Şimdi Ara

Apple iPhone XR [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.853
Cevap
88
Favori
339.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 19 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 619
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 88
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Korayyyyyyyy (750 mesaj) catik (167 mesaj) İstan34bul (159 mesaj) Hakan.Kayikci34 (159 mesaj) ismeyu (107 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1821 mesaj) Mobil (1734 mesaj) Tablet (5 mesaj) Mini (211 mesaj) Uygulama (2082 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> Apple iPhone XR [ANA KONU]
Giriş
    3653 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

Hocam buda benmki gbi sanirim kaba gibi kalinlastiriyor

Alıntıları Göster

Bu kılıf gayet incedir hocam youtube'e Baseus Simplicity yazıp arattırın videoları var.

• iphone xr için iyi koruyan, arkası şeffaf kenarları siyah bumper gibi bir kılıf öneriniz var mı arkadaşlar

aşırı pahalı olmayanından :) (80tl ve altı)

|
    |
  • Yarbay
    2978 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Bu kılıf gayet incedir hocam youtube'e Baseus Simplicity yazıp arattırın videoları var.

Alıntıları Göster
    Komple seffafmi bu hocam benim attigim celluler gibimi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    3653 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

Komple seffafmi bu hocam benim attigim celluler gibimi

Alıntıları Göster

Şurdan fotoğraflarına bakabilirsiniz. Aynı ürün:

https://tr.aliexpress.com/item/32914481498.html

• Yarbay
    2978 Mesaj

Hocam bu orjinalmi ayrica hem transparan hem seffaf yaziyor anlayamadim seffaf ariyorum
    Spigende varmi seffaf ince?

|
    |
    Bahsedilenler: kilecerme
  • Yüzbaşı
    497 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Şurdan fotoğraflarına bakabilirsiniz. Aynı ürün:

https://tr.aliexpress.com/item/32914481498.html

Alıntıları Göster

Şeffaf kılıf düşünen arkadaşlar. Şeffaf kılıflar baseus dahil sararıyor. Dört tane şeffaf kılıf eskittim. Elimde biri açılmamış biri hala kullandığım iki şeffaf kılıf kaldı. Kullandığım kılıfta yine sararmalar başladı. Arada diğer lansman kılıflarını takıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e9/5e/98/e95e9874fac129fc87fe497238a8ee3c.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2978 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mr.leon

Şeffaf kılıf düşünen arkadaşlar. Şeffaf kılıflar baseus dahil sararıyor. Dört tane şeffaf kılıf eskittim. Elimde biri açılmamış biri hala kullandığım iki şeffaf kılıf kaldı. Kullandığım kılıfta yine sararmalar başladı. Arada diğer lansman kılıflarını takıyorum.

Alıntıları Göster
    https://www.apple.com/tr/shop/product/MRW62ZM/A/iphone-xr-şeffaf-kılıf?fnode=e28e1460b7b4bc5e46ce358c0ee6e039b02cf96ec33226a7fa9fc1abc10f700735bb4b7ea36187621e7b1639105f18e338c6a8e85ed216bd72a86928f1d85aa79b9bd5afa1896f234e7e845d21932f8a79b18bd2ffac8746d25aa86c16d843ff297bc94cd4f00117dee78220f7f34ff2&fs=f%3Diphonexr%26fh%3D458b%252B4a77

Buda sararirmi?

• Yüzbaşı
    497 Mesaj
    |
    |

• Er
    6 Mesaj

Arkadaşlar selam cihazı 14.2 yaptıktan sonra 10 dakikalık bir youtube'da gezinmede ne kadar şarj götürüyor? Eğer sorun varsa pazartesi iadeye vereceğim telefonu.

|
    |
  • Yüzbaşı
    503 Mesaj

Herkese merhaba aşkadaşlar bugün ziraat mobil şifremi unuttuğum için sıfırlamam gerekti yanımda kart olmadığı için kimlik ile yenileme seçtim kimlik ile yenilemede ise telefonun NFC özelliğini kullanarak kimliği okutmaya dayalı bir sistem ancak çipli kimlik kartımı telefona bir türlü okutamadım Apple destek ile iletişime geçtiğimde ise bu özelliğin ülkemizde kullanılmadığını söylediler ancak telefonda okuma pup up ekranı çıkıyor resimde görüldüğü gibi acaba telefonumda donanımsal bir sorun mu var diye düşündüm

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/44/aa/b3/44aab3bb79f7f63b5502700de88037f7.png&t=0&width=480&text=1

• Yarbay
    2000 Mesaj

Aynı işlemi ziraatta ben geçen gün yaptım, herhangi bir problem olmadı hocam.
    |
    |
    slymngbs48 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    503 Mesaj

Hocam cihazda bölge Tr mi acaba birde ben bölgeyi ABD yapıp ailemden birinin kimliği ile denedim bu sefer okur gibi yaptı ama yine hata verdi

|
    |
    Chaveez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2000 Mesaj

Evet TR, ben bir defa problem yaşadığımı hatırlıyorum onunda sebebini tam olarak hatırlamıyorum. Onun dışında sorunsuz kullanıyorum
    |
    |
    slymngbs48 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    503 Mesaj

cevabınız için teşekkür ederim benimde sorunum düzledi kimliğimin NFC çipi bozukmuş...

|
    |
    Chaveez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2545 Mesaj

ios un son güncellmesini yapıp memnun olmayan var mı? pil performansı vb.. ?

• Binbaşı
    1823 Mesaj

Kimseden ses çıkmamış ben yanıt vereyim: güncellediğim gün ve sonraki gün şarj daha az gidiyor gibi geldi fakat 3. Ve 4. günler sanırım sistem oturdu, 14.2 ile aynı gidiyor artık (kullanımım: oyun yok, video az, günlük kullanım, şarj 1,5 gün gidiyor - pil sağlığı %94)

|
    |
    navigator_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2545 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sazan84

Kimseden ses çıkmamış ben yanıt vereyim: güncellediğim gün ve sonraki gün şarj daha az gidiyor gibi geldi fakat 3. Ve 4. günler sanırım sistem oturdu, 14.2 ile aynı gidiyor artık (kullanımım: oyun yok, video az, günlük kullanım, şarj 1,5 gün gidiyor - pil sağlığı %94)

çok tesekkür ederim, ben de dun indirdim, bnm pil sağlığı %87 de; 1 günü zor çıkarıyorum ( tabi elimde sürekli telefon :((

• Yüzbaşı
    480 Mesaj
    Arkadaşlar cihaza pil taktıracağım apple da mı taktırayım dışarda mı ?
  • Teğmen
    120 Mesaj

Garantisi devam ediyorsa ve imkanınız varsa tabii ki orijinal ürün. Sadece apple teknik servisinde bulunur orijinal ürünler 3.kişilere satılamaz. Bunu değerlendirin dışarıdan orijinal ürün aldığınızı sanmayın. Alternatif bataryalara ben güvenmiyorum tabii ki bu söylediklerim dışında takdir size ait, iyi günler 😊
    |
    |
    börteçine@.m kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    61 Mesaj
    Arkadaşlar xr 64 gb pil sağlığı 92, 10 ay garantisi var , piyasası nedir yaklaşık olarak kaça satılır
    |
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Ko Cuce
En ucuz kedi maması fiyatları
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.