Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.229
Cevap
141
Favori
834.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freedom77

Telefonu yeniden başlatıp deneyin. Lakin ben de internet paylaşımı yapıyorum ama hiç kopma yaşamadım.

Dostum İPhone da ekranı kapatınca diğer giren de kaptınxa kopmama yapmama şansı yok.iki ekran açıksa zaten girer sınırsız sıkıntı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SuperBlack S kullanıcısına yanıt
    Telefonu bilgisayarımla eşleştirip saatlerce iş yapıyorum. Iphone ekranı kapalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giansello G kullanıcısına yanıt
    Sanırım birkaç kere satıp geri almıştınız yinemi satıyorsunuz memnun kalmadınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeliMercan

quote:

Orijinalden alıntı: escape0121

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Giuliano Terraneo

Yök bi de buyuk harfle yazmasi iyi olmus 😂

Xte genelde olusan problem ya face id tanimama ya da bu ekrana arama gelmemesiydi. Bu ara biraz daha az. Uygulamalarin verdigi hatalarda belli zaman sonra duzelecektir.

Ben yaklasik iki aydir kullaniyorum. 7plustan gectim bende. Su ana kadar kullandigim acik ara en iyi telefon.

Tani testine sokarak belli rakamlari ogrenebilirsin zaten cihazdaki. En kotu onu denemek lazim

Hocam bence bizde ’yok’ yok diyebilmek için kaldırmışlar YÖK kelimesini :D

Hocam genel oluşan problemlerden biri Face ID değil bence.Face ID her cihazda mükemmel çalışıyor teknik üretim arızası dışında(ikizler ve aynı suratlı ana oğul gerçek olabilir ama şahsen ben maske olayına inanmıyorum hem zaten TrueDepth kamera her şeyi incik cıncık tanıyor mesela diyelim suratınızda ben var onun genişliğini,yüksekliğini birebir tanıyor).Arama gelince direk cevap verememe bir sıkıntı galiba cidden bazılarında.

Aynen hocam benim de açık ara geçtiğim en iyi telefon.Ben de Note 8’den geçtim uzun bir süre kullanıcı diye düşünüyorum.

Tanı testlerine çok güvenmiyorum şahsen skorlara baktığımızda sanki iPhone X ile diğerleri arasında dağlar kadar fark var ama gerçek kullanımda neredeyse hiç fark YÖK.

Ayarlar/Genel/Klavyeler/Metin Değişimi

seçeneklerini izleyerek buradan hatalı kelimeleri ekleyebilirsiniz.

Hocam biliyorum ben de zaten ama böyle daha bir iyi oldu sanki ‘yok’ YÖK diyebilmek daha bi havalı oluyor bugün bir arkadaşıma bu telefonda YÖK YÖK dedim o da illa bir eksiği vardır sonuçta beşeri yapımı sesi ben de bak işte yok yazıyorum YÖK çıkıyor dedim ya bi yürü git işine ya dedi :)

Süpermiş 👍

• Ben de bu “YÖK” bi tek bende çıkıyor sanıyordum. İyi oldu bunu öğrendiğim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

herşey iyi hoşta,

şu telefon çalarken, ekranın geç algılaması- saniyeler sonra arayanın göstermesi büyük sıkıntı.

umarım güncelleme ile düzelir.

yaşayan var hala değilmi bu sorunu?

