Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Karargahx

quote:

Orijinalden alıntı: SeliMercan

quote:

Hepsiburada.com dan iphone x im için ekran koruyucu satın aldım içerisinden ekranı temizleyici ürünler çıkmadı neyse spigeni aradım bu ürününüzden çıkmıyormu diye çıkması lazım isterseniz tarafınıza karşı ödemeli yollayalım dediler bende kalsın onlamı uğraşacam dedim. Şimdi hepsiburada.comdan eksik aparat talebi oluşturdum şu spigenin yaptığı gerçekten çok ayıp hiçbir şekilde müşteri memnuniyeti odaklı çalıştıklarını zannetmiyorum.

Hocam full ekranı kaplayanı mı aldınız notch’u kaplamayan modeli mi?Kaplayan modelse daha da ayıp yapmışlar.Ekranı temizlemek için çıkan gözlük bezi tarzı bir bez çok özel bir şey değil fakat alkollü mendili ve ekranı takmadan önce tozu aldığımız küçük post it tarzı şeyler işe yarıyor

Dipnot:Spigen Türkiye’nin müşteri memnuniyeti ve iletişim anlamında eksik olduğunu düşünüyorum.Anka İletişim bence genel anlamda başarısız bir distribütör.Tek başarıları Spigen ürünlerini Türkiye’ye getirme fikri galiba :)

Kaplamayan modeli hocam :) temizlemeye dair hiçbir ürün çıkmadı malesef.. Camını da en son i7 plusumda kullanmıştım kendi kendine ortadan çatlamıştı ama dokunma hissi vs gerçekten kaliteliydi

Evet hocam gerçekten dokunma hissi kaliteli fakat iPhone X’da uygulaması zor, ben de en son i6S Plusta kullanmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf-emre

quote:

Orijinalden alıntı: cimbommm

Modemle alakalı olabilir modemin kanalını değiştirip deneyin modeminiz 5gz bandını destekliyorsa onu kullanın kopma sorunu ortadan kalkicaktir

Modemde 5g var onda da kullandım fakat bi fark göremedim, inşaallah wifi ağındandır, telefonda sorun olursa diye tırsıyorum. Servise vereceğim sonra bekleyeceğim yapılmazsa swap cihazı sıfır diye yapıştıracaklar. Buna ayar oluyorum en çok. İki haftalık telefona swap değişimi yapışırsa çok üzülürüm. Bir kaç gün daha kullanıp bu uygulamaları deneyip ona göre karar vereceğim. İnşaallah evdeki internetten kaynaklıdır.

Hocam kapalı kutu verirler büyük ihtimalle, vermezlerse tutanak tuttur ve hakem heyetine başvur. Ücret iadesi talep et

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf-emre

quote:

Orijinalden alıntı: cimbommm

Modemle alakalı olabilir modemin kanalını değiştirip deneyin modeminiz 5gz bandını destekliyorsa onu kullanın kopma sorunu ortadan kalkicaktir

Modemde 5g var onda da kullandım fakat bi fark göremedim, inşaallah wifi ağındandır, telefonda sorun olursa diye tırsıyorum. Servise vereceğim sonra bekleyeceğim yapılmazsa swap cihazı sıfır diye yapıştıracaklar. Buna ayar oluyorum en çok. İki haftalık telefona swap değişimi yapışırsa çok üzülürüm. Bir kaç gün daha kullanıp bu uygulamaları deneyip ona göre karar vereceğim. İnşaallah evdeki internetten kaynaklıdır.

Hocam kapalı kutu verirler büyük ihtimalle, vermezlerse tutanak tuttur ve hakem heyetine başvur. Ücret iadesi talep et

Maalesef Almanya mediamarkt’an aldım. Bunun için hakem heyetine heralde gidemem. Çünkü faturasıda Almanya da kaldı. Telefonu yarın itunes üzerinden yeni telefon olarak kuracağım, daha önceki kurulumları hep yedekten çekmiştim, önceki telefonumda da (6s) vardı buna benzer sorunlar. Acaba onun yedeği olduğu için bu tür sorunlar devammı ediyor diye aklımdan geçiyor. Yarın yeni telefon olarak kurayım birde öyle deneyim. Bir ihtimal düzeleceğine kanaatim var.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SeliMercan

quote:

Hepsiburada.com dan iphone x im için ekran koruyucu satın aldım içerisinden ekranı temizleyici ürünler çıkmadı neyse spigeni aradım bu ürününüzden çıkmıyormu diye çıkması lazım isterseniz tarafınıza karşı ödemeli yollayalım dediler bende kalsın onlamı uğraşacam dedim. Şimdi hepsiburada.comdan eksik aparat talebi oluşturdum şu spigenin yaptığı gerçekten çok ayıp hiçbir şekilde müşteri memnuniyeti odaklı çalıştıklarını zannetmiyorum.

