Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (272. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zaten ilgili kurumlar aranarak e postalar atilarak bu kadar hizli sorun oldugu anlasilip cok hizli cozum getirildi yazdiklariniz bir cogu art niyet icerisi gibi olmus k.b

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar xs te fotoğraf çekilince altta ve üsten bulunan siyah band kalkmıyor mu
  • Xs max alın kafanız rahat olsun

• Safari de adres satırının altında yer alan açılır reklam çirkinliği nedir ya, bunu engellemenin bir yolu yok mu, her tarafımız reklam oldu.

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 18 Aralık 2018; 17:41:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Safari de adres satırının altında yer alan açılır reklam çirkinliği nedir ya, bunu engellemenin bir yolu yok mu, her tarafımız reklam oldu.

Bu durum DH ile ilgili değil mi? Bana da kafayı yedirtiyor.
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    sanırım uzunca bir süre değiştirmemek üzere X ten Max'e geçişi yaptığımda öyle olacak hocam. kafanın rahatlaması lazım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

sanırım uzunca bir süre değiştirmemek üzere X ten Max'e geçişi yaptığımda öyle olacak hocam. kafanın rahatlaması lazım:)
    Aynı yoldan geçtik, şüpheniz olmasın hocam.

• Burda hala neden alınmalı mı alınmamalı mı gibi saçmalıklar konuşuyor. Parası olan almış bırakın işte sizene? XS Max için baseus kılıf aldım şu kenarları beyaz arkası cam olandan ama o beyaz olan kısımlar tüm leke yaptı daha alalı 1 hafta olmasına rağmen. Bumu baseus kalitesi? iğrenç bi kılıfmış almayın aldırmayın. Kılıf ve tam ekranı kaplayan ekran koruyucu önerisi olan var mı?
    Bizzat XS MAX kullanan arkadaşlarım bu işten beni vazgeçirdi. Elimde Türkiye'de nadir bulunacak temizlikte ve orijinallikte tek parça parlak beyaz kasa Mac'im var, üstüne bir de bilgisiyarsız kalıp sadece MAX'e düşecektim. XS MAX kullanan arkadaşlarıma güvendim çünkü cihazı yaşıyorlar. Bu işten vazgeçtim. Mac'im ve mis gibi 7 aylık çok memnun olduğum X'im bana kalsın.

Amerikalı ünlü iş adamı/hissedar ve hayırsever Warren Bufften'den bir tavsiye;

“Eğer ihtiyacınız olmayan şeyler satın alırsanız, çok geçmeden ihtiyacınız olan şeyleri satmak zorunda kalırsınız.”

hürmetler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-37F4B34B4 -- 18 Aralık 2018; 18:59:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gannicus

Bu durum DH ile ilgili değil mi? Bana da kafayı yedirtiyor.

Alıntıları Göster
    Muhtemel gereksiz, saçma sapan dh reklamlarından birisidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 18 Aralık 2018; 19:13:45 >
  • quote:

Bizzat XS MAX kullanan arkadaşlarım bu işten beni vazgeçirdi. Elimde Türkiye'de nadir bulunacak temizlikte ve orijinallikte tek parça parlak beyaz kasa Mac'im var, üstüne bir de bilgisiyarsız kalıp sadece MAX'e düşecektim. XS MAX kullanan arkadaşlarıma güvendim çünkü cihazı yaşıyorlar. Bu işten vazgeçtim. Mac'im ve mis gibi 7 aylık çok memnun olduğum X'im bana kalsın.

“Eğer ihtiyacınız olmayan şeyler satın alırsanız, çok geçmeden ihtiyacınız olan şeyleri satmak zorunda kalırsınız.”

hürmetler
    x gibi güzel cihaz varken, özel bir mac cihazdan vazgeçilmez, güzel, yerinde karar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    selamlar
  • iOS 12.1.2 daha çok Türkiye için çıkartılan bir güncelleme.. Demekki Apple Türkiye'deki şikayetleri çok ciddiye alıp bir an evvel güncelleme çıkartmış, helal olsun!...

• quote:

hürmetler
    Arkadaşlar eğer elinizde iPhone 8, 8 Plus veya X varsa, herhangi bir sebepten dolayı da iPhone XS veya XS Max'e "isteyipte" geçemediyseniz bu Dünya'nın sonu değil. iPhone 8, 8 Plus ve X hala son teknoloji ve çok hızlı cihazlar ve iOS 12 ile daha da mükemmel çalışıyorlar.. Pek bir kaybınız yok...

Eğer daha eski iPhone'nunuz varsa o zaman iPhone XS, XS Max veya XR'a geçmeyi daha fazla düşünebilirsiniz. Bu tamamen sizin ihtiyaç duymanıza, bütçenize bağlı. iPhone 7, 7 Plus bile halen çok iyi performans gösteriyor.. Ancak hıza önem veriyorsanız iPhone 6, 6 Plus, 6S ve 6S Plus artık yavaş kalıyor..

XS Max, X dizaynında ve PLUS büyüklüğünde ekran istiyorsanız harika bir seçim, ayrıca 256GB yetmiyorsa 512 GB da deniz gibi...

XR'ın ekran kalitesinin 7, 8 serilerinden farkı yok. XS veya XS Max size pahalı geliyorsa XR'ı seçebilirsiniz, hatta ektan büyüklüğü önemli değilse X veya 8 de seçebilirsiniz.

8, 8 Plus, X, XR, XS, XS Max şu anda çok süratli son teknolojik ürünler, isteğinize, ihtiyacınıza veya bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Ancak şunu unutmayın iPhone'da olsa arıza yapabilir, parçaları çok pahalı. Garanti işine çok dikkat edin....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palmbeach -- 18 Aralık 2018; 21:14:14 >
  • Arkadaşlar iphone x, xr, xs arasındayım

5700 e kapalı kutu xs siyah buldum tr de garantisi geçen model yırt dışı on gün önce simlock varmı diye kontrol esilmiş aktif edilmiş sıfır ciha

5750 ye xr siyah faturalı kapalı kutu tr gaaantili

6350 ye x buldum kapalı kutu faturalı garantili

Bu üçünden hangisi sizce hepsi de 64 lük xs yi alıp kaydettirsem 6300 e felan gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: gosHawk.

satışlar düşüyor ama fiyatlar düşmüyor çok saçma bu nasıl bir satış politikasıdır anlamış değilim
    Mecbur düşecek

• İyi akşamlar,A2101 modeli Dubai den cihaz gelecek lakin cihazın ülke kodu Kore. KH/A yani.Herhangi bir sorun olur mu arkadaşlar garanti vb konusunda?

• quote:

Orijinalden alıntı: gosHawk.

arkadaşlar xs te fotoğraf çekilince altta ve üsten bulunan siyah band kalkmıyor mu
    Kalkmıyor maalesef tam ekran boyutunda çekmiyor. Kare oluyor.
  • Arkadaşlar kısmetse aralık sonunda abd DEN iPhone xs 256 modelini getirteceğim
    - cihazı arkadaşın pasaportuna kayıt edeceğim onun e-devletinden mi kaydı yapmam gerekiyor , yoksa benim e devlet üzerinden arkadaşın pasaportu ile oluyor mu
    - her iki imei numarasını da kayıt ettirebiliyor muyuz , özellikle e sim için imei numaralarını nasıl tespit ediyoruz
    -kılıf konusunda Öneriniz olur mu

Saygılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Japonya'dan alınmış iphone kullanan var mı aranızda? garanti durumu nedir acaba?
  • 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.