Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Akid

iPhone X bugüne kadar kullandığım en sağlam telefonlardan biriydi en ufak kronik hatası yoktu ne şikayetinden bahsediyorsunuz, sizin dışınızdaki herkes biliyor ki çift kameralı ve oled ekranlı iPhone X varken kimse iPhone XR almaz bu sebeple üretimini erken bittirdiler.
    Sana şimdi iPhone XR kamerası daha iyi desek de anlamazsın

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Seviye belli tartışmaya gerek yok maalesef ama kullanıcılar ona bakmaz özelliğin çokluğuna bakar yani çift kamera deyince daha iyi zanneder aksi olsaydı herkes Google Pixel alırdı Apple’da bunu çok iyi bildiği için bu yola gitti siz kendinizi kandırmaya devam edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akid

Seviye belli tartışmaya gerek yok maalesef ama kullanıcılar ona bakmaz özelliğin çokluğuna bakar yani çift kamera deyince daha iyi zanneder aksi olsaydı herkes Google Pixel alırdı Apple’da bunu çok iyi bildiği için bu yola gitti siz kendinizi kandırmaya devam edin.
    Anlamanızı beklemiyorum zAten neyse siz almayın xr isten anlayanlar alsın

• quote:

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

Bu msj ilede cidde ne teknolojiden ne telefondan anlamadiginizi belli etmis oldunuz:))
    Saygi demistim belliki saygida bilmiuorsun :)))
    X in uretimi durduruldu dedim bende zaten. Msjimu anlamadiysan birkac kere oku istersen..
    Uretimi durdu ama elde olanlar hala satista.
    Akasya Apple da hala elde kalanlar satiliyor.
    Turkcell hala x satisi yapiyor.
    Keriz avi dedigin yerler, kendi Apple Store magazalari :)))
    Ve hala X, Xr dan daha pahaliya satiliyor.
    Sen istedigin kadar kabullenme...
    Elimde X, Xs max var. arkadasimda Xr var. yani kiyaslamayi cok rahat yapabiliyorum. Belliki eline x almamissin bile. Keske duzgun kiyaslama yapip karar versen...

Dedigim seyleri es gecmissin neden???
    X te led ekran, xr da lcd
    X te 3d touch var, xr da yok.
    X te arkada cift kamera var, xr da yok.
    X on ekran cercevesi dar ve hos duruyor. Xs ile ayni fakat xr da kalin cerceve var.

Xr i satanlara sorun. 5c konsepti ile uygun ucuz iscilikle cikartilan ucuz model. X ile xs aradinda farklar yok denilcek kadar az. Senin dedigin mantikla ve holiganlikla. Xr xs tende guzel dersin kesin :))

Sen sabaha kadar yaz, gercek tektir.
    Xs max > Xs > X > Xr
    Dunyanin heryerinde bu gercek boyle ve apple satanlarinin dedigide bu. Fiyat siralamasida bu;))

Xr gibi renkli, ekrani kalin, arkada tek camera olan telefonu alip, X gibi yakisikli telefonu alana saygi duymam demen saygisizligini ve cahilligini gosterir.

Sadece gulerim :))
    Sıralama şu şekilde olmalı

Xs max=Xs>X>Xr

Sırf tepsi gibi ekranla xs max xs’ten üstün olmuyor

• Apple çok akıllıca iş yapmış Porsche ile Ferrari yi karıştırıp x ve xr yi yapmış

Ben de alırken çok git gel yaşadım

Kişisel olarak herkesin tercihine kalmış

X mi xr mi seçmek o kadar kişisel

İkisi de iyi telefon

İkisinin de ayrı negatif ve pozitif yönleri var

Bu tartışma XI ya kadar sürer 😂😂😂

• Katibim kullanıcısına yanıt
    Bu forumda millete birseyi begendirmek inanin cok zor:))

Oyle yada boyle sonucta Xs Max fiyat olarak, Xs ten daha pahali. Daha cok pil omrune sahip, yani plus ( max) modeli oldugu icin, kendince ustun ozellikleri illaki var.

Buyuklugu bakimindan banada buyuk tercihim olmaz ama tepsi gibi benzetmen sacma olmus. Herkesin tercihi kendine. O modeli secen begenen kullananda cok.

Xs ile X arasindada cok fark yok ona bakarsan. xs>x yazdim ama..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 kameralı XI geliyormuş.

