Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: feylezof77

Xr a çamur atan çokta cihaz ciddi anlamda süper

Alıntıları Göster
    8 plus dan geçtim süper vallahi acayip alıştım ben

Yüz tanıma tam ekran hızı kamerası çok iyi tek lense olduğu icin yerden yere vuranlar vardı xr kamerası baya iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xs max'ta wifi sıkıntılı zaten güncellemeyle düzelmesini bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Xr a çamur atan çokta cihaz ciddi anlamda süper

Alıntıları Göster
    Ben İLk andan itibaren xr alınır diyordum hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

8 plus dan geçtim süper vallahi acayip alıştım ben

Yüz tanıma tam ekran hızı kamerası çok iyi tek lense olduğu icin yerden yere vuranlar vardı xr kamerası baya iyi

Alıntıları Göster
    Ben 7 den geçtim siz düşünün bana her anlamda devrim geldi, özellikle dışarıya verdiği sese video ve pil performansına hayran kaldım 10 saat ekran süresi alıyorum :) 5900 aldum amazondan 8 plus ı satıyorlar o fiyata

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben 7 den geçtim siz düşünün bana her anlamda devrim geldi, özellikle dışarıya verdiği sese video ve pil performansına hayran kaldım 10 saat ekran süresi alıyorum :) 5900 aldum amazondan 8 plus ı satıyorlar o fiyata

Alıntıları Göster
    Home tuşunun ne kadar gereksiz olduğunu anladım bugün

Apple bir şeyi yapıyorsa mutlaka vardır bir bildiği

Xs max almama sebebim

Fazladan 2500 tl verip daha kullanışsız bir ekrana sahip olacaktım

O led ekran benim icin oldukça gereksiz Birsey ben daha önce hiç kullanmadım çünkü

• quote:

Xs max almama sebebim

O led ekran benim icin oldukça gereksiz Birsey ben daha önce hiç kullanmadım çünkü

Alıntıları Göster
    Xs değilde Xs max almak isterdim ancak arada 3200 civarı fark var değmezdi forumlara bakıyorum note 9 alanlar sarjdan ağlıyor mate 20 alanlar yeşil ekran sorunundan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Shadow

Görüntü olarak şık olanı kendinize almışsınız. Bahsettiğim anker aldığınız üründü çok başarılı gözüküyor. Kullanmaya başladıktan sonra yorumlarınızı bizimle paylaşırsanız memnun olurum. Hatta 2 gün önce özel indirim vardı o ürüne ama kısmet hayırlı olsun. Jeli arkadaşım dışarıda butik bir yerde yaptırmıştı ve karşılığında garanti almıştı. Sizin aldığınız fiyat çok iyi o yüzden risk almayıp dışarıda özel bir yere yaptırırsanız çok bir masraf çıkacağını düşünmüyorum. Tutucu benim içinde çok önemli değil çünkü çok basit bir ürün işimi görüyor o konuda. Spigen için de şöyle söyleyebilirim; kaba kısmı görecelidir kişiden kişiye fakat ağır oldukları aşikar. Sizin aldığınız bence gayet şık. Benim kullandığım daha kalın o yüzden biraz ağır.
    jeli evde uygulayacağım üstad...

aslında arkadaşıma sipariş ettim dediğimi de, ısmarladım demek istedim o bana alıyor :D

anker ile ilgili tecrübelerimi de 6-7 gün içinde paylaşırım henüz hiçbir ürünüm teslim olmadı çok ilginç

• feylezof77 F kullanıcısına yanıt
    Katiliyorum, buyuk ekran sevenler icin Xs Max super bir telefon. Boyut, ekran, gorunus, pil ve ozellik bakimindan. Ben x veya xs boyutu yeterli diyenlerdenim.
    Fakat Xs Max fiyati yuksek gelenler icin, Xr tercih edilebilir..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    ayne x xs boyutu tam istedıgım boyut bendede ip8 var ilerde ya x ya xs gecicem .
  • 8 kullaniyorsaniz, X veya Xs sizi fazlasiyla mutlu edecektir.
    Boyut olarak, 6-7-8 kasalarindan baya buyuk, plus modellerine yakin ama o kadar da buyuk degil tabi.

Tek elle kullanimi cok keyifli. Xs Max ve Xr modelleri iyi fakat tek elle kullanimi sikintili olabiliyor.

Is icin her zaman on cebimde tasimak zorundayim. Ve tek elle kullanim onemli, o sebepten tavsiye ederim

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Daha kullanışsız bir ekrana sahip olacaktınız?
  • quote:

Xs max almama sebebim

Kullanışsız derken ? 720p ekranlı XR nasıl oluyor da Xs max'in ekranından daha kullanışlı oluyor

• Sucre Maricruz S kullanıcısına yanıt
    + siyah yan cercevelerde daha kalın xr de.
  • Sucre Maricruz S kullanıcısına yanıt
    Çok büyük tam ekran olduğu icin tek elle kullanmak imkansız ve aşırı pahalı

• windwind W kullanıcısına yanıt
    Kulaklık dışında kutuda eksik yok, benim eski iphone 7'nin kulaklığı var o yüzden ihtiyacım yok fiyatını bilmiyorum. Garantisi iki yıl görünüyor, hb'de belirtildiği gibi bana gelmeden başlamış, 2 Ocak 2021 görünüyor.

• Bugün hepsi burada demo cihaz satmadı neden acaba ellerinde kalmadı sanırım hepsi burada harici satan da yok sanırım demo cihaz

• lifeblood6 L kullanıcısına yanıt
    Değerli yorumlarınızı bekliyorum hocam güle güle kullanılsın.

• quote:

Bugün hepsi burada demo cihaz satmadı neden acaba ellerinde kalmadı sanırım hepsi burada harici satan da yok sanırım demo cihaz

Ben iade ettim 1 tane gold xs max 2 adet almıştım,birini kendime diğerini eşime almıştım.Stok açarlar.Kendisi 8 Plus kullanıyor gereksiz masraf dedi tamam canısı dedim.Onunkini eylülde yeni iPhone ile değiştiririz.

• 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.