Şimdi Ara

Apple iPhone XR [ANA KONU] (296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.426
Cevap
81
Favori
406.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende olaya sizin baktığınız gibi baktığım için pek yükleme taraftarı değilim açıkçası Fakat Daha fazla zaman geçtiğinde uygulamalar güncel sürüm istemesi sebebiylede sonradan geçmemiz az çok kaçınılmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rithone -- 23 Nisan 2021; 15:0:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qkhn83 kullanıcısına yanıt
    İphone 11 tabiki seçilir.Batarya ve kamera performansı XR göre çok ileride.Ayrıca iPhone 11 XR göre model olarak yeni.
  • Arkadaşlar bu telefonda Wi-Fi sorunları yaşanıyor mu? SE 2020 bariz şekilde güçsüz Wi-Fi konusunda ve diğer cihazların gördüğünden çok daha az ağ görüyor etrafta. Uzaktaki ağlara bağlanma konusunda da sıkıntılı. XR'da durum nedir acaba?
  • Merhaba arkadaşlar 3 aylık Dr kullanıcısı olarak size iki sorum var cevap verirseniz çok sevinirim lütfen.
    1. Sanki bu ara telefon ısınıyor gibi ama ılık hissediyorum arka tarafı. Kılıf takınca daha belli o yüzden şeffaf kullanıyorum. Sizde de bu sorun var mı? iOS 13.5 güncellemedim aldığım gibi.

2. Yandaki sessize alma tuşu sizde de hafif gevşek mi elimle aşağı ittirince iniyor ilerde sorun çıkarmasın gevseklesip. Arkadaşın xrsinde sert hiç hareket etmiyor. Sizleri merak ettim teşekkürler.

• cancon65 C kullanıcısına yanıt

Ben de hiç olmadı....

• Cann88 C kullanıcısına yanıt
    Isınma bazen çok az da olsa olabilir o durum işlemci ile alakalı. Android cihazların yanında ısınma denilmez bile ona. Diğer sorununuz için de mutlaka bir garantiye gösterin. Ben 1,5 yıldır kullanıyorum halâ eskisi gibi sert tuş. İleride can sıkıcı durum alabilir, kendi kendine cihaz sessize geçebilir. Garantiye göstermenizde fayda var

Anladım teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Engin Cann

Fotoğraf ve video önemliyse 11 alın hocam. 2. kamera fark yaratıyor.

Alıntıları Göster

Telefoto kamera ne gibi bi fark yaratıyor acaba ? Yahu bilmeden yorum yapıyorsunuz bari yapmayın... tek kameralı se 2020 ile iphone 11 in kamera performansları tamamen aynı sayılır neden ? İşlemciden dolayı , o ikinci kamera yukarıda ki kamerayla eş zamanlı çalışıp harika işler yaratmıyor yani .

• quote:

Orijinalden alıntı: alexturner

Telefoto kamera ne gibi bi fark yaratıyor acaba ? Yahu bilmeden yorum yapıyorsunuz bari yapmayın... tek kameralı se 2020 ile iphone 11 in kamera performansları tamamen aynı sayılır neden ? İşlemciden dolayı , o ikinci kamera yukarıda ki kamerayla eş zamanlı çalışıp harika işler yaratmıyor yani .

Alıntıları Göster

Bana bilmeden yorum yapmayın demişsiniz fakat siz kendiniz bilmiyorsunuz. iPhone 11de telefoto kamera yok. Ultra geniş açı var. Önce kendiniz öğreninin. Fark yaratan kısım da o zaten. Telefoto olsa fark yaratmazdı.

• qkhn83 kullanıcısına yanıt
    iPhone 11 alın.Hem XR göre güncel hemde kamera performası iyi.
  • Arkadaşlar iphone xr telefonuma instagramdan bildirim mesajı gelmiyor nasıl çözebilirim.(herşey açık)

• Hakan.Kayikci34 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

• Arkadaşlar merhaba. Normalde böyle şeylere takılmam ama bazı yerlerde gördüğüm yorumlar sonrası bir husus hakkında siz paydaşların görüşünü ve deneyimlerini öğrenmek istiyorum..

Ben cihazımı 1 hafta önce kapalı kutu 0 adıma faturalı şekilde DEMO cihaz olarak aldım. Ürünü alırken apple destek ile de görüştüm en ufak farkı yok gönül rahatlığı ile alabilirsiniz dediler ve ürünü aldım evde ıtunes üzerinden iphone geri yükle dedim normal moda aldım ve 2 yıllık resmi garantimde iphone yi etkinleştirmem ile başlamış oldu.
    Şuana kadarda bir sorun yaşamadım ancak son günlerde DEMO cihazlar hakkında yapılan yorumları görünce acaba bir yerde hatamı yaptım yada gelecekte ne tür sorunlarım olur diye de ister istemez karamsarlığa büründüm. Eminim bu konu hakkına merak eden arkadaşlarda vardır diye genel olarak paylaşmak istedim.
    sizce DEMO cihaz alınması hatamıdır yada ne tür sorunlar olabilir yada DEMO cihaz alıp da sorun yaşayan oldu mu ? ??

• rithone kullanıcısına yanıt

bende de aynı sürüm var sizde ısınma oluyor mu? Ekran parlaklığı ortaya getirince arkası ısınıyor gibi oluyor ılıklaşıyor gibi normal mi yoksa genel bir sorun mu?

• Hakan.Kayikci34 kullanıcısına yanıt

Yanı çok ince kilif taktığım halde bu kadar işi hissediliyorsa kalın kılıfta yanar demek ki. Özellikle ekranı yarıdan yukarı alınca ısınmaya başlıyor. Sürüm 15.1 sin sürüme guncellesen düzelir mi acaba. Cok garip telefon sıfır ve hiç darbe düşme olmadı ama ısınma var. Daha yaz gelmedi.

Isınma sorunu bende de var hele ki görüntülü görüşmede çok ısınıyor 5 aylık cihaz daha 🥶

ben kalın kılıf kullanıyorum Fakat ısı yönünden çok rahatsız edici bir durumla hiç karşılaşmadım. Genel olarak ekran parlaklığı düşük ve orta seviyede. Çokta telefonu kastıran nitelikte kullanmadığım içindir. Benim için ısınma düzeyi normal şimdilik

• rithone kullanıcısına yanıt

Evet orta yada düşükte çok belli değil olmuyor ısı çok kamera yada video kullanmazsam. Ama ışık biraz fazla açılınca alti ısınıyor. Dediğim gibi donanımsal olduğunu sanmıyorum. Ya iOS 13.5 güncellemedim diye yada iPhone ların genel sorunu ısınma.

• usame_kaya U kullanıcısına yanıt

Sürüm hangisi? Evet görüntülü konuşmada bugün bende de ısındı. Peki sessiz tuşu sizde de hafif gevşek mi elleyince oynuyor mu?

Donanımsal ısınma, arka kapak cam olduğu için ısınıyor. Kılıfla kullanırsan uzun süre kullanmadığınız sürece fark etmiyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.