Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demo cihazlar temin edilemiyor deniyor, tekrar stoklara gelir mi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelir hocam demo .. bende kısmetse bu sefer kopacağım bi tane :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • onur19841907 O kullanıcısına yanıt
    Öyleyse En mantıklı seçim siyah 256gb olacaktır, birde kırmızı deri kılıf alırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RageReturn

En merak ettiğim konu bu silver renkte çerçevenin kolay çizilmesi konusu , youtube da bazı videolarda çeşitli parlatma kremleri ile eski haline döndüğü görülüyor , bu zamana kadar space grey kullandım ama xs maxde çok parlak geldi gözüme ve silver daha çok içime sindi , yarın gün içerisinde siparişi vericem ama silverın bu çerçeve çizilme durumu çok huzursuz ediyor beni, sürekli kılıfta olacak zaten 3 senelik 6s plusda gram kılcal çizik dahi yok bu kadar kolay çiziliyor mu gerçekten

Alıntıları Göster
    Benim X beyaz renkti evet kılıf kullanmassanız çerçevesi çok çabuk çiziliyor çizik çizik olmuştu benim

• Merhabalar arkadaşlar, demo cihazla ilgili özel mesaj atan arkadaşlara profilimdeki telefon numarası sorunundan dolayı özel mesajla cevap veremiyorum. O nedenle sorulara burada cevap veriyorum. Hepsiburada cihazı Aras Kargo ile gönderdi. Kutu içeriğiyle ilgili daha önce ne yazdımsa aynen doğru, kutudan yalnızca kulaklık çıkmıyor, diğer her şey aynı. Yazılımla ilgili olarak demı cihaza tekrar yazılım yüklemeye gerek yok, normal yazılımla geliyor cihaz ama ben yine de itunes üzerinden dfu moda alıp tekrar yükledim, yüklemeseniz de olur.

• Arkadaşlar bu bir süre sonra üst hoparlörden ses gelmeme sorunu çözüldü mü? 7plus’tan geçeceğim, sırf bundan dolayı almıyorum. Beklemedeyim.

• Yurtdışı 256 xs max 7400 tl kayıtla 8000'e geliyor sizce alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirius_black

Arkadaşlar bu bir süre sonra üst hoparlörden ses gelmeme sorunu çözüldü mü? 7plus’tan geçeceğim, sırf bundan dolayı almıyorum. Beklemedeyim.
    Şu an işin öyle bir problem yok, kronik soruna sahip değil xs ve vs max

• KAEC kullanıcısına yanıt
    Garantili olan modelse alınır bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Bu problemi yaşayan epey bir kimse var da ondan sordum.. teşekkürler

• Hocam merhaba bi kac sorum olacskti ben iphone 8plusla note9 arasindayim su anda iphone 5s kullaniyorum ama kalemle flan isim yok ve bu iostaki seriligi istiyorum telefondan beklentim kamera , sarj ve sosyal medyada geziyorum , ogrenciyim yani , kisacasi sarj performansi nasil olur ikisinin 2600 maha 4000 mah beni korkutuyor siz ne diyorsunuz ? Ve oneriniz nedir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • RageReturn R kullanıcısına yanıt
    Kablolu hızlı şarj mı çabuk şarj ediyor yoksa kablosuz şarj mı ?

• Beyler araç tutucu ile gelen telefon arkasına yapışan mıknatısı drekt telefona yapıştırsak sorun olur mu sizce? Yoksa kılıfa mı yapıştırmak lazım.

• Archi33tect kullanıcısına yanıt
    Ben masaüstünde bulunsun diye dik stand şeklinde olanlardan düşünüyorum fakat bulamadım önerilen bir ürün daha , kablodan hızlı olacağını sanmıyorum ama

• Kılıfa yapıştırsanız daha iyi olur hocam. Aksi taktirde bir gün mıknatısı çıkarmak istediğinizde telefonda iz bırakabilir veya telefona zarar verebilirsiniz.

• RageReturn R kullanıcısına yanıt
    Belkin kullanıyorum gayet iyi bir sorunla karşılaşmadım

• quote:

Orijinalden alıntı: onur19841907

Garantili olan modelse alınır bence
    Hepsiburada demo aldım hocam. Umarım 64 gb yeter olmadı pcye yedekleyeceğiz artık

Bu arada bir ara aras kargo hırsızlık olayı vardı hepsiburada'nın arasla göndermesi kötü olmuş. Umarım bir sıkıntı yaşamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAEC -- 19 Ocak 2019; 5:35:28 >
  • Mr. Shadow kullanıcısına yanıt
    Haklısın dostum tşkler

• KAEC kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun bir sorun çıkmaz bence

• quote:

Orijinalden alıntı: KAEC

Hepsiburada demo aldım hocam. Umarım 64 gb yeter olmadı pcye yedekleyeceğiz artık

Bu arada bir ara aras kargo hırsızlık olayı vardı hepsiburada'nın arasla göndermesi kötü olmuş. Umarım bir sıkıntı yaşamam

Alıntıları Göster
    Enson şirkete Huawei cihaz aldık kendi dağıtım şirketi getirdi.

• 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.