Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerika’dan alınma kapalı kutu watch arıyoruz ama bulamadık, bu aralar çevremden giden de yok, cihaz küçük iPhone gibi.

Tr fiyatı hem çok pahalı, hemde EKG özelliği de yok, ne kötü bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

Yine iyi hocam se ye 25 dedi 😳

Alıntıları Göster
    Siteden baktım iphone 6 plus 64 gb ye 200 usd dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: armynel

Benim Almanyadan aldığım iPhone XS Max cihazımda batarya hariç bir problem çıkmazı henüz.Ama milletin bataryası 3 gün gidiyor benimki 1 gün.Öyle aman amanda kullanmıyorum normal kullanıyorum.Önümüzdeki hafta garantiye göndereceğim bakalım ne olacak.Zaten gece şarjı %3-4 kesin kendi kendine düşüyor
    Aynı sorundan müzdaribiz hocam acaba eski yedekten dolayı mı diye düşünmeye başladım 0 layıp yeni iPhone olarak kuracağım olmazsa yollayacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba yurt dışından gelen telefonun kaydı için ime kayıt ücreti dışında başka bir ücret ödeniyor mu? İme ücretini e devletten ödeniyor mu?

• yurt dışı xs aldım space gray renk 64gb renk ...

elimde moshi, lifeprof, spigen reventon marka 3 muhteşem x kılıfı var umarım bu kılıflar xs yede oluyordur

telefon aktif edilmemiş beğenirsem kaydını da yaptırıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulturkusu

Merhaba yurt dışından gelen telefonun kaydı için ime kayıt ücreti dışında başka bir ücret ödeniyor mu? İme ücretini e devletten ödeniyor mu?
    Bende merak ediyorum bunu 4 aydan az bir süre önce yurtdışından geldm haftaya telefonum geliyor amerikadan,işlemleri e devlet üzerinden halledebiliyormuyuz ve ne kadara mal oluyor?
  • iphone xs de imei kaydı yaparken e sim imeisini de kaydettiniz mi arkadaşlar
  • Herkese merhaba ,

iPhone 4'ten beri çıkan bütün cihazları kullandım , en son da iPhone X 256 GB uzay grisi cihazımı takas edip , İzmir Çankaya eski itfaiye karşısında bulunan Appiz mağazasından 30 Kasım günü Apple Türkiye garantili iPhone XS Max 256 GB Gold satın aldım .

Evet X'ten XS Max'e geçmiş birisi olarak arada ekran olarak müthiş fark var , ayrıca Appiz mağazası X cihazıma 6.000 ₺ sayınca XS Max 'e düşünmeden geçtim.

Kesinlikle çok iyi cihaz ...
  • Uyduruk spigen şeffaf kılıftan sonra nilkkin fena oldu, ince, zarif, kaliteli, çok şık.

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 19 Aralık 2018; 16:15:32 >
  • Arkadaşlar X'ten Xs Max'a geçtim ancak ikisini karşılaştırdığım da XS max biraz daha sarımtrak duruyor true tone ikisinde de kapalı var mı aynı sorunu yaşayan ?
  • myildizofficial M kullanıcısına yanıt
    Anlamadım gitti bende mi öyle yapsam.Milletin ki gidiyor 3 gün benim ki 1

• fatihhank F kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - genel - erişebilirlik - ekran kolaylıkları - renk filtrelerini aktif ettikten sonra renk tonunu işaretleyip, renk özü ayarından ekran tonunu ayarlayabilirsin.
  • Anlattığınız şeyi biliyorum ancak orijinal hali ile yani renk filtreleri kapalıyken neden X’e göre daha sarımtırak bu doğal bir durum mu ?

@zaferfb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihhank -- 19 Aralık 2018; 15:53:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Uyduruk spigen şeffaf kılıftan sonra nilkkin fena oldu, ince, zarif, kaliteli, çok şık.

Nillkin xs max kılıf

Aldığınız ürün bu mudur? veya ülkemizden bir yerden mi aldınız?

• Yakın zaman içerisinde bende ABD üzerinden XR getirtticem.
    Kırmızı Renk olarak istedim. Ortalama 800$ + Pasaport kaydı olarak mal olacak.

Bu cihazda da e-sim kaydı yapmaya gerek var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 19 Aralık 2018; 19:17:57 >
  • fatihhank F kullanıcısına yanıt
    Bende x ten geçtim ama bende bir farklılık yok. Ancak bu ekranlarda sarımtıraklık telefondan telefona farklılık gösterebiliyor. Yani xs max lar arasında bile olabiliyor.

• teknogs kullanıcısına yanıt
    Evet budur, aliexpress' ten almıştım, official mağazayı tercih ettim, 2 haftada gönderdiler.
  • Bu instagram büyültülmüş mü ya ne olmuş anlamadım. Eskisi daha iyiydi. Sizde de var mı acaba bir değişiklik?

• Analistler Apple'ın yüksek fiyat politikası nedeniyle bir çok ülkeden suçlama aldıklarını açıkladılar arkadaşlar. Bu adamlar kendi ülkelerinde 1100 dolar için bu suçlamaları başlatıyorlar ve bizim ülkemizde ki duruma hiç değinmeden; altta bir kaç yorum okudum. Analistlere göre her ülkede iPhone X, XS, XS MAX dahil yüksek fiyatlı ürünlerin satışı kötü durumdaymış. Apple tarihinde ilk; ''internet sitesinden'' eski iPhone'u getir, 699 veya 499 dolara XS, XR, XS MAX al diyor. Apple için işlerin iyi gitmediğini anlayabiliriz.

Sizler ne diyorsunuz? Sanırım insanlar yavaş yavaş birşeyleri fark etmeye başlıyorlar. Bu da telefon satış oranlarına yansımaya başlamış
  • armynel kullanıcısına yanıt
    O 2 veya üç gün gidenler heralde sadece telefon çaldığında falan eline alıyorlar heralde telefon onlara onlar telefona bakıyor 😀

• 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.