Hocam full ekranı kaplayanı mı aldınız notch’u kaplamayan modeli mi?Kaplayan modelse daha da ayıp yapmışlar.Ekranı temizlemek için çıkan gözlük bezi tarzı bir bez çok özel bir şey değil fakat alkollü mendili ve ekranı takmadan önce tozu aldığımız küçük post it tarzı şeyler işe yarıyor

Dipnot:Spigen Türkiye’nin müşteri memnuniyeti ve iletişim anlamında eksik olduğunu düşünüyorum.Anka İletişim bence genel anlamda başarısız bir distribütör.Tek başarıları Spigen ürünlerini Türkiye’ye getirme fikri galiba :)

Kaplamayan modeli hocam :) temizlemeye dair hiçbir ürün çıkmadı malesef.. Camını da en son i7 plusumda kullanmıştım kendi kendine ortadan çatlamıştı ama dokunma hissi vs gerçekten kaliteliydi

Silikon Kılıfla kullanıyorum az önce bende çıkardım baktım yanlar altlar hep çizik bir arkadşa hepsiburada’dan motul uygula demişti sipariş verip pazartesi uygulayacam gelişmeleri yazarım

• SuperBlack S kullanıcısına yanıt
    Hocam mümkünse fotoğraf paylaşabilir misiniz?

Bende kılıfla kullanıyorum çıkarmayı düşünüyorum bu sebeplerden dolayı.

Sakınılan göze çöp batar misali:)

• Beyler konum ayarlamam bu şekilde ama fotoğraflara da girsem ayarlarada girsem safariyede girsem yukarıda konum sembolü çıkıyor yani konum alıyor neden bu şekilde oluyor bilen var mı? Şarja da etkisi oluyor bu durumun hoşuma gitmiyor dolayısıyla

• bayfeynman B kullanıcısına yanıt
    Sistem servislerinden Durum çubuğu simgesini kapayın

• Valla arkadaşlar telefonu korumasız kullanmak çok güzel. Ben hep korumasız kullandım ve cihazı hissetmek ayrı bir keyif. Yani temiz ve dikkatli kullanmanıza güveniyorsanız hiç koruma almayın. Tadını çıkarın.

• telefon bir saattir şarjda elime alırken veya işimi halledip yerine koyarken şarja takma sesi geliyor. Kablo falan yeni elimle falan oynatıyorum birşey olmuyor. Sorun neden olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Giansello

Valla arkadaşlar telefonu korumasız kullanmak çok güzel. Ben hep korumasız kullandım ve cihazı hissetmek ayrı bir keyif. Yani temiz ve dikkatli kullanmanıza güveniyorsanız hiç koruma almayın. Tadını çıkarın.

Valla hocam ben cok nadir kullaniyorim korumasız sadece evde . Hissetmek güzel ama sahsen kilifla dah rahat ediyorjm . Korumasiz hem kaygan oluyor hem bazen isiniyor . O yüzden istesem de korumasiz kullanamiyorum bu telefonu

• ysertac kullanıcısına yanıt
    Tercihe göre değişiyor dediğiniz gibi Sertaç hocam :) herkesin kullanım alışkanlıkları farklı.

• Ya 8 kullanıyorum ama X alsam mı almasam mı acayip ikilemde kaldım. Şu Eylül'de çoğu tarafın XS diye isimlendirdiği yeni telefonu mu beklesem? Fikir bekliyorum
  • Turk telekom hat kullaniyorum kilitli ekranda kilidi acmadan önce Türk telekom yazısı hareket ediyordu birkaç gündür sabit duruyor bunun bir ayarı falan var mi

• Hocam, işaretten rahatsız değilim. İşaretin çıkıyor oluşundan ve pile etkisinden rahatsızım. Demek istediğim; belirlediğim uygulamaları kullanmıyorken neden konum çalışıyor, nasıl kapatabilirim? Başka bir ayarı mı var da yapmadım? ( tam kapatmaktan bahsetmiyorum)