Bende de oluyor hala bazen , teli kapatıp açıyorum mecburen...
    En kısa surede yazılım ile düzeltirler
    Başka sorun yaşamadım ne şarj ile nede başka bir sorun..
    2 Ay olcak telefonu alalı nokta çizik yok,
    Kılıfsız kullanıyorum.sadece koyduğum cebimde anahtar yada bozuk para gibi metal şeyler bulundurmamaya dıkkat ediyorum.Ön ekranda koruma var o kadar...
    Cihaz space gray bu arada...
    Plus modelleri görüyorum fırıncı küreği gibi geliyor gözüme ( 8 yıldır plus ve note serisi kullananlardandım )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ewarrr kullanıcısına yanıt
    katılıyorum. tek sorunum, aramanın geç gözükmesi. yazılımsal. kapatıp açtım şimdilik benimkide düzeldi.
    başka sorun yok yok çok şükür.
    şarj süresi harika, 1.5-2 gün.
    apple silikon kılıf kullanıyorum. verdiği güven hissiyatı çok iyi. ve bir yere koyduğunuz zaman lap diye oturuyor, kame çıkıntısınıda kaybettiği için. o yüzden çizik daha yok. ama bundan önce hiç kılıf kullanmamıştım normalde sevmem. belli süre sonra bunuda çıkartırım kesin

benim modelde siyah, herzamanki tercihim koyu olandır.
    plus modelleri banada gereksiz büyük gelir hep. gerçi millet çok alışık ama. sanki X, tam ideal ekran ve kasaya sahip gibi bir insan eli için.
  • Arkadaşlar bir konuda yardım istiyorum sizden.

Bu imessage olayında benim internetim kapalı ise, başkasının gönderdiği imessage bana ulaşmıyor. Hani sms olarak da gelmiyor.

Ancak interneti açarsam geliyor mesaj.

• john mclane kullanıcısına yanıt
    mesaj gönderen tarafın ayarlarında sms olarak gönder kapalıysa sadece internet üzerinden gönderir ve sizde interneti açmadan göremezsiniz

• 11.3 Beta 3 İle Sorunların Üzerinde Ciddi Uğraşılmış Belli. 11.3 Canavar Gibi Geliyor. Adam Gibi Sürüm Yakalayan Kalsın Geçmesin Valla Başka Sürüme Artık Apple Bunu Öğretti Bana Şahsen.
  • Yoo karşı tarafın internet ayarlarında sms olarak gönder aktif

• Arkadaşlar benim macbook’umdaki apple musicte bir sürü müzik var, hepsi burada gözüküyor ama toplu indiremiyorum nasıl yapabilirim?

• Hepsiburada.com dan iphone x im için ekran koruyucu satın aldım içerisinden ekranı temizleyici ürünler çıkmadı neyse spigeni aradım bu ürününüzden çıkmıyormu diye çıkması lazım isterseniz tarafınıza karşı ödemeli yollayalım dediler bende kalsın onlamı uğraşacam dedim. Şimdi hepsiburada.comdan eksik aparat talebi oluşturdum şu spigenin yaptığı gerçekten çok ayıp hiçbir şekilde müşteri memnuniyeti odaklı çalıştıklarını zannetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

Hepsiburada.com dan iphone x im için ekran koruyucu satın aldım içerisinden ekranı temizleyici ürünler çıkmadı neyse spigeni aradım bu ürününüzden çıkmıyormu diye çıkması lazım isterseniz tarafınıza karşı ödemeli yollayalım dediler bende kalsın onlamı uğraşacam dedim. Şimdi hepsiburada.comdan eksik aparat talebi oluşturdum şu spigenin yaptığı gerçekten çok ayıp hiçbir şekilde müşteri memnuniyeti odaklı çalıştıklarını zannetmiyorum.

Hocam full ekranı kaplayanı mı aldınız notch’u kaplamayan modeli mi?Kaplayan modelse daha da ayıp yapmışlar.Ekranı temizlemek için çıkan gözlük bezi tarzı bir bez çok özel bir şey değil fakat alkollü mendili ve ekranı takmadan önce tozu aldığımız küçük post it tarzı şeyler işe yarıyor

Dipnot:Spigen Türkiye’nin müşteri memnuniyeti ve iletişim anlamında eksik olduğunu düşünüyorum.Anka İletişim bence genel anlamda başarısız bir distribütör.Tek başarıları Spigen ürünlerini Türkiye’ye getirme fikri galiba :)

• Şu kılıftan çıkarıp tozdan falan bir kurtarayım sileyim temizleyeyim dedim bugün. Tozdan çizilmiş kenarlar arkadaş. Felaket can sıkıcı birşey. Bu kadar hassas yapılmamalıydı. Telefonum X silver renk..

sizlerde de böyle mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DagustuN

Şu kılıftan çıkarıp tozdan falan bir kurtarayım sileyim temizleyeyim dedim bugün. Tozdan çizilmiş kenarlar arkadaş. Felaket can sıkıcı birşey. Bu kadar hassas yapılmamalıydı. Telefonum X silver renk..

sizlerde de böyle mi ?

