Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende oyun oynarken ısınmıyor fakat instagram, whatsapp, youtube da gezinirken cihaz hafif ısınıyor. Sonra diyorum aha ısındı pil seviyesi hızlı düşer diyorum, pil azalmasıda normal seyrediyor. Yani cihaz bi garip. Aldığımdan beri hiç güncelleme yapmadım telefona. Sürümüm12.1.2 birde bazen dokunduğunda dokunma titreşimi pat diye ses yapıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Chosen kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz durumlarda bende de aynı ısınma oluyor.
  • Arkadaşlar bir fikri olan yokmu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Shadow kullanıcısına yanıt
    Tel %100 sarj olduktan sonra beklemesi bataryayi etkiliyor mu ?

%100 olduktan sonra direk cekmek mi lazim

• oksiladoo O kullanıcısına yanıt
    Hocam bu konuda pek çok tartışma var. İphone'da sorun olmadığını söyleyenler var fakat bir o kadar da aksini savunanlar var. Ben işimi garantiye alıyorum diyelim. Hemen çekmiyorum ama saatlerce de şarjda bırakmıyorum. Kısacası fark edince çıkarırım kabloyu.
  • Bana pek normal gibi gelmedi. Arka plan uygulamalarını ve konum merkezlerini çok mu aktif kullanıyorsunuz ? Adaptörle de alakalı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Shadow

Bahsettiğiniz durumlarda bende de aynı ısınma oluyor.
    hocam yukarda true tone kapatıyorum demissiniz. bunun bataryaya bir etkisi var mı
    Sensörler sürekli aktif olduğundan dolayı etkisi olacaktır hocam. Bir de açık konuşmak gerekirse hoşuma gitmediği için de kullanmıyorum.
  • Mr. Shadow kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Push ayarları, arkaplan uygulama yenileme, airdrop, itunes video oynatma ve otomatik güncelleme, konum servisleri, analiz ve reklamlar. Ben bunlarida kapatıyorum :)

• Benim de 2 aylık 99 a düştü takma bu nasıl ilginç birşey ise yukarıdaki arkadaşların bahsettiği 7 ayda hala %100 pil sağlığı olan telefon da ilginçtir yanıltıcıdır doğru göstermiyor işte

• abboww kullanıcısına yanıt
    6 aylık xs max
    Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

• quote:

Nazar değecek diye korkuyorum fakat 7 buçuk aylık XS Max cihazım hala %100 pil sağlığını koruyor.
    Ben %99'u zor tutuyorum elimde 7. ay. 98'e düşecek diye her gün bakım yapıyorum düşmesin diye yurt dışı malum pil de değiştiremeyiz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

Arkadaşlar telefon bayağı ısınmaya başladı sizde de öyle mi
    Bende de bazen Instagram kullanırken ısınma oluyor. Telefona reset atınca kendine geliyor. Arada oluyor neden anlamadım. Önceden olmuyordu. Güncelleme falan da yapmam hiç aldığım gibi tüm ayar ve sürümler..
  • quote:

Şarj esnasında hiç kullanmadım. Geceden şarja mecbur kalmadıkça bırakmadım. Bıraksam dahi 3 saat sonrasına alarm kurup şarjdan çekmişliğim bile var. Fakat bu verinin çok somut olduğunu düşünmüyorum ilerde ani bir düşüş yaşanırsa şaşırmam. Bazı cihazlarda bunun örnekleri yaşanmış. Ama genel olarak %20'nin altına düşürmeden şarja takarım. Eskiden %80'e kadar şarja takıp çekerdim fakat böyle yapınca bir sonraki şarj süresi daha yakın olduğu için artık yapmıyorum. He bir de en önemlileri gerekmedikçe lte,true tone ve yüksek ekran parlaklığı kullanmıyorum.
    Siz de aynı ben gibisiniz hocam. Ama benim 99'a düştü 5. ayda :) Alarm kurup ben de alıyorum. Bir de bi arkadaşla görüşmeye gidecektim sırf şarj dolmadı diye ektim ilişkimiz başlamadan bitti. Böyle şeyler de oldu :D Bu arada true tonun etkisi var mı ? True ton açık olarak geliyor ben hiç kapatma gereği duymadım?

• quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Ben %99'u zor tutuyorum elimde 7. ay. 98'e düşecek diye her gün bakım yapıyorum düşmesin diye yurt dışı malum pil de değiştiremeyiz :D

Alıntıları Göster
    Hocam yurtdışı cihazı parasıyla bile pil değişimi olmuyor mu?

Yabancı bir forumda okumuştum. True tone kapatma pil ömrünü uzatıyormuş. Ama denemedim hiç bugüne kadar

• RedManetics kullanıcısına yanıt
    Siz nasil kullandiniz peki telefonu bu sekilde kalabildi pil ?

• RedManetics kullanıcısına yanıt
    Evet dediklerimi destekler nitelikte
    Şarj döngüsüne bakıp hatayı anlayabilirsiniz bir program vardı şarj döngüsünü göateriyor unuttum adını
    Eski telefonum 1 senelik iphone 8 im %100 de durdu durdu bir anda inmeye başladı 96 ya kadar

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Walking On Air W kullanıcısına yanıt
    Hocam bende takıntı oldu artık hergün kontrol ediyorum eli kulağındadır diye düşünüyorum. Benimki de yurtdışı cihaz malesef en az 3 yıl idare etmek lazım. Parasıyla değiştirebilirsiniz fakat çok maliyetli olur. @Walking On Air
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Ekme kısmı biraz ağır olmuş ben en fazla geç gidiyorum hocam. True tone'la alakalı somut bir bilgim yok açıkçası varsayımda bulunuyorum.
  • 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.