Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.203
Cevap
162
Favori
749.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1591
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 21
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 14
  • Favoriye Eklediklerim 163
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sarıkanaryam (299 mesaj) altugbank (299 mesaj) -tayfun- (292 mesaj) SeliMercan (280 mesaj) pisst0n (253 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5809 mesaj) Mobil (6273 mesaj) Tablet (469 mesaj) Mini (561 mesaj) Uygulama (1762 mesaj)
  • @
15 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> Apple iPhone X [ANA KONU]
Giriş
    215 Mesaj

Aynen çamur gibi çekmeye başladı  

|
    |
    Batmanlı Betmen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    206 Mesaj

Hocam selam tekrar. Öncelikle öneriniz için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi değişim programından faydalandım ve yetkili serviste ücretsiz şekilde ekran değişimi yapıldı. Cihaz almanyadan alınmaydı bu arada. Belki aynı durumda olan dostlar için bilgilendirme olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Btuhan35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2254 Mesaj

Belirttiniz mi hocam bundan yararlanmak istiyorum diye yoksa direk sadece ekranda mı sorun var dediniz ? Bir de hangi servise verdiniz

|
    |
    omerakcakaya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    206 Mesaj

Hocam apple destekten ekranımda sorun olduğunu ve iphone x lerde bir ekran değişim programı olduğunu yazdım. Temsilci bana sizin paylaştığınız linki attı ve sorun bu mu diye sordu. Evet dedim. Telefonumun model numarasını sordular, ilettim ve servise uygun olduğunu belirttiler. Apple akasya ve zorlu dışındaki yetkili servislerden birine götürebileceğimi yazdı. İstanbul Ataşehir zentech yetkili servisten randevu alıp gittin bu sabah. Orada da hemen yardımcı oldular sağolsunlar. 2 saatte ekran değişimini tamamladırlar.

|
    |
    Btuhan35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    553 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, konu dışı olacak ama Mart 2020’de iphone x cihazımı sattım. İphone 11 aldım. Geçen hafta, sattığım cihazın imeisiyle alakalı yasal uyarı geldi. İmeiniz klonlanmıştır diye. Şimdi sattığım kişi de letgo instagram facebook vs. her yerden bana yazıyor. Henüz cevaplamadım. Herhangi bir hak talebinde bulunabilir mi? Sattığım cihazın farurası yok. Yurtdışı. Ve 3.ayda sattım. Şimdi 10.aydayız.

• Binbaşı
    1294 Mesaj

Dostlar Merhaba,

Bizim cihazın hızlı şarj olduğuna dair özel bir gösterge var mı ? Samsung da olan hızlı şarj oluyor yazısı gibi filan ?

• Yarbay
    3587 Mesaj

Ben hızlı şarj aleti kullanıyorum ama hızlı şarj olduğuna dair bir yazı bir sembole rastlamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Resurrectionn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1294 Mesaj

Evet Bende Spigen pd kablo ve ugreen pd şarj aleti ile kullanıyorum da acaba orjinal apple ürünleri olmadığı için mi hızlı şarj ile ilgili bir ibare göremiyorum diye merak etmiştim.

Yoksa 30 dakikada %48 filan yapıyor sorun yok.

|
    |
    ahmckr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3587 Mesaj

Bende apple ürünleri kullanmıyorum, bende pd destekli baseus 60w şarj aleti ve baseus type-c den lightning’e 18w kablo kullanıyorum. Hızlı şarj ile ilgili bir ibare olmamasının sebebi apple ürünleri kullanmadığımız için değil, hızlı şarj ile ilgili bir ibare olmadığı için.

|
    |
  • Binbaşı
    1294 Mesaj

Bilgi için teşekkürler.

|
    |
    ahmckr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    215 Mesaj

bende baseus'un hızlı şarjını kullanıyorum dijital göstergeli oradan anlıyorum hızlı şarj olayını yoksa telefon üzerinde herhangi bir ibare olmuyor.

|
    |
  • Teğmen
    162 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: axil

Arkadaşlar merhaba, konu dışı olacak ama Mart 2020’de iphone x cihazımı sattım. İphone 11 aldım. Geçen hafta, sattığım cihazın imeisiyle alakalı yasal uyarı geldi. İmeiniz klonlanmıştır diye. Şimdi sattığım kişi de letgo instagram facebook vs. her yerden bana yazıyor. Henüz cevaplamadım. Herhangi bir hak talebinde bulunabilir mi? Sattığım cihazın farurası yok. Yurtdışı. Ve 3.ayda sattım. Şimdi 10.aydayız.
    Geçen gün benimde başıma geldi. 2 ay önce yurtiçi sattığım 6s klonlanmıştır diye mesaj geldi bana hemen ardından kullanan kişi beni aradı. İkimizde suçu birbirimize attık ama en sonda ikimizde çözüm yoluna gittik. Apple,btk,genpa aradım son çaresi o cihaz tek bir numara üzerinden kullanılacak olması oldu.kendimin e-devlet üzerinden imeil diye arattım. Eşleştirme diye bir yere girdim aynı cihazın imeili bende kayıtlı olduğunu gördüm hemen kendi numaramı değiştirip şuan kullanan kişinin numarasına kaydettim. Kendiside kabul etti. Artık kapanmasında sadece ben kullanacam dedi. Ardından tekrar btkyı aradım ondarda kaydettiğüniz numara kullanması halinde kapanmaz dedi ve olay böylece benim tarafımdan bitmiş oldu. Sizinde üzerinize o cihazın imeil kayıtlısya yeni sattığınız adamın numarasına kaydedin tabi tek hat ile kullanmayı kabul ederse.

