Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sirri42

Hocam 8 plus almaya gittim telefoncu daha gelmedi elimde xr var deyince kararsiz kaldim 8 plus ara telefon degil esim cocugun falan hep potre cekmeyi istyor. Tam ekran degil daha saglam geliyor. 8 plus 2 sene once cikmisken fiyati nerdeyse ayni, dusecegi kadar dusmus oyle dusundum alacagim yerdede 400 tl oynuyor.
    8 plus 4.100 seviyelerini gördü
    Xr ise yanılmıyorsan 5700 ün altını hiç görmedi + daha yeni bir cihaz.

Ben Xr alırdım
  • Arkadaşlar selam. hepsiburada'dan demo cihaz siparişini verdim.

Elimdeki x 256 telefonu kaçtan satayım telefonculara? 5400 verdi bir tanesi fiyat bilgisi olan yardımcı olabilir mi?.
  • Ben telefonun büyüklüğünü bugüne kadar farketmemişim, dün gece karanlıkta telefona bakınca baya büyük geldi gözüme, ağırlık olarak dengeli en doğru tespit, günlük hayatta beni rahatsız etmiyor ama koşayım, spor yapayım, bisiklete bineyim derseniz o zaman sıkıntı.

Apple Watch’ da bu işler biçilmiş kaftan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende xs max ile aranıza katıldım. Telefonun görünümünü bozmayacak ultra ince şeffaf kılıf önerilerinizi bekliyorum.
  • Video player olarak OPlayer’i beğeniyorum, videosunu değilde sesini dinlemek istesem bile ekran kapalıyken çalıyor olması benim için çok önemli, bu nedenle 20 lira verip reklamsız fiil içerikli olanı sarın alayım diyorum, sizin tavsiye edeceğiniz, daha iyi dediğiniz bir oynatıcı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Video player olarak OPlayer’i beğeniyorum, videosunu değilde sesini dinlemek istesem bile ekran kapalıyken çalıyor olması benim için çok önemli, bu nedenle 20 lira verip reklamsız fiil içerikli olanı sarın alayım diyorum, sizin tavsiye edeceğiniz, daha iyi dediğiniz bir oynatıcı var mı?
    (PlayerXtreme Media Player) Ben ücretliyken almıştım 2013-2014ten beri kullanıyorum yanlış hatırlamıyorsam 5s ile kullanmaya başlamıştım.Kesinlikle tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: theabir

Arkadaşlar bende xs max ile aranıza katıldım. Telefonun görünümünü bozmayacak ultra ince şeffaf kılıf önerilerinizi bekliyorum.
    Sanırım sadece çizilmelere karşı bi koruma düşünüyorsunuz.

Çünkü Ultra ince bi kılıf bu telefonu asla düşmelere karşı koruyamaz diye düşünüyorum. Bu yüzden de Orj. Silikon kılıf kullanıyorum. Evet telefonun o Harika görüntüsünü komple kapatıyor ve daha da kabalaştırıyor ama daha iyi bi koruma şekli olduğunu düşünmüyorum. Varsa da takipteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w00t. -- 15 Ocak 2019; 9:23:40 >
  • Gece çalışıyordum , işten çıkınca evde satın alayım dedim hepsiburadadan 8.000tl ye demo xs max silver 64 gb maalesef kalmamış 😔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RageReturn -- 15 Ocak 2019; 9:51:51 >
  • Mrb arkadaslar kardesim duabide yasiyor xs max almis. Bende iphone 7 kullandigim icin bildigim ipuclarini soledim. Klavyeyi ingilzce yapti mesela otomatik duzeltmeyle tahmini kapattirdim. Sarji gitmesin diye maili aninda ilet secenegini degistirdim siriyide kapattirdim

Var mi xs max icin baska onerileriniz? Iphone 7 ye gore baska ne yenilikleri vardi animoji var bildigim. Bu arada animojiyi whatsappdan nasil atabilir? Sms olarak atti imessagedan. Sadece smsle mi gidiyor? Animoji kamera acikken kullaniliyor mi tesekkur ederim

• quote:

Ben telefonun büyüklüğünü bugüne kadar farketmemişim, dün gece karanlıkta telefona bakınca baya büyük geldi gözüme, ağırlık olarak dengeli en doğru tespit, günlük hayatta beni rahatsız etmiyor ama koşayım, spor yapayım, bisiklete bineyim derseniz o zaman sıkıntı.

