Şimdi Ara

Apple iPhone XR [ANA KONU] (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.427
Cevap
81
Favori
407.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Buradan apple iletişime geçebilirsiniz.

https://www.apple.com/tr/contact/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bangalore_admin@apple.com adresine bir mail yazdim bakalim..

• ozgurr1903 O kullanıcısına yanıt
    https://apps.apple.com/tr/app/apple-destek/id1130498044?l=tr

İosta apple destek uygulaması var.

• İos ta sınırlamalar vardı. Artık yok mu.
    Ana ekrandaki simgelerin yer değiştirmesini ve silinmesini engellemek için kullanıyorduö eski tlf larımda. Bu 13.5 te yok sanırım

• Burberrys42 B kullanıcısına yanıt
    Ios cihaz yok elimizde olan da kullanılmaz durumda...

• theonur07 T kullanıcısına yanıt
    Hocam link var mi nereden aldınız

apple destekten kıdemli danışmanla görüşün.teknik servislerin tamir kısmında kameralar var bildiğim kadarıyla.yani cihazlara kamera altında müdalele ediyorlar.eğer servisin hatasıysa peşini bırakmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • slymngbs48 S kullanıcısına yanıt
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/iphone-xr-kilif-logolu-lansman-alti-kapali-ic-kisim-kadife-P202447832
    Renginden dolayı iade talebi oluşturdum şuan iade bekliiyorum

Geçmiş olsun hocam.
  • theonur07 T kullanıcısına yanıt
    Bence iade etme çok güzel görünüyor
  • ahmet1001 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sagolun inanın sıkıntılı günler yaşattılar..en kötüsü de telefon ile veya garanti servisi ile kötü niyetli bir ilişkiye girecek vaktimiz de yok teknolojik bilgimizde yok...işten güçten 2 küçük cocuktan fotoğraf çekecek vaktimiz bile olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurr1903

Eyvallah sagolun inanın sıkıntılı günler yaşattılar..en kötüsü de telefon ile veya garanti servisi ile kötü niyetli bir ilişkiye girecek vaktimiz de yok teknolojik bilgimizde yok...işten güçten 2 küçük cocuktan fotoğraf çekecek vaktimiz bile olmuyor
    Apple sizi mağdur etmez. Siz kayıt açtırın ve sonucu bekleyin. İncelesinler.

• Arkadaşlar bu grafiği yorumlayacak olan var mi telefon 3 günlük şuan pil durumu %55 kaç saat gitmiş ben hiç anlayamıyorum bu grafiği
    Apple iPhone XR [ANA KONU]

• Iphone 7 yi değiştireyim yeni se alayım dedim.
    Sanki mantıksız gibi geldi.
    XR için ne dersiniz? Daha mantıklı bir seçim mi?

• ravenous R kullanıcısına yanıt
    Hocam A13 bionic işlemcisi dışında SE nin hiçbir üstünlüğü yok bence. Zaten 7 nin ekran kasa oranı çok fazla zira SE de aynı şekilde. O kadar para vermişken ekran kasa oranı daha fazla olan, face id olan telefona geçmeniz kesinlikle daha mantıklı.

4 gün önce 7plustan xr a geçtim tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Iphone 7 yi değiştireyim yeni se alayım dedim.
    Sanki mantıksız gibi geldi.
    XR için ne dersiniz? Daha mantıklı bir seçim mi?
    Ben de bu ikili arasında kalıp XR aldım. SE'nin donanımı her ne kadar daha iyi olsa da donanım bazında çok fark yok. Aynı RAM miktarına sahipler. A12-A13 farkı var. Çok bir fark yok o iki işlemci arasında. Ekran farkı zaten tartışılmaz. XR daha modern bir telefon. Bence çok daha hoş gözüküyor ama tabi göreceli bir kavram. XR'ın ekran boyutu SE'yi içine alacak büyüklükte. Evde iPhone 6 da SE'île aynı kasa neredeyse , onla kıyasladığım zaman ekran farkı cidden yabana atılmayacak düzeyde. Boyut farkı da var tabi ama bence ekran farkı kadar bariz değil. Kamera konusunda ise SE yazılımla daha iyi işler çıkarıyor ama lens olarak iPhone 8'deki lensi kullanıyor. XR ise XS ile aynı lense sahip. Batarya konusunda ise çok büyük bir fark var. XR'ın bataryası SE'den yarı yarıya daha büyük(hatta daha fazla). Bu ise kullanımda gerçekten hissediliyor. Uzun yıllar kullanmayı planlıyorsanız XR kesinlike daha mantıklı bir tercih. Aradaki fiyat farkına değer kesinlikle. Ben size XR tavsiye ediyorum. Bu iki telefonu bir dönem çok fazla araştırdım gerçekten. XR seçtiğim için en ufak pişmanlığım yok ve pişman olacağımı da düşünmüyorum. Yurt dışında olsam 350 dolara SE alırdım(XR 600 dolar) ama burda o kadar fiyat farkı yok. Biri 5300 biri 6000. Kesinlikle XR diyorum ben.
    Face ID'ye değinmeyi unutmuşum. Güzel bir teknoloji okumadığı olmadı. Maskeyle kullanım zor biraz ama ona da yapacak bir şey yok. Face ID gayet iyi çalışan bir sistem o konuda tereddütünüz olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin Cann -- 31 Mayıs 2020; 13:34:1 >

• Hakan.Kayikci34 kullanıcısına yanıt
    Değişim de +600 lira kampanyası aklıma karıştırmıştı ama evet elimdeki telefondan da farkı yok görünüş olarak.
    Az daha verip xr almak daha mantıklı gibi

7 şarj konusu dışında hız olarak SE den çok aşağı kalır yanı yok o yüzden yeni bir cihaza geçmiş hissi vermez size. O yüzden Xr daha mantıklı.

• Engin Cann kullanıcısına yanıt
    Uzun uzun yazmışsınız teşekkür ederim.
    Aradaki fiyat farkına değecek epey fark yazmışsınız.
    Bu durumda xr tercih etmek daha mantıklı geldi bana da.
    Gerçi 6 verince 7 de veririm diyesi geliyor insanın ama fazla da para vermek istemiyorum :)
    Aradaki batarya farkı için bile tercihin bu yönde değişti.

• 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.