hoş duruyor.
      Bu kılıfların alt kısmı açık oluyor telefonun o bölgesinde çizilme vs oluyor mu ?

Kahverengi veya siyah deri düşünüyorum bende

• Gece çekilmiş bir fotoğrafta noise olmaması İMKANSIZ, DSLR lerde bile..
    • quote:

Orijinalden alıntı: Archi33tect

Arkadaşlar,

Eşimin telefonunda foto ayarını, i cloud kapalı olacak şekilde ayarladım.Yani tüm fotolar, telefonda kalıyor. Bunu ben, kes yapıştır işlemleri yaparken, eğer i -cloud da açıksa yaşanılan sıkıntıları (forumdan duyduğum sıkıntıları) yaşamıyayım diye yaptım. Şimdi bir geziden geldik, fotoları almak istiyorum telefondan, ancak eşim, kes yapıştır yapma , kopyala yapıştır yap, arkadaşlarıma da göstereceğim fotoları dediği için, ben de bunu yapmak istiyorum, ancak ekranda, "sistem belirtilen değerleri bulamadı" şeklinde bir küçük uyarı ekranı çıkıyor ve kopyala/yapıştır işlemini yapmıyor? Bu çözümü olan bir sorun mudur, yoksa mecbur mu kalacağım, kes yapıştır yapmaya?
      Şimdiden teşekkürler..
      Not : Kes yapıştırda sorun yok, sorun yalnızca kopyala yapıştır da..
      kES YAPIŞTIRDA SORUN YOK demişim ama yanılmışım, kes yapıştır da yapamıyorum maalesef, yardımcı olabilir misiniz, telefondan bu fotoları almanın bir yolu var mı?

• Archi33tect kullanıcısına yanıt
      Sıkıntı olmaması lazim. PC’ye takınca bilgisayarıma girip direk sürükle bırak yaparak alın. Yakın zamanda denemedim ama olması lazım.

Elbette vardir ama anlatmak istediğim farklı. Kalite farkı belli ediyor kendini.

• quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Arkadaşlar telefonumun imeisini arkadaşımın pasaportuna kaydettim ve arkadaş kendine yurt dışı telefon almış seninkini iptal edecem diyor yapabilir mi?
      Evet yapabiliyor edevletten. Iptal et düğmesi var.
      Yakın arkadaş değil galiba.
      Iptal ettimi bir daha geri dönüşü de yok. Tekrar kayit edilmesi lazim telefonun.

• Xs max için sararmayan şeffaf kılf varmı kardeşler

• Soldier5825 kullanıcısına yanıt
      Şeffafların hepsi sararıyor hocam. Biraz yukarıda temperli cam önerisi vardı onun sararma ihtimali dusuk.

• Böyle ifade ederseniz itirazım olmaz elbette..Katılıyorum size, eşimde xr var bende ise Samsung Note 4. Telefonumu çok severim, keza epey araştırıp bu telefonda karar kılmıştım zamanında, kullanımı çok basit ve hala oldukça güçlü, ANCAK tatilden henüz döndük, tatilde fotoğraf çekerken farkettim ki xr açıkçası son derece kaliteli fotoğraflar çekiyor, benim telefon (tabii aradaki 5 yıllık teknoloji farkını unutmadan) ise düpedüz soluk, neredeyse tek renk (xr ile kıyaslandığında) fotoğraflar çekiyor. Sonuç: tüm fotoları onunkiyle çektik, tatilden geriye güzel anılar bırakmak için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archi33tect -- 5 Ağustos 2019; 0:18:30 >
    • ezimuse kullanıcısına yanıt
      Yardım için teşekkür ederim. Bir arkadaş, youtube daki videosunda tariflemiş, onu kullanarak aldım fotoları..Zor oldu ama sanırım iphone kullanmanın zorlukları da bu tür sıkıntılar sanırım..
      Bence en iyi kılıflar telefonun kendi orjinal kılıfları arkadaşım..Madem paraya kıydın İphone aldın, bence az daha kıy..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archi33tect -- 4 Ağustos 2019; 20:56:43 >
      Kendim çaldım kendim oynadım sanırım, hallettim arkadaşlar, teşekkürler..
      5 senelik cok fark var :)
      Bir de xr fotograf ve video konusunda çok iyi

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
      8'de silikon kullanıyordum telefon çok kez düştü ve telefonun alt tarafı hep soyulmuştu darbeden. XS'te de bi ara deri kullandım ama hiç düşürmedim ondan dolayı tecrübe edemedim onu ama oradan darbe alsaydı onun da sonu bariz o şekilde olacaktı, eminim.
      Parasal yönden sıkıntı yok orjinal kılıfı var ayrıyeten spigen şeffaf kılıfta aldım sarardı şeffaf istiyorum

Hocam şeffaf alacaksanız tpu yani silikon olmamasına dikkat edin, sert plastik kılıflar var çok uzun süre sararmadan kullanılabilir.

• 
    Sayfa: önceki 518519520521522
    Sayfaya Git
    Git
    sonraki
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.