Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim kayıtsız iphone xs max var. Pasaport kaydı için bir akraba buldum ama e devletten anlamaz ve vergi dairesinden önce harcı ödeyip sonra operatörden kaydını yaptıracağız. Size sorum şu, çift hatlı model olduğu için nasıl 2 imei kayıt yaptırmamız gerekiyor ve vergi dairesinden tek sim içinmi ödenecek? Yardımcı olabilecek varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Gerçekten fiyatların düşmesini mi bekliyorsunuz :) 7 Plus ilk aldığımda 4200 idi telefon 7500'leri görmüştü. Apple sadece yeni bir iPhone çıkarttığı zaman fiyatı düşer. Şu an bile 7 Plus 128 fiyatı 6.600 TL. Yani düşme olmamış bile daha da pahalanmış...
    bu telefon alınırmı fiyat nasıl sizce bu satıcıdan alış veriş yapan arkadaş varmı acaba teşekkürler.https://www.trendyol.com/apple/iphone-7-plus-32-gb-black-apple-turkiye-garantili-p-1064038
    pardon mesajı yanlış konuya yazdım galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wquzun -- 24 Mart 2019; 1:16:24 >
  • Joyless Brain J kullanıcısına yanıt
    Xr kayıt tecrübem var e-devlet üzerinden. Sanırım vergi dairesi için de aynıdır. Şöyle ki: Bir cihaz için 3 IMEI giriş seçeneği var. E sim IMEI ve fiziksel IMEI değerlerini birincisi ve ikinci olarak girdiğinizde ikisi birden tek odemeyle kayıt oluyor. Vergi dairesi de aynı olmalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 7plus kullanıyorum şuan.
    Önümüzdeki ay Amerikasan xs max gelecek.

Sizce geçmeye değer mi ?
    Daha önce elbet bu geçişi yapmış arkadaşlar vardır.

Arada ne gibi farklılıklar gözlemlediniz bu iki model arasında.

Not:2.5 senedir 7plus kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joyless Brain

Arkadaşlar benim kayıtsız iphone xs max var. Pasaport kaydı için bir akraba buldum ama e devletten anlamaz ve vergi dairesinden önce harcı ödeyip sonra operatörden kaydını yaptıracağız. Size sorum şu, çift hatlı model olduğu için nasıl 2 imei kayıt yaptırmamız gerekiyor ve vergi dairesinden tek sim içinmi ödenecek? Yardımcı olabilecek varmı
    Ben e devletten 1 tane kayıt ücreti ödedim 2 tane kaydettim.
  • Merhaba bende xmax var çift sim olup kayıt hakkını bölüşmek isteyen varmı acaba masraf yarıya düşmüş olur

• Baba Naber kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayken geçiş yaptım. 7 plus imin üstüne 4400 tl verdim. Öyle wow büyük bir değişiklik yok ios sonuçta ama 7 plus ım hantallaşmaya başlamıştı. Bataryası değişmeme rağmen kötü durumdaydı. Kamera kötüleşmişti. Ama memnunum. Yurtdışı olmasaydı almazdım muhtemelen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnchaineD

Aynı durumdayken geçiş yaptım. 7 plus imin üstüne 4400 tl verdim. Öyle wow büyük bir değişiklik yok ios sonuçta ama 7 plus ım hantallaşmaya başlamıştı. Bataryası değişmeme rağmen kötü durumdaydı. Kamera kötüleşmişti. Ama memnunum. Yurtdışı olmasaydı almazdım muhtemelen.
    Ben de 7 Plus'tan sonra iPhone olarak Xs Max'a geçtim. Kamerada ilk başta bi fark yok diye yorum yapmıştım ama geçen kardeşim geldi leş gibi geldi 7 Plus'ın kamerası neden öyle olmuş anlamadım :D Gerçekten kötüleşmiş mi yoksa hep mi öyleydi buna geçince öyle oldu...
  • SPECIALIZED kullanıcısına yanıt
    Normal bir durum hocam, hatta şarj esnasında sık kullanmanızı önermem.
  • Merhabalar,

Bu konunun Ekim ayından itibaren dahil oldum konuya, sanırım artık zaman ilerledikçe yorumlar sorular azalmaya başladı
    Eskilerden biraz anacak olursa;
    telefon ne zaman çıkacak,
    ülkemize ne zaman gelecek,
    ülkemizde satışa ne zaman çıkacak,
    ön sipariş olmayacak mı,
    fiyatlar ne olacak,
    yurtdışından mı almak daha mantıklı,
    Xr mi Xs mi yoksa Max mi karşılaştırmaları,
    hangi renk daha güzel,
    hangi kılıflar, ekran koruyucuları,
    gibi gibi baya sorunlar konuşuldu çözülmeye çalışıldı.
    Güzel zamanlardı güzel günlerdi

Herkese iyi forumlar
  • UnchaineD kullanıcısına yanıt
    Ben 6 dan geçtim, daha önce ios lite versiyonu kullanıyormuşum gibi geldi başta

• quote:

Orijinalden alıntı: teknogs

Merhabalar,

Bu konunun Ekim ayından itibaren dahil oldum konuya, sanırım artık zaman ilerledikçe yorumlar sorular azalmaya başladı
    Eskilerden biraz anacak olursa;
    telefon ne zaman çıkacak,
    ülkemize ne zaman gelecek,
    ülkemizde satışa ne zaman çıkacak,
    ön sipariş olmayacak mı,
    fiyatlar ne olacak,
    yurtdışından mı almak daha mantıklı,
    Xr mi Xs mi yoksa Max mi karşılaştırmaları,
    hangi renk daha güzel,
    hangi kılıflar, ekran koruyucuları,
    gibi gibi baya sorunlar konuşuldu çözülmeye çalışıldı.
    Güzel zamanlardı güzel günlerdi

Herkese iyi forumlar
    O günleri özlemle yad ediyoruz...
  • Daha önce büyük firmalar haricinde hiç alışveriş yapmadım bu sitede satılan XS lerin olayı nedir?
    Bunlar yurt dışı ve kayıtsız mı?
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-sifir-kapali-kutusunda-1sene-apple-tr-garantili-iphone-xs-64-gb-675902805/detay

Alan kullanan var mıdır? Bir sürü bu tarz ilan var, güven olur mu?
  • W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-xs-256-gb-a2097-tr-garantili-gold-almanya-avrupa-676079043/detay

Benim aldığım kişinin XS ilanı bu. 256'sını 6600'e satıyor. İstersen iletişim bilgilerine bakıp ona sorabilirsin. 64 GB var mı elinde.
  • Arkadaşlar hızlı şarj için hangi ürünü almak gerekiyor? Apple online mağazadan inceledim fakat içinden çıkamadım:)
  • Arkadaşlar aradım ama bulamadım. İphone kilitliyken, yukarı kaydırmadan, face id ile açtığımızda direkt olarak ana ekranın gelmesini nasıl sağlıyorduk?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.