Hocam silverların yan tarafı daha hızlı çiziliyor bence ondan kaynaklı olabilir,yaşayan çok kişi var özellikle silver olanı kullananlarda.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DagustuN

Şu kılıftan çıkarıp tozdan falan bir kurtarayım sileyim temizleyeyim dedim bugün. Tozdan çizilmiş kenarlar arkadaş. Felaket can sıkıcı birşey. Bu kadar hassas yapılmamalıydı. Telefonum X silver renk..

sizlerde de böyle mi ?

Hocam silverların yan tarafı daha hızlı çiziliyor bence ondan kaynaklı olabilir,yaşayan çok kişi var özellikle silver olanı kullananlarda.

muhtemelen herkeste vardır. çünkü telefonu nasıl kullandığımı ben iyi biliyorum (: cebimdeyken eğilip ayakkabı bile bağladığım yok. bunlar bende oluyorsa herkeste olur, üstelik kılıf var üzerinde orjinal apple silikon. yazık.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

Hepsiburada.com dan iphone x im için ekran koruyucu satın aldım içerisinden ekranı temizleyici ürünler çıkmadı neyse spigeni aradım bu ürününüzden çıkmıyormu diye çıkması lazım isterseniz tarafınıza karşı ödemeli yollayalım dediler bende kalsın onlamı uğraşacam dedim. Şimdi hepsiburada.comdan eksik aparat talebi oluşturdum şu spigenin yaptığı gerçekten çok ayıp hiçbir şekilde müşteri memnuniyeti odaklı çalıştıklarını zannetmiyorum.

Hocam full ekranı kaplayanı mı aldınız notch’u kaplamayan modeli mi?Kaplayan modelse daha da ayıp yapmışlar.Ekranı temizlemek için çıkan gözlük bezi tarzı bir bez çok özel bir şey değil fakat alkollü mendili ve ekranı takmadan önce tozu aldığımız küçük post it tarzı şeyler işe yarıyor

Dipnot:Spigen Türkiye’nin müşteri memnuniyeti ve iletişim anlamında eksik olduğunu düşünüyorum.Anka İletişim bence genel anlamda başarısız bir distribütör.Tek başarıları Spigen ürünlerini Türkiye’ye getirme fikri galiba :)

Kaplamayan modeli hocam :) temizlemeye dair hiçbir ürün çıkmadı malesef.. Camını da en son i7 plusumda kullanmıştım kendi kendine ortadan çatlamıştı ama dokunma hissi vs gerçekten kaliteliydi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cimbommm

Modemle alakalı olabilir modemin kanalını değiştirip deneyin modeminiz 5gz bandını destekliyorsa onu kullanın kopma sorunu ortadan kalkicaktir

Modemde 5g var onda da kullandım fakat bi fark göremedim, inşaallah wifi ağındandır, telefonda sorun olursa diye tırsıyorum. Servise vereceğim sonra bekleyeceğim yapılmazsa swap cihazı sıfır diye yapıştıracaklar. Buna ayar oluyorum en çok. İki haftalık telefona swap değişimi yapışırsa çok üzülürüm. Bir kaç gün daha kullanıp bu uygulamaları deneyip ona göre karar vereceğim. İnşaallah evdeki internetten kaynaklıdır.

• Bende iPhone X 64 GB siyah alarak aranıza katıldım. Kafamda çok soru işareti vardı almadan önce ama aldıktan sonra 1 haftadır kullanıyorum çok memnunum bu arada telefonu yurt dışından aldım

• 
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.