Şimdi Ara

Apple, iPhone XS ve XR üretimini yüzde on daha azalttı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Google'a gerek kalmadan Çinliler üstünden geçmeye başladı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi 9-10 bin liraya telefon mu olur biraz insaf ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha Önce de Yazdım....

APPLE TÜRKİYE 'DEN Çekilecektir...!!!

Bunu bir yere Not ediniz... Sezgilerim çok güçlüdür..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Apple'ın Türkiye'de önemli bir pazar payı var; ama bu vaziyette giderse dediğinizin olacağını ben de düşünüyorum.
  • hasanandnexus kullanıcısına yanıt
    Çok tanıdık geldi bir yerden bana neyse... Tarihte çok örnekleri var.

Almanya da yasak geldi satışına.Ama bizim ülkedeki ameriga özentsi kişiler bir şekilde almaya çalışır. Ha tabi mecbur çekilecekler çünkü dolar kuru vergi apple ın saçmalıkları bunlar hepsi bir bileşen bunun için. İnsanlar zaten ip7 den sonra da yeni model almayı bıraktılar miadını doldurdu. Yazılım önceliktir diyen firma eleştiridiğini yaşıyor.

İnşallah.
  • Donumu satar yine alirim. 2 yil kullan sonra at yok ole bisey. Iphone candir. Bir sonraki telefon iphone okacak.

• Ekrem71.5 kullanıcısına yanıt
    Yok Galaxy J7 gibi telefonları kullanıp her iPhone haberinin altında boş yapmak benim özelliğim değil.

Ayrıca iPhone X kullanıyorum, hava falan atmak için de söylemiyorum. Bilgine.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    5 yıl mı? At da bu kadar atma. 7s diye bir model yok. 6/6s/7/8 toplam 4 nesil aynı tasarımı kullandı ama yıl olarak hesaplarsak aynı tasarım 3 yıl kullanıldı. 6 2014, 8 2017 model cihaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanandnexus

Ben inanmıyorum 40 milyon bile sattıklarına. Fiyatları her sene en az 100 dolar yükseltmeleri ve iki yılda bir yeni bir tasarıma geçiş yapmaları artık kabul edilemez. Hayvan gibi para kazanıyorlar yılda bir tasarımları değiştirecek kadar da harcasınlar ar-ge'ye bir zahmet.

Ar-ge demek,sadece tasarım demek değildir.Ar-ge yapılmalı evet ama tasarım alanında değil bence,yeni heyecanlandırıcı özellikler alanında olmalı.
    Şuanki iPhone Xs Max tasarımını beğenmeyen yoktur,belki çentik küçültülebilir onun haricinde tasarım konusunda kullanıcıların bir Xs Max kullanıcı olarak pek bir beklentisi yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 bin liralık telefonla bile aynı şeyi yapabiliyorken insanlar neden daha pahalısını alsınlar ki ? sadece fark kamerası oluyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

2 bin liralık telefonla bile aynı şeyi yapabiliyorken insanlar neden daha pahalısını alsınlar ki ? sadece fark kamerası oluyor...
    2000 TL'lik telefon ile aynı değildir ama 4-5 bin tl yede üst model telefonlar alınır.

Genelde gençlerin aldıgını düşünüyorum. Ben 46 yaşındayım alsam alırım ama şuan ülkede inanılmaz bir kriz var ev geçindirmek ve oglumun geleceğini düşünmek zorundayım cesaret edip iphone alamıyorum :))

Gençlerde bu tarz kaygılar yok alabiliyorlar. Birde aile zengindir çocuğuna alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: 210507

2000 TL'lik telefon ile aynı değildir ama 4-5 bin tl yede üst model telefonlar alınır.

Genelde gençlerin aldıgını düşünüyorum. Ben 46 yaşındayım alsam alırım ama şuan ülkede inanılmaz bir kriz var ev geçindirmek ve oglumun geleceğini düşünmek zorundayım cesaret edip iphone alamıyorum :))

Gençlerde bu tarz kaygılar yok alabiliyorlar. Birde aile zengindir çocuğuna alır.

Alıntıları Göster
    İnstagram vs gibi sosyal medya ve bir kaç tane oyun haricinde kim ne yapıyor ki ? bu işlemi 2.bin liralık telefonda yapıyor 10.bin liralık telefonda kamera işlemci vs onları saymıyorum telefonlar artık birbirlerine yakın oyunda oynatır gündelik işleri de yapar.

• 210507 2 kullanıcısına yanıt
    Arkadaş doğru demiş.

2200 TL'ye Honor Play var, al kullan...İphone, aramazsın bile

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.