Seneye sizin cihazlara bir güncelleme verirler, cihazlar mundar olur

• Haftaya Almanya ta gidiyorum, almanya dan xs almak avantajlı mı, burada garanti problemi oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxtolgaxxx1977

Haftaya Almanya ta gidiyorum, almanya dan xs almak avantajlı mı, burada garanti problemi oluyor mu?
    1 sene uluslararası garanti kapsamında olur Avrupa cihazları. Uyguna alabilirseniz alın yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2573B355F

Bugün XS Max için Spigen Crystal Liquid kılıf siparişim elime ulaştı. Uzun bir süre kılıf arayışından sonra gerçekten bu kılıftan çok memnun kaldım. Baseusmuş falan hepsi spigenin yanında hikaye bence. Cihazı çok fazla kabalaştırmamasının yanında çokta iyi koruyan bir kılıf. Kamera içerde kalıyo ve çizilme şansı çok zor yine ekran olası bir düşmede içerde kalıyo yani çerçeve kısmı yükseltilmiş. En yakında cihazda ki dandik ekran koruyucuyu çıkartıp spigen'in ekran koruyucusunu alıcam. Kılıf arayışı olan arkadaşlara tavsiye ederim. Hemde cihazı tamamen gösteren bir kılıf. Fiyat olarakta uygun.
    Kılıfınız hayırlı olsun lakin eğer kullanmaya başlamamışsanız ve uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız iade edin derim hocam, birkaç ay sonra kararıyor,6 aydan sonra ise kullanılamaz hale geliyor paranıza yazık yani.
    3-5 ay beni idare etsin kararması sorun değil derseniz çok güzel ve gösterişli kılıf

BU arada xs max için orjinal Apple deri kılıf satan var ise kullanılmış veya sıfır pm atarsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkan_pp.1 -- 6 Ocak 2019; 21:56:7 >

• Arkadaşlar X üstün Xr üstün demek bence yanlış bir tanımlama olur. Xr yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. X-Xs-Xsmax ile kıyaslama imkanım oldu. Şimdi Xr ile X'in birbirine üstün yanları var. Ancak bence Xr'ın üstün tarafları biraz önde gibi.

X'in üstün yönü ekran çözünürlüğü ve 2. kamerası. Ancak ana kamerada Xr daha üstün.

X çelik gövde ancak çok çabuk çiziliyor malumunuz. X de 3D touch var ancak benim için haptic touch yeterli. Son güncelleme ile artık bildirimlere de uygulayabiliyorsunuz. Zaten ip8 de en çok klavye ve bildirimlerde kullanıyordum.

Xr ana kamerası, stereo ses kaydı, daha hızlı işlemci ve face id, daha büyük bir ekran ve daha uzun pil süresi...

ip8 den geçtim gayet memnunum. Özellikle pil performansı ve kamerası çok iyi. Ekran olarak ben OLED ekranları sevemedim açıkçası. Ancak Xr en azından ip8 plus ekranı gibi full hd ve 401 ppi olabilirmiş. Bu haliyle de ekran gayet başarılı..

• xxxtolgaxxx1977 X kullanıcısına yanıt
    Almanya'da %19 KDV var, Almanya'dan dönüşünüzde eğer TC vatandaşıysanız tax free iadesi almayı unutmayın, yoksa euro sağolsun biraz pahalıya geliyor.
  • Bir daha böyle aynı zamanda bu şekil 3 model çıkartacağını sanmıyorum Apple'ın. Ne kadar çok model, ne kadar seçenek o kadar kafası karışacak müşteri demek. Muhtemelen bu sene başarısız olmazsa android tayfası Apple tarihinin en az sattığı yılı olarak kapatabilir bu seneyi bence. herkes aldığını güle güle kullansın ancak yukarıda ki sıralama doğrudur. Xs max > Xs > X > Xr
  • thadcastle kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle Spigen öneririm.

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Xs Max kullanıyorum fakat XR’ın sizin telefonla olan farkının yanlış anlamazsanız dağlar kadar olduğunu söyleyebilirim. Kesinlikle pişman olacağınızı düşünmüyorum. Xs Max’ten 3d touch, daha zayıf kamera ve oled ekran olmaması gibi eksikleri var bunları da yaptığınız araştırmalar sonucu bildiğinizi düşünüyorum. Eğer ki iphone alışkanlığınız yok diye düşünüp çekiniyorsanız önyargınızı kırıp rahatlamanızı tavsiye ederim.

• Mr. Shadow kullanıcısına yanıt
    Her türlü bilgiye ulaşabiliyoruz aslında ama ben olayın çok farklı yerindeyim, 8 ay 12 ay 500-600 ödemeye değer mi?

Malum elin 1000 dolara aldığı telefon bunlar...

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Göreceli bir kavram aslında bu, telefona çok değer veren biriyseniz değer doğrusu.
  • Reason kullanıcısına yanıt
    samsung ajanı mısın niye note9 u övüyorsun. Burası apple konusu kazıklansak dahi överiz biz
  • 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.