Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, fatih'deki apple kutusu ve güneş telekom, şişlideki boğaziçi iletişim ve bahçelievlerdeki başak iletişim'de xs 256 gb türkiye garantili yurtdışı cihazı satıyorlar. Hiç buralardan alışveriş yapan var mı, güvenilir mi? Bu telefonu alırken nelere dikkat etmek gerek?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir ekran koruyucu nasıl 250tl olabilir? Hologram veya ikinci ekran özelliğimi var acaba? 250tlll

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedManetics -- 19 Ocak 2019; 11:31:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbull35

siyah silikon kullanıyorum aliexpress den almıştım.Hem hesaplı hemde kullanışlı

Link atabilir misiniz arkadaşlar silikon kılıf için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • RedManetics kullanıcısına yanıt
    Aynı ürünü Vatan, Hepsiburada ve N11 gibi sitelerde 150 lira. Yakında sipariş vereceğim Belkin InvısGlass, soruşturdum kodlarına kadar aynı. Apple Store her zaman daha pahalıya satıyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zedge08

quote:

siyah silikon kullanıyorum aliexpress den almıştım.Hem hesaplı hemde kullanışlı

Link atabilir misiniz arkadaşlar silikon kılıf için

Alıntıları Göster
    Benim alışveriş yaptığım satıcının dükkanı kapalı görünüyor bu satıcıya yönlendiriyor
    https://tr.aliexpress.com/store/product/Have-Logo-Official-Original-Silicone-Case-For-iPhone-XS-MAX-Case-Liquid-Have-LOGO-for-Apple/4429049_32952322578.html?spm=a2g1y.12024536.productList_11870208.pic_1

• Kardeşler iphone xs max telefonumun ekranını samsung tv yansıtmak için bir program varmı

• Merhaba arkadaşlar. Sonunda bugün üye olabildim foruma. Yaklaşık 2 aydır takip ediyorum. Malum xs max almak için. Sayenizde baya bi bilgiye sahip oldum. bu telefon hakkında paylaştığınız bilgiler için hepinize teşekkür ederim. Çok faydalı oldu. Sadece bu konunun 300 sayfasını üşenmeyip okudum. Diğer konular hariç. Özellikle @huysuzihtiyar paylaşımları çok iyiydi.

Ve sonunda aldım xs max 256 gb space gray A2101 ülke kodu da AH/A.

Genel olarak durumunu paylaşmak istiyorum.

Space gray hakikaten çok iyi ( tabi zevk meselesi )

AH/A ülke kodu ile sorusu olanlar için FACETİME çalışıyor.

A2101 1 yıl türkiye garantisi mevcut.

Telefonu alırkenhttps://checkcoverage.apple.com/tr/tr/ burdan sorgulamayı unutmayın. Garanti nitiş tarihi göstermemesi gerekiyor. Şundan dolayı söylüyorum. Sudan da telefonu almak için telefoncuyla anlaştık fakat garantisi bir ay önce başlamıştı. Dışındaki jelatini sözde ilk açan bendim. İnsanlar o jelatini kapatmayı öğrenmişler bilginiz olsun. Jelatini ilk ben açıyorum die sıfır olduğunu düşünmeyin cihazın. Hatta bu linkten garanti tarihi kontrolü yaptıktan sonra telefonun içindeki jelatini de yavaşça kaldırıp herhangi bir çizik olup olmadığını da kontrol edin.

AE/E ve AB/A Cİhazlarından uzak durun facetime yok. Yurt dışında başıma gelen bi olay cihazın içinde facetime uygulaması vardı ama satıcı facetime çalışmadığını söledi.

Ekran koruma filmi saolsun aldığım arkadaş 5 d bi film yapıştırdı şimdilik çok iyi ( test etmeyi allah nasip etmesin :). )

Arka tarafı için ise ZORE 360 kaplattım. 10 numara oldu telefonun kenarlarınıda kaplıyor . ( bunu sırf burdaki paylaşımlardan dolayı kaplattım. Kılcal çiziklerden bahseden arkadaşlar sayesinde. )

Nano sıvı kaplatmayı düşündüm. Malzeme satan telefoncu arkadaşımdı ve tecrübeli bi satıcıydı. Kesinlikle tavsiye etmedi bilginiz olsun. Bir iki haftada bi sürmeniz gerekiyormuş. Yani ZORE 360 yada malzemenin emsalleri genel kılcal çizikler için tavsiye edilir.

Kamera koruma filmi bulamadım. Aliexpressten siparişte bakalım o da.

