Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (334. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olacak değil,olmak zorunda. Bu Tim beyin keyfine kalmış. Müşteriler cevabını veriyor zaten.
  • Akıllı telefonlar çıktığından beri android kullanan biri olarak ios'a geçiş bazı şeylerde zorluyor beni.
    Mesela android de call recorderım vardı yıllık 20tl mi öyle birşey vermiştim canavar gibi kaydediyordu ki androidde böyle uygulamalar 2 kaydeder 3.de hata verir kapanır normalde, o öyle değildi çok memnundum.Şimdi ios da böyle bir uygulama kurayım dedim (androidde kullandığım burada yok) hepsi çok pahalı, 3 aylık 50tl ya da aylık 49tl gibi rakamlardan bahsediyorlar...Yok mu güzel bir call recorder kullanan? Uygulama markette hepsi 5yıldız ama hepsi 50lira aylık...
    Birde bazı uygulamalar var fotoğraf düzenleyici mesela yorumlar şahane ama direk ücretli, ücretsiz denemesi bile yok.denemeden direk paramı vereceğiz nasıl bir sisteme düştük

Bu arada Xs Max sahibi olarak ilk izlenimlerim;
    Face id müthiş bir teknolojik devrim olmuş uyumlu bütün uygulamalarda şifre gir derdi yok tak tak açıyorsunuz.
    Arka kamera oha dedirtiyor özellikle videoda
    Android özgürlüğü yok ama sabilite var.En sevdiğim yönü biraz klasik olacak ama kullanmadığın zaman sarjın azalmıyor.
    Konum aç kapa uğraşmana gerek yok, uygulamalara özel atıyorsun ''sadece bu uygulama açıkken konumu aç'' özelliği güzel
    Sarj baya iyi gidiyor ama ben P9 dan geçen biriyim bu kıyas kabul etmeyebilir.
    İlk başlarda neyi nasıl açıp kapayacağınızı algılamak 1günü alıyor ama sonrasında herşey daha kolaymış hissiyatı veriyor.
    Birkaç eksik noktaları var ama ona ziyade avantajlı olduğu noktaları da var.

Birde son sıkıntım klavyesinin tuşlarını hiç sevmedim.Klavye kocaman yer kaplıyor tuşlar minik, xs max gibi telefonda klavye küçük geleceği hiç aklıma gelmezdi.Bunun bir ayarı da yok sanırım siz nasıl kullanıyorsunuz klavyeyi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a|i -- 12 Ocak 2019; 12:46:20 >

• a|i kullanıcısına yanıt
    İos alemine hoş geldiniz..😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • a|i kullanıcısına yanıt
    Tespitlerinize katılıyorum hocam Apple kullananlar her zaman biraz daha fazla ödüyor ama karşılığını çoğu konuda alıyor. Klavyeyi küçültebiliyorsunuz hocam. Ayarlar>Genel>Klavye bölümünden tek elle klavye seçeneğini aktifleştirerek hem tek elle kullanabileceğiniz seviyeye geliyor hem de küçülüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Shadow

Barış adlı arkadaşımız eski 7 plus kullanıcısıydı diye biliyorum. Sorunuzu en iyi o cevaplayacaktır.
    Ben direkt 7 Plus tan geçmediğim için hız konusunda bir kıyaslama yapamayacağım. 7 Plus tan sonra P20 Pro ve Note 9 kullandım onlara göre her anlamda 10 basar. 7 Plus ın pil performansı bu telefonlarda yoktu ama Xs Max ona yakın. Pil olarak memnunum. 7 Plus tan ekran olarak daha iyi geldi diyebilirim. Bir de kamera olarak fark var. Kardeşim kullanıyor 7 Plus öyle bir şey söyleyebilirim :) Kardeşim de gayet memnun bu arda 7 Plus tan. 👍🏿

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple 5c’de yaptığı hatayı xr da tekrarlamadı. Xs ile aynı işlemciyi koydu yüz tanımayı koydu tam ekran yaptı. Yani temel özelliklerden kısmadı. 5c de durum farklıydı. Parmak izi okuyucu yoktu işlemci de 5’in bile gerisindeydi hız olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FthK. -- 12 Ocak 2019; 16:40:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Ben direkt 7 Plus tan geçmediğim için hız konusunda bir kıyaslama yapamayacağım. 7 Plus tan sonra P20 Pro ve Note 9 kullandım onlara göre her anlamda 10 basar. 7 Plus ın pil performansı bu telefonlarda yoktu ama Xs Max ona yakın. Pil olarak memnunum. 7 Plus tan ekran olarak daha iyi geldi diyebilirim. Bir de kamera olarak fark var. Kardeşim kullanıyor 7 Plus öyle bir şey söyleyebilirim :) Kardeşim de gayet memnun bu arda 7 Plus tan. 👍🏿

Alıntıları Göster
    Ekran kalitesi olarak cok fark var mı xs max ile 7 plus arasında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: feylezof77

Ekran kalitesi olarak cok fark var mı xs max ile 7 plus arasında

Alıntıları Göster
    Bence var. Xs Max daha canlı ve keskin. 7 Plus daha soluk gibi kalıyor yanında. Bir de aynı boyuta daha büyük ekran olunca...
  • 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.