• Binbaşı
    1289 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Mahmut8567

XR veya 11 varken bunu alan net kerizdir

Üstelik 11 ve XR da ekran yanığı problemi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lexco -- 11 Ekim 2020; 15:3:29 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1416 Mesaj

Merhaba arkadaşlar Telefonu alalı Yaklaşık 3 sene oldu ancak tam olarak ne kadar zaman oldu bilmiyorum ama bugün fark ettim ki Ekranla kasa arası baya açılmış bu neden olmuş olabilir ve ne yapmamı önerirsiniz

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https%3A%2F%2Fi.hizliresim.com%2FaIXjlV.jpg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 11 Ekim 2020; 19:2:32 >
  • Yüzbaşı
    553 Mesaj

Görüştüm. Anlaştık. Tek numara üzerinden kullanacakmış o şekilde yardımcı olabildim sadece. Yoksa benlik bir durum yok ortada 6-7 ay geçmiş üstünden. Kendisi kaptırmış imeiyi artık nasıl kaptırmışsa. Ya batarya vs değişmiş telefoncuda ya da başka bişey vs. konu bu şekilde kapandı

|
    |
    Komido72 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1772 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: omerakcakaya

Hocam apple destekten ekranımda sorun olduğunu ve iphone x lerde bir ekran değişim programı olduğunu yazdım. Temsilci bana sizin paylaştığınız linki attı ve sorun bu mu diye sordu. Evet dedim. Telefonumun model numarasını sordular, ilettim ve servise uygun olduğunu belirttiler. Apple akasya ve zorlu dışındaki yetkili servislerden birine götürebileceğimi yazdı. İstanbul Ataşehir zentech yetkili servisten randevu alıp gittin bu sabah. Orada da hemen yardımcı oldular sağolsunlar. 2 saatte ekran değişimini tamamladırlar.

hocam selamlar. ben de dokunmatiğimin bazen düzgün çalışmadıgını hissediyorum. telefonumun değişim kapsamında olup olmadıgını nereden anlayacagım? apple destek sayfasında temsilciyle görüş tarzı seçenekler yok. sadece randevu alma çıkıyor.

• Teğmen
    206 Mesaj

Haftaiçi mesai saatleri içerisinde destek bölümü aktif oluyor diye biliyorum hocam yarın sabah bir deneyin. Ordan yönlendirirler sizi program kapsamında olup olmadığı hakkında bilgi verirler.

|
    |
    Canok kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4000 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

Merhaba arkadaşlar Telefonu alalı Yaklaşık 3 sene oldu ancak tam olarak ne kadar zaman oldu bilmiyorum ama bugün fark ettim ki Ekranla kasa arası baya açılmış bu neden olmuş olabilir ve ne yapmamı önerirsiniz

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https%3A%2F%2Fi.hizliresim.com%2FaIXjlV.jpg&t=0&width=480&text=1

Pil şişme yapmış acil değişmesi gerek.Servise veya telefon tamircilerine yollayın pili değiştirsin direk.Yoksa patlaması an meselesi.

|
    |
  • Yarbay
    4000 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: axil

Bende X’i sattığımda alan kişi dediki imei klonladılar bi önceki satın aldığım iphone da dedi çok uğraştım telefon çöp olduğunu belirtti.Bundada klonlanırmı diye sordu,bende dedim ben bu zamana kadar imeisini herhangibi yerde paylaşmadım kutusu vs kimseye vermedim.Ama benden sonraki kişi siz kutusunu başka bi yerde unutursanız veya telefonu başka birine verirseniz imei kopyalarsa sorumluluk kabul etmem dedim.Nasıl bi yere geldiyse memleket 2000 lliralık telefona 6000 tl lik iPhone X imeiyi atıyorlar herhalde.Telefon vs kutu imei bilgileri kimseyle paylaşmamaya dikkat edin.

|
    |

• Teğmen
    148 Mesaj

Dostlar selam

Bir adet iPhone X almaya karar verdim.Sanırım bu ara alınabilecek en mantıklı telefonlardan birisi

Bu telefonların piyasası nedir ? Garantisi bitmiş fakat temiz kullanılmış ekranı değişmemiş kurcalanmamış bir telefon bakıyorum fakat bulamadım.4.300 de var 5.600 e de çoğunda face id çalışmıyor. Nedir bu face id muhabbeti birisi diyorki güncellemeden sonra gitti? Kimi diyorki sensör çok hassas bozuluyor düşünce? Kimi de ekran değişirse yan sanayi ile çalışmaz diyor. İşin içinden çıkamadım. Dün bir tane bulmuştum içime sinen harbiden temizdi 5.200 e anlaşmıştık Face id de çalışıyordu ilk sahibinden vatandan almış fakat oda 11pro Max kovalıyordu satılmış satmaktan vazgeçti. Bu telefon işi yılan hikayesine döndü ve artık noktayı koymak istiyorum ama bulamadım bir türlü.Buraya yazmak hiç aklıma gelmedi nelere dikkat etmeliyim alırken nasıl kontrol ediyim yardımcı olursanız sevinirim . Bir de hasarlılar var bunların ekranı pili ne kadara değişir maliyeti ne olur bana ?

Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
anzer balı
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.