• bayfeynman B kullanıcısına yanıt
    Konumunuzu son kullanan işlemlerin yanında mor renkli bir simge çıkar hocam. Siz kendi kurduğunuz çoğu programı kapatmışsınız zaten. Resim attığınız ekrandan sistem servislerine girin orada çıkan servisler konumunuzu kullanıyor. İşinize yaramayanları kapatın. Son konum kullanan işlemlerin yanında mor işaret var onlara dikkat edin

• quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

Ya 8 kullanıyorum ama X alsam mı almasam mı acayip ikilemde kaldım. Şu Eylül'de çoğu tarafın XS diye isimlendirdiği yeni telefonu mu beklesem? Fikir bekliyorum

fiyat polemiğine girmeden şunu söyleyim: iPhone x al bak keyfine. eylülde tanıtılır türkiye pazarına yıl sonu girer ancak. bir yıl hangi bakiyeden düşülüyor?!
  • SpartaN 26 S kullanıcısına yanıt
    Dostum Merhaba;

Aynı sorundan muzdaribiz şubatın 19unda telefonumun kılıfını çıkartıp temizlirken apple logosundan aynı çıt sesi geldi ama o kadar dandik bir sesti ki telefona bakış açım değişti çok dandik birşey tutuyormuşum gibi hissettim kasa içine girip çıkıyor gibi hemen gidip 2-3 tane başka iphone xlerde denedim onlarda yoktu yada baskıya çıkan normal sayılacak ses vardı yani sonuçta bastırıyoruz ama benimkinde en ufak bastırmada çok fazla gıcırdama vardı bundan önce ip 6 kullanıyordum ve sapasağlamdı en sevmediğim sorundur yani top gibi sapasağlam olmalı telefon.

Buarada o gün başka iphonelerde sorunu deneyip onlarda sorun yaşamadığımı görünce durur muyum direk servise verdim şuan 4. gün apple onarım merkezine gönderilmiş bakalım bekliyorum değişim yaparlar sanırım ama bir kaç sorun daha vardı yazdım hepsini mesela kamera takılıyordu ahizeden bazen ses gelmıyordu bozuluyordu hopörlere almak zorunda kalıyordum telefonun üst hopörlerinden de cızırtı geliyor yani baya bildiğin üst hopörlerden cızırtı gelıyor ama bunu takmıyorum cünkü 15 tane iphone x ile denedim hepsinin üst hopörlerinde cızırtı var, bu sorunları yazıp verdim bakalım heyecanla bekliyorum...

Buarada arkadaşlar apple onarım merkezine giden telefonlarda değişim olursa swap cihaz diyorsunuz ya bu cihaz sadece kutusuz cihaz ama aynı gidip aldığımız gibi sıfır yani kutudan çıkan gibi bir farkı yok ki appleda sordum öyle dediler ama bazı arkadaşlar swap cihaz istemem falan demiş neden acaba ?

• Aranızda cihaz açılmadan önce siyah ekran sorunu yaşayan var mı?

Ben 11.2.6’ya geçtikten birkaç gün sonra telefonu kapattım açmaya çalıştığımda dönen bir tekerlek çıktı siyah font üzerinde belirli bir süre bekledikten sonra açıldı telefon.Apple Destek ile konuştum,telefonu sıfırlayın sonra yedeğinizi kurun dediler sıfırladım kapattım açtım bir sıkıntı olmadı.Sonra yedeklememi telefona aktardım tekrar açılmadan önce siyah font üzerine dönen tekerlek şeydi geldi.Yarın 15:30 civarı tekrar arayacaklar beni.

Şahsen ben depolama ile ilgili olabilir diye düşünüyorum 22 gbını kullanıyorum 256GB’ın.Aranızda yaşayan veya çözümü bilen varsa lütfen yazın.

Dipnot:Telefonda herhangi bir problem sıkıntı falan YÖK sadece açılmadan önce siyah font üzeri tekerlek geliyor sonra açılıyor.Ve Apple Destek bugün çok ilgiliydi bana karşı 6S P için aramıştım geçenlerde baştan savmışlardı resmen.Her şey mi para oldu be :/

• SuperBlack S kullanıcısına yanıt
    Dostum applenin slikonu harici diğer slikonlar çöp tenekesi uzun kullanımda iPhone de kesinlikle iz bırakıyor tavsiye etmem..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Iphone'umu bul dışında diğer sistem konumlarını kapattım hocam. Duruma göre dönüş yaparım buraya. Birde bahsettiğim servis dışında diğerlerini açmam gerekiyor mu? Kapatmamın bir zararı olacak mı bana?
  • 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.