618.60 tl vergimi yatırdım. E devlet üzerinden kayıt gayet açıklamalı bi şekilde yönlendiriyor. 2 imei de kayıt ettim.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar. Tecrübelerime paylaşmaya çalıştım.

Umarım yazdıklarım yeni gelen birilerinin işine yarar. 👋🏻👋🏻👋🏻

• Bende arıyorum kamera için koruyucu ,
    N11de bu ürün var kullanan var mı ?
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/baseus-iphone-xs-max-kamera-cami-koruyucu-cam-2-adet-P298528145

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RageReturn -- 19 Ocak 2019; 15:14:3 >
  • Selam arkadaşlar.
    Antalya'da yurtdışı xs max buldum yarın elden teslim alacağım.

Alırken nelere dikkat etmeliyim? Avustralya'dan alınmış faturası var. Bu adam gidip sonradan çalıntı vs diyerek şikayet edebilir mi?

Bilgisi olanlar yardimci olursa sevinirim.
  • efeakbay E kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Sözleşme yapın. Ülke koduna dikkat edin AB/A yada AE/E olmasın bunlarda facetime yok. Cihazın faturasını da alın şahıstan. 2. Elde çok tecrübem yok.üzgünüm

• quote:

Orijinalden alıntı: 06zos

Merhaba. Sözleşme yapın. Ülke koduna dikkat edin AB/A yada AE/E olmasın bunlarda facetime yok. Cihazın faturasını da alın şahıstan. 2. Elde çok tecrübem yok.üzgünüm
    Hocam cihaz hiç aktif edilmemiş ikinci el degil zaten.
  • RedManetics kullanıcısına yanıt
    Güneş ışınlarına karşıda koruyor dokunduğun zaman senin parmağını anlıyor ona göre kaydırıyor yalnızca 250₺

• efeakbay E kullanıcısına yanıt
    Pardon yaw:)

Şu linktenhttps://checkcoverage.apple.com/tr/tr/ kontrol ettiğinizde garanti başlamamış göstermesi gerekiyor.

Kutunun kapalı olduğundan ve deforme olmadığından emin olun.

Mümkünse faturasını talep edin.

MT..AB/A yada MT...AE/E ülke kodu olmasın. Bunlarda facetime yok. Hatta mümkünse birlikte açın ve teyit edin.

Muhakkak sözleşme yapın. Telefoncularda falan matbu evraklar var.

• Soldier5825 kullanıcısına yanıt
    Tv Assist uygulaması ile medyaları lg tv ye aktarıyorum. Telefon ekranını birebir aktaran uygulama görmedim.

• merhaba arkadaşlar bu telefonlardan birni alıpta kutusundan çizik bir şekilde çıkan oldu mu?Bir arkadaşıma iphone xr aldık amazondan kasaında ufak bir çizik vardı seri no sunu Apple dan sorguladığımda 0 olarak gözüküyor.Arkadasım dert etmedi ama kafama takıldı böyle bir şey başına gelen var mı?
  • Meraklı21 M kullanıcısına yanıt
    Bi arkadaşımın yurt dışından aldığı telefonda çizikler çıkmıştı. Yukarıda yazdığım konunun içinde de geçiyor adamlar ustaca o jelatini kapatmasını biliyor. Ama bu konuda amazonla karşı karşıya kalmam şaşırttı ve çaresiz bıraktı. Acaba nasıl ispatlayacak çiziği arkadaşınız🤔

• 06zos 0 kullanıcısına yanıt
    Daha önce kendime hepsiburadadan bir s9+ almıştım çzik çıkmıştı o günden beri kutu açılımı yaparken video çekerim elimizde kargo açılısına kadar videosu var arkadaşım dert etmediği için uğraşmadım ama gerçekten üzücü şeyler bunlar verdiğimiz paralar ortada sonuçta.Aldıgımız cihazlara sevinemez olduk acaba bir sorunu çıkacak mı diye.
  • quote:

Benim alışveriş yaptığım satıcının dükkanı kapalı görünüyor bu satıcıya yönlendiriyor
    https://tr.aliexpress.com/store/product/Have-Logo-Official-Original-Silicone-Case-For-iPhone-XS-MAX-Case-Liquid-Have-LOGO-for-Apple/4429049_32952322578.html?spm=a2g1y.12024536.productList_11870208.pic_1

Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Telefonu yurtiçine kaydederek ödediğiniz vergide kredi kartına vade farksız taksit yapıyorlar mı?

Teşekkürler hocam bilgilendirici olmuş

• 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.