Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanki se 2020 daha mantıklı gibi mi ne biliyim ben satsam iPhone X I se 2020 alırım galiba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iphone SE nin ekran boyutu çok küçük geliyor gözüme. Tercihim iPhone x den yana olacak sanırım. Bursa içi İphone x satan var mı ? Eğer varsa mesaj atabilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki tercih meselesi

• HollyRooseL H kullanıcısına yanıt
    Tamamen tercih meselesi, aslında düşününce çok farklı. Biri yeni, biri eski tuşlu ve inanılmaz çerçeveli tasarım. Elime 4400₺ kutusu jelatini açılmamış se geçti. Ama ben 5500e gidip garantisi bitmiş iphonex aldım. Dediğim gibi tamamen tercih meselesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 12 Eylül 2020; 23:17:59 >
  • iphone x ine ios 14 kuran varmı dostlar stabilite ısınma veya pil durumunda değişiklik oldu mu ?
  • Ben kurdum gece kendi halletmiş gecede şimdilik deniyorum bakalım

• Afacan Dennis kullanıcısına yanıt
    Gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz, ilk betadan beri IOS 14 kullanıyorum. Beta 7 ve sonrasında ne pil, ne de işletim sistemi sorun yaşatmadı bana 👍🏼

• Ben de kurulumu dün gece yaptım. Kullanmaya devam ediyorum ve herhangi bir sorun gözüme çarpmıyor. FaceİD stabil, arayüz akıcı. Pil olarak henüz bir şey söyleyemem ancak zaten pil sağlığım %85 yani çok fazla bir performans farkı oluşmaz benim için.
    Ek olarak arkaya dokunma özelliği gerçekten çok pratik bir çözüm olmuş, arkaya çift dokunarak birçok şeyi atayabilirsiniz örn: Wi-Fi açıp kapatmak bile mümkün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoahReign -- 17 Eylül 2020; 9:43:52 >
  • NoahReign kullanıcısına yanıt
    Hocam kamera ayarlarında aynalama aç kapat kısmı var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay arkadaş hala itunes düzelmemiş güncelleyemiyorum sunucuya bağlanmaya çalışıyor
  • brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef gözükmüyor, ne kadar zor olabilir ki bu özelliği sunmak garip cidden.

• freedom77 F kullanıcısına yanıt
    saolun az önce kurdum herhangi bir sorun yok pil yüzdesinde de 84 dü halen 84 :)
  • Ben çok beğendim ios 14’ü. Baya baya iyi olmuş. Sadece favoriler widgeti kaldırılmış (aslında çok kullanıyordum) ve selfie ayna yansıtma kapat gelmemiş. Bunlar eksik ama haricinde çok iyi çok beğendim (favoriler widgeti güncelleme ile gelir bence).

• dün gece bende yükledim ios 14ü.
    şu anlık bir sıkıntı yok.
    en güzel özelliği telefonla uğraşırken çalan telefon ile hala telefonla uğraşmanıza devam edebilmeniz.

onu dışında iyi dediğiniz özellikleri nelerdir=
    video izlerken küçültüp telefonla oynamaya devam edebiliyormuşuz onu beceremedim
  • Siri de baya iyi olmuş. Hem ses hem de görsel olarak. Ses olarak robotik sesten çok daha iyi olmuş mesela.

• sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    onu safaride bir video açınca yapılabiliyor sadece

• iPhone X'de Kamera özelliği dışında kırpılan başka bir özellik var mı dikkatiinizi çeken ?
  • keşke kamera da değişiklikler olsa en azından 11 ler gibi altı menülerin olduğu yer saydam olsa keşke ... bide sağ üstte videoda çekim modunu gösteriyor ya keşke o ordan da değişebilseydi ...
  • fearuq kullanıcısına yanıt
    Üstüne basınca değişiyor galiba

• arshenik kullanıcısına yanıt
    Bende değişmiyor hocam

• 
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.