Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (696. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Nerde değişim yaptırdınız ? Bilgi verebilir misiniz rica etsem ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • freedom77 F kullanıcısına yanıt
    Yaşadığım yer olan bandırmada, piyasada tanınan bir telefoncuda değiştirttim.
    Gözümün önünde 15 dakika felan sürdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Yaşadığım yer olan bandırmada, piyasada tanınan bir telefoncuda değiştirttim.
    Gözümün önünde 15 dakika felan sürdü.
    Ben de degistirmeyi dusunuyorum ama yan sanayi bataryaya güvenemiyorum. Fiyat olarak ne kadar vermiştiniz acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OHOHO O kullanıcısına yanıt
    150 tl
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    Piyasada tanınan derken Bandırma için geçerli bir tanınmadan mı bahsediyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

Piyasada tanınan derken Bandırma için geçerli bir tanınmadan mı bahsediyorsunuz?
    Bandırma için geçerli
  • İos 13 geri dönmek istiyorum imzalar kapandı mı yolu yokmu. PUBG oynarken artık kasıyor oynayamıyorum bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece ön cam değişimi yaptıran varmı ve istanbulda sağlam servis önerebilirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Gnardal

Sadece ön cam değişimi yaptıran varmı ve istanbulda sağlam servis önerebilirmisiniz

Firmayla en ufak bir bağlantım yok önce onu belirteyim, kardeşimin 7 Plus'ında kronik ses entegresi sorunu olmuştu Beşiktaş'da Telefon Atolyesinde yaptırdım gördüğüm en profesyonel yerlerden biriydi zaten ellerindeki cihazlar firmanın yerini gördüğünüzde kendiniz anlarsınız ne demek istediğimi. X kullanıyorum 12'nin TR fiyatları belli olsun şayet almazsam %82'ye inen bataryamı yine burada değiştireceğim.

[hr]

Bu arada X'e selfie'ler için mirror modu ve video çekim ayarlarının direk kamera menüsüne eklenmesi özelliğinin verilmemesi kadar saçma birşey görmedim 3GB Ramli Apple A11 Bionic selfieleri çeviremiyor Apple'a göre.

• Tinúviel kullanıcısına yanıt
    X’e selfie için mirror modu gelmemesi bence de çok saçma, ki güncellemeler ile gelecektir denmekte. Video ayarları uygulama içerindesinden kontrol edebilmek için Ayarlar/Kamera/Video Kaydı/Video biçimi denetle kısmını açık hale getirin. 👍

• güzelim telefonun kamerasını ne hale getirdiler ya

• Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt

Aynen çamur gibi çekmeye başladı  

• Btuhan35 kullanıcısına yanıt

Hocam selam tekrar. Öncelikle öneriniz için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi değişim programından faydalandım ve yetkili serviste ücretsiz şekilde ekran değişimi yapıldı. Cihaz almanyadan alınmaydı bu arada. Belki aynı durumda olan dostlar için bilgilendirme olur.

• Belirttiniz mi hocam bundan yararlanmak istiyorum diye yoksa direk sadece ekranda mı sorun var dediniz ? Bir de hangi servise verdiniz

• Btuhan35 kullanıcısına yanıt

Hocam apple destekten ekranımda sorun olduğunu ve iphone x lerde bir ekran değişim programı olduğunu yazdım. Temsilci bana sizin paylaştığınız linki attı ve sorun bu mu diye sordu. Evet dedim. Telefonumun model numarasını sordular, ilettim ve servise uygun olduğunu belirttiler. Apple akasya ve zorlu dışındaki yetkili servislerden birine götürebileceğimi yazdı. İstanbul Ataşehir zentech yetkili servisten randevu alıp gittin bu sabah. Orada da hemen yardımcı oldular sağolsunlar. 2 saatte ekran değişimini tamamladırlar.

• Arkadaşlar merhaba, konu dışı olacak ama Mart 2020’de iphone x cihazımı sattım. İphone 11 aldım. Geçen hafta, sattığım cihazın imeisiyle alakalı yasal uyarı geldi. İmeiniz klonlanmıştır diye. Şimdi sattığım kişi de letgo instagram facebook vs. her yerden bana yazıyor. Henüz cevaplamadım. Herhangi bir hak talebinde bulunabilir mi? Sattığım cihazın farurası yok. Yurtdışı. Ve 3.ayda sattım. Şimdi 10.aydayız.

• Dostlar Merhaba,

Bizim cihazın hızlı şarj olduğuna dair özel bir gösterge var mı ? Samsung da olan hızlı şarj oluyor yazısı gibi filan ?

• Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Ben hızlı şarj aleti kullanıyorum ama hızlı şarj olduğuna dair bir yazı bir sembole rastlamadım.

• ahmckr kullanıcısına yanıt

Evet Bende Spigen pd kablo ve ugreen pd şarj aleti ile kullanıyorum da acaba orjinal apple ürünleri olmadığı için mi hızlı şarj ile ilgili bir ibare göremiyorum diye merak etmiştim.

Yoksa 30 dakikada %48 filan yapıyor sorun yok.

• Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Bende apple ürünleri kullanmıyorum, bende pd destekli baseus 60w şarj aleti ve baseus type-c den lightning’e 18w kablo kullanıyorum. Hızlı şarj ile ilgili bir ibare olmamasının sebebi apple ürünleri kullanmadığımız için değil, hızlı şarj ile ilgili bir ibare olmadığı için.

• 
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.