Şimdi Ara

Apple, iPhone X reklamında yanlışlıkla iOS 11'deki bir hatayı ifşa etti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

ikisini de dene, tarafını seç...

• Senelerce iOS şöyle iOS böyle dediler, gittik aldık, iOS 10 kötüydü ama iOS 11 rezalet gerçekten. Hatalar, hatalar, hatalar, güncelleme, güncelleme, güncelleme... Sonuç: Sürüm tam düzgün çalışmadan yeni iOS'u çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fashionality

iOS 5 ve 6 ne gunlerdi yahu... o simgelerin tasarimi yeter...

Apple, iPhone X reklamında yanlışlıkla iOS 11'deki bir hatayı ifşa etti

şaka maka eskiler daha güzel duruyor. şuankiler yapmacık duruyor. bir app felan yok mu acaba o şekilde kulanmak istesek ?

• büyük skandal üfffffffffff

Eminim nobody cares. Apple'ın tek sevmediğim yanı çok pahalı olması. Telefonları ve tabletleri harika, ios işletim sistemini daha çok seviyorum ama cidden ederinden daha fazlaya satılıyor. Keşke biraz daha makul fiyatı olsa asla vazgeçmem. Android'de çok fazla zamazingo var hiç sevmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 20 Mart 2018; 12:45:22 >
  • simbolmina kullanıcısına yanıt
    Hocam iOS 11'de gerçekten rezil bir durum var. iPhone 8, 8+ veya X kullanıyorsanız pek gözünüze batmamış olabilir ama 1 nesil eski olan cihazlar bile çoğu sürüm boyunca berbat haldeydi. Severek kullandığım 7+'ımı sırf bu yüzden sattım, şuan Android 8.0'lı bir cihazım var ve saf Android'e yakın. İnanın çok daha az sorunla karşılaşıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fashionality kullanıcısına yanıt
    Hocam sağdaki iOS 7 ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu hatayı kaç aydır düzeltememeleri cidden rezalet. Apple'sın sen ya bi silkelen kendine gel. Bu kadar zor olmamalı.

• Çentik ile alakası olabilir mi.

• Bu cihazların fiyatı çok ucuz 10 bin TL'ye falan olsa

Sonuçta teknoloji yani hiçbir telefonda olmayan özellikler var

• quote:

Orijinalden alıntı: Exterminio

Hocam sağdaki iOS 7 ama

iste iOS 6 vs iOS 7 karsilastirmasi icin koydum resimleri iOS 7 nin tanitildigi gun hala aklimda... bir anda tasarimi komple degistirmezler, bir secenek sunarlar diye dusunmustum...
  • Skandal resmen. Düşünsenize 6 milyara telefon alıyorsunuz ve bildirim baloncuğundan 10 milisaniye önce yazı beliriyor. Direkt iade ederim.
  • Tamam evet iOS 11 de bir çok Hata var belki ama şu durumu bu şekilde algılamış olmanız konusundan Hayretler içerisindeyim.

iPhone X un Ayarlar> Bildirimler > Mesajlar sekmesine gidin. Ön izlemeyi göster i açın.

Ve sorasında Mesaj geldiğinde Telefonunuza yüzünüzü döndüğünüzde kilit açılır ve içerik görülür ?

Bu bir özelliktir. Hata bunun neresinde ??? ben anlayamadım. ?? Reklamda Default özelliğimi kullanmak zorundaydı ?

adam orada Bu özellik ile neler yapabileceğini anlatmaya çalışmış.. ve bunu bir hata olarak görmeniz çok saçma.

@macromedia21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakarboy -- 21 Mart 2018; 15:28:37 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.