Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (428. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim X te aynı sizinki gibi 2017 aralık başında aldım şu an yüzde 88 ve aynı şekilde kullanım olarak bir azalma hissetmiyorum. Gayet normal bu değerler çok takılmamak lazım pil sağlığına, belirgin bir düşme olmuşsa günü çıkarmıyorsa o başka tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 22 Mart 2019; 12:35:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnchaineD

Tam olarak başıma geleni yazmışsınız. Tabi bunu 1 gün sonra farkedi söylediğimde iade alamayız dediler. Deklanşör sesi sinir bozucu ama her zaman fotoğraf çekmediğim için çok canımı sıkmıyor. Garanti konusu ise şöyle bunu öğrendiğim gün ouno yetkili servis sağlayıcısına gittim. Koreden gelme cihaza baktıklarını söylediler. A2101 hepsine bakıyoruz dediler.

Pakette en arka altta Model yazıyor. Onu google a yazın direkt çıkar zaten.

Alıntıları Göster
    bende de kore cihazı var deklanşör sesi harici problem yok, sonuçta model koduna garanti veriliyor , kore vs olmasına garanti verilmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: panama

bende de kore cihazı var deklanşör sesi harici problem yok, sonuçta model koduna garanti veriliyor , kore vs olmasına garanti verilmiyor.

Alıntıları Göster
    ek olarak retrica diye bir app'de deklanşör sesi çıkmıyor , natural filtreyi seçince kamera görüntüsüne benzer bir görüntü oluyor.
  • teknogs kullanıcısına yanıt
    Apple'ın kendisi vermiyor zaten. Gürgençlere gidin Pupa'Ya gidin veya KVK'ya gidin destek alırsınız. En azından benim cihazım A2101 XSMAX Almanya ve destek verdiğini söylediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: high-fidelity

Selamlar herkese,

Geçenlerde bir yerde; XS'lere ve XR'lara Apple'ın teknik destek veremediğini okudum.

Bu doğru mu acaba? Hani cihazlar çok yeni diye böyle bir eksikliğin ortaya cıkması vs mümkün mü?

Yeni cihaz alıp da sorun yaşayıp teknik servis sürecinden geçenler var mı acaba?

İyi forumlar herkese
    Bu konuda fikri olan var mı arkadaşlar??
  • Doviz.kudurdu artik ucuz telefonlari.unutun. yurtdisi.piyasasi kesinlikle.yukselcek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 8 den geçilir mi ? S10 plus ve xs max arasındaki tercih zorluğu...tavsiyeleriniz? Tşk...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokler -- 22 Mart 2019; 22:2:58 >
  • Geçilir.

XS MAX ile S10 arasında kalıyorsan tarafını kendin seçeceksin.
  • SPECIALIZED kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ama gerçekten arkadaşların dediği gibi bu teknik verilere çok takılmamak lazım günü çıkarıyor mu çıkarmıyor mu bu önemli olan zaten sizin söylediğiniz normal bir yüzde 5 6 ay içinde 95 94 sularında gezerse hiç şüphe duymayın derim

• quote:

Orijinalden alıntı: egeterzi

Rica ederim ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ama gerçekten arkadaşların dediği gibi bu teknik verilere çok takılmamak lazım günü çıkarıyor mu çıkarmıyor mu bu önemli olan zaten sizin söylediğiniz normal bir yüzde 5 6 ay içinde 95 94 sularında gezerse hiç şüphe duymayın derim
    Benim de 5 ay oldu %100 sağlık ama gözle görülür bir performans kaybı görüyorum :) Bence %97 falan olmuş olabilir ama oraya yansıması geç olacak olabilir arkadaşın dediği gibi %100'den direkt düşebilir ama ne zaman Allah bilir :)
  • Arkadaşlar merhaba telefonum xs max yurdışı a2101 kodlu telefonun arka camında elmanın olduğu yerde ve civarında elimle hafifçe bastırsam bile gıcırtılar geldiğini fark ettim çok sinir bozucu bir ses çıkıyor normalmi acaba böyle olan varmı neden olmuş olabilir pupa Kayseriye götürmeyi düşünüyorumm gerek varmı acaba götürmeye saygilar.
  • 6500e XS Max avrupa cihazı alacaktım kapalı kutu 1 yıl garantili. Daha dün baktım 6500dü Doların yükselmesiyle 200 TL zam yapmış kan emiciler.
  • Cibernao kullanıcısına yanıt
    Bende alacaktım vazgeçtim. Yapsınlar kendileri kaybedecekler bence, 25 martta apple birkaç birşey tanıtacak daha önce türkiyede indirim yapacaklarını söylemişlerdi orada bunuda açıklayabilirler. Xs Max 64gb. 7.500 - 8000 bin civarına düşeceği konuşuluyor. O zaman yurtdışından getirdikleri telefonlar ellerinde kalacak veya geliş fiyatına ellerinden çıkarmaya çalışacaklar.

• AteşBey33 A kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz fiyata düşmesi imkansız hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exodus33

Dediğiniz fiyata düşmesi imkansız hocam.
    Heleki dolar böyle tırmanırken.

• Kan emici diye birsey yok ben yurtdisindan telefon aldim dun alis fiyatim belli fatura var. Keske dusse doviz satsak ama yukselince fiyat.yukseeliyor. gidip esnafa kizaacaginiza ulkeyi yonetenlere kizin. 1 gunde 50 kurus artti bee ayiptir hangi ulkede.gorulmus. apple indirimi bi ise yaramayacak. İphone xs max gold faturaliyi satiyorum ben suan sifir 256 gb. Bakalim alici cikcakmi doviz mahfetti hepimizi

• Merhabalar, şarj kablosu ve tulaklığı aynı anda kullanmayı sağlayan bi aparat varmış. Bu aparatı nereden temin edebilirim ? Mümkünse kaliteli bir şey olsun. Teşekkürler

• Gerçekten fiyatların düşmesini mi bekliyorsunuz :) 7 Plus ilk aldığımda 4200 idi telefon 7500'leri görmüştü. Apple sadece yeni bir iPhone çıkarttığı zaman fiyatı düşer. Şu an bile 7 Plus 128 fiyatı 6.600 TL. Yani düşme olmamış bile daha da pahalanmış...
  • Arkadaşlar 2 yıllık Apple Tr garantili ikinci el 256lık xs max ₺8999

İşine yarayacak olanlar baksın

https://easycep.com/yenilenmis-telefon/apple/apple-iphone-xs-max-256-gb-gold/?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=SP+-+DPA+%C3%9Cr%C3%BCn+G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCleyenler&utm_content=SP

• 
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.