Apple Watch’ da bu işler biçilmiş kaftan.
    Bende bu konuda kararsızdım sanırım max yerine küçük olanı xs yi alacagım. Eldeki telefonun tamamen bozulmasını bekliyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: Archi33tect

Telefonunuzu iyi günlerde kullanın. Yalnız benim anlamadığım nokta şu: Türkiyenin en büyük dijital satış platformu, dünyanın en büyük firmalarından birinin "üzerinde satılık değildir" yazılı bir ürününü resmi olarak satabiliyor. Nadıl olabiliyor bu? Hadi olabiliyor diyelim Apple neden içinde sadece kulaklığı olmayan bir ürünü kutulayıp satabiliyor? Niye ki?
    İndirim yaptım dememek için böyle dolambaçlı bir yol izliyor olabilir mi?
    Aklımda deli sorular😀😀
    Öncelikle teşekkür ederim,
    Bu sorunuza cevabı önceki sayfalarda bi arkadaş vermişti, apple türkiye açısından bir problem yok telefon 2 yıl apple tr garantisi altında, kutunun jelatinini ilk açan bendim, ve imei sorguladığımda satın aldığım tarihten 3 gün önce garanti başlamıştı.
    Bu yukarıda yazdıklarım benim için yeterli geldi, aralarında nasıl bir ilişki var hepsiburada ve apple ın bilemiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: w00t.

Sanırım sadece çizilmelere karşı bi koruma düşünüyorsunuz.

Çünkü Ultra ince bi kılıf bu telefonu asla düşmelere karşı koruyamaz diye düşünüyorum. Bu yüzden de Orj. Silikon kılıf kullanıyorum. Evet telefonun o Harika görüntüsünü komple kapatıyor ve daha da kabalaştırıyor ama daha iyi bi koruma şekli olduğunu düşünmüyorum. Varsa da takipteyim

Alıntıları Göster
    Doğrudur hocam sadece çizilmelere karşı bir koruma sağlamak istiyorum. Telefon görüntüsünden bir şey kaybetmek istemiyorum.

• quote:

Doğrudur hocam sadece çizilmelere karşı bir koruma sağlamak istiyorum. Telefon görüntüsünden bir şey kaybetmek istemiyorum.

Alıntıları Göster
    Şu ürünü aldım umarım pişman olmam :)
    https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-xs-max-kilif-ultra-hybrid-360-koruma-black-cam-ekran-koruyuculu-065cs25132-p-HBV00000EN85L?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theabir -- 15 Ocak 2019; 11:37:11 >

• quote:

Alıntıları Göster
    İlacın bu.Kullanıyorum mükemmel.

https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-xs-max-kilif-crystal-flex-crystal-clear-065cs24862-p-HBV00000EN84N?magaza=Hepsiburada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sucre Maricruz

İlacın bu.Kullanıyorum mükemmel.

https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-xs-max-kilif-crystal-flex-crystal-clear-065cs24862-p-HBV00000EN84N?magaza=Hepsiburada

Alıntıları Göster
    Benimde dikkatimi çekmişti fakat şuan için satışta değil. Muhtemelen stok tükenmiştir.

• Sucre Maricruz S kullanıcısına yanıt
    Satışta olsa hemen alacaktım. Spigen'in kalın kılıfını kullanıyorum maksimum koruma için fakat arada bu tarz kılıfları da kullanmak istiyor insan. Sanki hiç kılıf yokmuş gibi, çok başarılı gözüküyor.
  • quote:

Video player olarak OPlayer’i beğeniyorum, videosunu değilde sesini dinlemek istesem bile ekran kapalıyken çalıyor olması benim için çok önemli, bu nedenle 20 lira verip reklamsız fiil içerikli olanı sarın alayım diyorum, sizin tavsiye edeceğiniz, daha iyi dediğiniz bir oynatıcı var mı?
    AV Player kullanıyorum yıllardır. Çok memnunum tavsiye ederim.
  • Sucre Maricruz S kullanıcısına yanıt
    Bu tür kılıfların içinde toz birikmesi ve buna bağlı olarak metal kenarları çizeceğini düşünüyorum. Durum nedir sizde?
    Ayrıca takıp çıkarması çok zor, takıp çıkarırken de telefona zarar verecekmiş hissi yaratıyor. En azından 8 kullanırken öyleydi bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w00t. -- 15 Ocak 2019; 15:44:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: w00t.

Bu tür kılıfların içinde toz birikmesi ve buna bağlı olarak metal kenarları çizeceğini düşünüyorum. Durum nedir sizde?
    Ayrıca takıp çıkarması çok zor, takıp çıkarırken de telefona zarar verecekmiş hissi yaratıyor. En azından 8 kullanırken öyleydi bende.
    Şöyle söyleyeyim Note 8 ve 8 Plus için de aynı marka ve model kılıfı kullanıyordum.Zaman geçtikçe sararma sorunu harici bir sorun yaşamadım.Silver xs maxi çizebilir ona bir şey diyemem.Takıp çıkarması bir kaç kez takıp çıkardıktan sonra kolaylaşıyor ama ilk aldığımda kemik gibiydi.Şöyle bir gerçek var ki bu kılıf mükemmel derecede koruma sağlıyor ve cihazın estetiğini bozmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RageReturn

Gece çalışıyordum , işten çıkınca evde satın alayım dedim hepsiburadadan 8.000tl ye demo xs max silver 64 gb maalesef kalmamış 😔
    Hocam alacaksaniz var şu an.
  • 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.