Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11 den gene kupon yüklenmiş arkadaşlar,11.11 de alıp iptal ettiğim cihazı 5624tl yani 80tl fazlaya aldık arkadaşa ,hesaplarınızı kontrol edin isterseniz size de gelmiş olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dc106 -- 23 Kasım 2017; 1:11:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargoya verilmiştir maili geldi bu telekuryeyi nasıl takip edeceğiz bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan turkcell’den alsak gün içinde kargoya verilir mi acaba?

• Kontrat ile alanları gonderiyorlar peşin alanları vermemişler adamlara bak ya

• Ben bu akşam üstü aldım, paket hazırlanıyor gözüküyor şuan. Yüksek ihtimal yarın gün içinde kargoya verirler, buradan paha biçin ona göre sipariş verin derim. Bence şuan alsanız yarın kargoya verirler gibime geliyor.

EDIT: Az önce mailime e-fatura geldi, dediğim çıktı kargo tarihi 23.11.2017 gözüküyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 23 Kasım 2017; 2:17:55 >
  • Az önce 256gb gümüş siparişi verdim turkcell’den bakalım ne zaman gelecek

• Arkadaşlar Ben Zorlu Center Apple mağazasından cuma sabahı için rezervasyon ile almayı planlıyordum, fakat yoğun ilgi yüzünden stok sıkıntısı var rezervasyon alamayabilirsiniz dediler. Perşembe gecesi elden satın alabileceğim mağaza (pupa vs.) varmı?.
  • iPhone X deri kılıfları kendi sitesinde satışa açılmış. Apple storeda da vardır o zaman.
  • Kargoya verilmiş ALLAHIM GOLLLLLL

• quote:

Orijinalden alıntı: pisst0n

Kargoya verilmiş ALLAHIM GOLLLLLL

Hayırlı olsun. Bana da mail geldi şimdi, henüz bugün sipariş vermeme rağmen kargoya verilmiş
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    Dün verdiler herhalde sitede 23 kasım gozukuyor bu saatte nasıl veriyorlar?

• pisst0n kullanıcısına yanıt
    Sizin sipariş tarihi neydi?

Benim sipariş de paketiniz hazırlanıyor a geçmiş. Muhtemelen yarın tüm siparişleri kargoya verecekler. Sipariş takip sayfasında Iphone X 256GB yazıyor ama renk bilgisi belirtilmemiş. Gümüş rengi görseli var ama iş bilmezin biri denk gelip siyah falan gönderirse kafayı yerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gang Starr -- 23 Kasım 2017; 4:45:32 >
  • 23unde kargoya verilmesi nedir peki

• N11 gsmdünyası bizim iphoneları da kargolamaya başlayacakmı bakalım

• ozkanbas52 O kullanıcısına yanıt
    Evet, kesin Bilgi. Bulabilirseniz ve satın alırsanız aynı gün gidip alırsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • "igc.com.tr" yada " Turkcell hesabım " uygulaması üzerinden , kargo takip no yada sipariş numarası ile kargo takibi yapılabilirmiş.

Denedim fakat bir bilgi çıkmadı karşıma. Muhtemelen paketi teslim alanlar henüz sisteme girişini yapmadılar ( yani dağıtım başlamadı bence daha )

• boeing777300er B kullanıcısına yanıt
    Şeffaf kılıflar sararma yapar diye pek yanaşmak istemiyorum bunun da alt kısmının açık olması koruma düzeyini ne derece etkiler ondan emin olamıyorum
  • inter global işini düzgün yaparsa istanbul içi teslimatlar bugün yapılır diye umuyorum. En geç cuma elimizde olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abacuklu67

N11 gsmdünyası bizim iphoneları da kargolamaya başlayacakmı bakalım

O adamlardan 8 plus aldım 11.11 de salı günü kargolamışlar. Dünde iade ettim iphone x alıcam uzak durun ellerinde olmayan ürünleri satıyolar

• Türkcell den kontratlı sipariş veren arkadaşlar ürün kargoya veriliyor ama bu bildiğiniz kargo gibi 1 gün sonra gelmiyor en az 1 hafta sinir küpü olup bekleyeceksiniz

2 sene önce bende cihaz aldım hemen kargoya verildi 10 gün sonra elime ulaştı

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.