Şimdi Ara

Apple iPhone XR [ANA KONU] (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.426
Cevap
80
Favori
406.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wsbusjwnshzjsjwnsjzjdnwa W kullanıcısına yanıt
    Pardon o vakit. Ben yanlış anladım o zaman. Ama neden öyle bir şey olduğunu anlamadım şimdi. Tam tersi hafızadan dolayı daha mantıklı gelmişti 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • öyle bir fark kesinlikle yok

bende 64 eşimde 128 var

hiçbir şekilde hız açısından bir fark yok
  • yogun54 Y kullanıcısına yanıt
    Yani 128 biraz daha hızlı olsa anlarım da 64 ün hızlı olmasını tam çözemedim. Ama sonuçta işlemcisi ve diğer özellikleri aynı iken hız farkının oluşması da pek mantıklı gelmedi açıkçası.

• Yazılanları gerçekten şaşkınlıkla takip ediyorum. Bu yazdıklarınızı elindeki malı satmaya çalışan bir telefoncu söylese şaşırmam ama yıllardır akıllı telefon kullanan ya da bu cihazı almadan önce araştırmış bir kullanıcı yazınca gerekli teknik bilgiye haizdir diye düşünüyorum ve aklım almıyor dönüp tekrar tekrar okuyorum Hafıza konusunda bir bilgisayarı konuşuyor olsak SSD, HDD farkından dolayı hız konusunda çok rahat yorum yapabiliriz ama onda bile rakamlara dikkat etmeyiz diskin teknik özelliklerine okuma/yazma hızına vs bakarız.
    Hafızanın telefon hızını artırdığını düşünen arkadaşlar lütfen elinizdeki XR ı bulunduğunuz yere sessizce bırakın ve tuşlu bir telefon edinin. Daha sonra mobil cihazlarda GPU/CPU konularına biraz kafa yorun eğer olmuşsanız tekrar haberleşelim

• 128 daha geniş bir hafızaya sahip( 64 e göre) ; daha hızlı olması imkansız.
  • Arkadaşlar iphone 8 plus mı xr mı ekran açısından nasıl acaba ppi değeri xr düşük çok farkı var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marcoreuss kullanıcısına yanıt
    Ben hafiza doldukca yavaslar mi, 64e gore 128gb alsak hafizayi o kadar doldurmayacagimdan daha rahat mi ederim diye sordum. Ama konu yanlis yere gitmis biraz.

Bugun 128gb siparisi verdim hayirlisi bakalim umarim memnun kaliriz

• bdurmus kullanıcısına yanıt
    fazla mal göz çıkartmaz

yüksek hafızalı cihaz ileriye dönük olarak daha iyi tabiki

ben önceleri 16gb a sığarken

32gb yetmez olmuştu şimdi ise 64gb sınırdayım

yani çıkan uygulamalar biriken medya dosyaları hafızayı zorluyor zamanla

ancak hız konusunda sıkıntı çıkarmadı şimdiye kadar
  • bdurmus kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun şimdiden. Doğru bir karar verdiğini düşünüyorum. En azından acaba Samsung olur mu düşüncesinden kurtardık 😁

• Değişimden gelen sıfır 6 ay garantili iPhone X cihazımı satıp büyük ekran vs bütçeme uygun olması nedeniyle xr almayı düşünüyorum sizce doğru mu düşünüyorum ne dersiniz ?

• Karargahx kullanıcısına yanıt
    iPhone X den işlemci olarak daha iyi. Yani şöyle düşünelim x den 1 sene daha uzun ömürlü olacak güncelleme yönünden. Ayrıca ekranı büyük. Ama ekran çözünürlüğü daha düşük. Ama gözle görünecek kadar büyük bir fark yok. iPhone X 8000 tl, XR 7000 tl civarında. Yani ben pişman değilim. Oyun oynarken ve gündelik işlemlerimi gayet olağan hallediyorum. Arkadaki kamerası tek ama x ile aynı kalitede. Karar sizin pişman olmazsınız

• Bende böyle düşünüyorum hem garantisi de yenilenmiş olacak. İnan oyun bile oynamıyorum telefonda sosyal medya bankacılık işlemleri ara da fotoğraf o kadar. Büyük ihtimal alcam XR

• Karargahx kullanıcısına yanıt
    Şuan mobil oyunlar arasında kıyas yapma uygulaması olan pubg en güzel oynayacağınız telefonlardan birisi diyebilirim. Diğer gündelik işleri zaten halledebiliyoruz. Fotoğraf konusunda kafan rahat olsun. Ancak portre modunu sadece insanlara yapıyor. Yani ola ki cisim çekmek isterseniz olmuyor bilginize.

• Kılıf onerirmisiniz tercihen şeffaf telefon kırmızı renk

• Merhaba arkadaşlar şirketten hediye edilen sıfır hiç açılmamış kutu iphone xr 64 gb siyah renk telefon 6499 alınır mı alırsam nelere dikkat etmeliyim yardımcı olursanız sevinirim

• kerim35 kullanıcısına yanıt
    Vatanda satılan şeffaf kılıf var. 60 tl idi sanırım. Kırmızı da şık durur diye tahmin ediyorum. Önerebilirim. Telefonu güzel kavrıyor. Orijinal Apple da var şeffaf kılıf ama çok pahalı 256 tl ya Teknosa da var.

• Bi beğeninizi alırım olmadı basın bi dislike

• vasel kullanıcısına yanıt
    Hiç açılmamış kutu ise sorun olacağını sanmam. Garantisine önem göster. Yurtdışı değil ise sorun olmaz zaten. Kutusu açtığında da tr de kullanılan cihaz olup olmadığını hat takılan yerde kod yazması lazım oradan teyit edebilirsin diye aklıma geldi. Başka da bir şey aklıma gelmiyor. 6000 tl indirmeye çalış 😁 nasılsa ücretsiz gelmiş 😁😁

• war3z kullanıcısına yanıt
    YouTubeden izledim. Gayet güzel 👍

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.