Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Apple iPhone X [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenool

Ekran koruyucu icin kullandiginiz oneriniz varmi arkadaslar telefon gelecek ama ekrani cizilebilir kilifi siparis gececegim simdi ama ekran koruyucu icin birsey bulamadim

Apple store da belkin urunlerini bekliyorum ben hala gozukmuyor ama :(

• quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Hocam merakımı mazur görün ama ne işle uğraşıyorsunuz merak ettim?

------

Cihaza gelecek olursak

Alan alsın tabiki ama cihaz f/p olarak çok düşük 6000den satamayacaklar ve fiyati indirecekler bakin note 8 3600lere dustu bir kac ay icinde bu da inecek bence çok acele etmeyin

Bir de bu 1000 dolarlik telefonlarin tutmamasi lazim tutarlarsa ki satislar gayet iyi yandigimizin resmidir seneye tüm amiral gemi cihazlar 1000 dolardan baslar

Merhabalar

Apple'ı sanırım cok fazla takıp etmıyorsunuz.

Ben sıze hemen calısma sekıllerını anlatayım. Apple hıc bır zaman satamadıgı telefonlar ıcın ındırım yapmaz. Sırket polıtıkalarında bu yoktur.

Belırlı bır kar marjları vardır ve o marjın altına asla ve asla ınmezler. Bu tum dunayda boyledır. Hatta su sekılde belırteyım, Black Frıday gıbı ındırım cılgınlıgının yasandıgı bır gunde bıle cok fazla ındırım bulamassınız Apple'dan.

Mesela kur 3.00. Apple o gun bu kur uzerınden ıthalat yapar. Atıyorum 10.000 adet telefon getırır. Bunları satmaya baslar. Bu 10.000 adet bıttıgı anda yenı sıparıs verır. Bu sıparısler gumruge gelır. Kur'da dıyelım o sırada 3.89 olmustur. Apple anında web sıtesı uzerınden fıyatları revıze eder ve arttırır.

Edit: Samsung ıse farklı calısır. Tum telefonlarında fıyatlar once cok yuksekten cıkar sonra bır kac ay ıcerısınde duser. Bu hep boyle olmustur.

Ha yok oyle bır sey kardesım dersenızde. iPhone 6'dan ıtıbaren telefonların fıyatlarına bakmanızı onerırım. Bırakın ındırımı sureklı olarak gunumuze kadar zam gorduler.

Merhaba

Apple satis politikalarini biliyorum ancak bu fiyattan Türkiye'de satilmasi olanaksiz simdiden daha cihaz satilmaya baslamadan ufak ufak fiyat kirpmaya basladilar daha da inecek bence

Gold ve Turkcell ufak bir indirim yapti diye biliyorum devami gelecek bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozkanbas52 O kullanıcısına yanıt
    Ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz? Amerika apple.com Store da da var mı bu seçenek acaba ben göremedim.

• Türk telekom mağazasından 5950 ye ön sipariş verdim. 1000 TL ödedim. 23 ü gecesi direkt mağazadan teslim alacağım.

• Apple.com üzerinden kuzenin amerika adresine verdiğim sipariş ulaşmış. A1901 modeli geldi t mobile seçeneği ile sipariş vermiştim. Aralık 20de gelecekler ülkeye o zamana kadar bekleyiş sürüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün itibariyle Roma dan 64gb siyah iphone x almış bulunmaktayım.Fiyat 1189 euro,153 euro tax free alacağım havalimanından dönüşte

• quote:

Orijinalden alıntı: surgeon17

Türk telekom mağazasından 5950 ye ön sipariş verdim. 1000 TL ödedim. 23 ü gecesi direkt mağazadan teslim alacağım.

İşlemi nasıl yaptınız acaba ? Sitesınde bulamadım sadece ön kayıt formu var.Mağazadan mı sipariş verdınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1BaDBoY1

quote:

Orijinalden alıntı: surgeon17

Türk telekom mağazasından 5950 ye ön sipariş verdim. 1000 TL ödedim. 23 ü gecesi direkt mağazadan teslim alacağım.

İşlemi nasıl yaptınız acaba ? Sitesınde bulamadım sadece ön kayıt formu var.Mağazadan mı sipariş verdınız ?

Bende 2-3 tane magaza dolastim hic birinin bildigi bisey yok. 24 unde gelin dediler hatta biri akli sira dalga gecti benle;) iphone 10 icin onsiparis nasil oluo dedim. Eleman dusundu baya bi.24 unde cikan dedim.haa iphone x ya o fln dedi siritti pis pis;)))

• cehili C kullanıcısına yanıt
    mekkeyi bilmem ama dubaide 1150 dolar mekkede o aralardadır

• Bende bu olayı anlamıyorum haftalar oncesınden bellı calısanlarını bılgılendırmıyorlar mı hiç bir yerde teshırde'de yok.
  • 1BaDBoY1 kullanıcısına yanıt
    Mağaza 23 kasım akşamı saat 22—24 arası bir etkinlik düzenliyor. Saat 24 gibi de cihazlar teslim edilecek. Durum bu. Bir nevi apple store önünde bekleme gibi.

• Genel fiyatlar ülkelere göre

• Dubai de extra vergi falan var mi fiyatlar nasıl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • okttay kullanıcısına yanıt
    Eyalettwn eyalete deisio bu

• Arkadaşlar türkiyeden ön sipariş için hangi mağazaları(websitelerini) tercih ettiniz ?
  • iron4233 İ kullanıcısına yanıt
    Canadada vergi iade yokki nasil o fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: baho2017

Arkadaşlar türkiyeden ön sipariş için hangi mağazaları(websitelerini) tercih ettiniz ?

Hocam suan ıcın en mantıklısı Turkcell gibi hem 100 tl ındırım yapıyorlar hemde yanında kablosuz sarj cıhazı hedıye edıyorlar.
  • ozkanbas52 O kullanıcısına yanıt
    Applefoni sitesi paylaşmış hocam. Kendim araştırmadım

• Sevinckan_216 kullanıcısına yanıt
    İlk izlenim ve yorumlarınızı yazar mısınız hocam? :) Nasıl cihaz içinize sindi mi?
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.