Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hoodan

Arkadaşlar selam , telefonumun ekranı kırıldı.Dokunmatiğinde sorun yok.Apple servise baktım fiyat 2100 tl ekran ücreti diyor.Cok pahalı geldi.Garantisi bitik telefonumun.Alalı 3 sene oldu.

Bazı telefon tamircilerinde 600-1000 TL arası fiyatlar görüyorum.Garantiliyiz şöyleyiz böyleyiz orjinalden farksız vs reklamları var. Sizce problem yaşarmıyım ? Uygun fiyatlı ekran tamir edebilecek servis önerebilecek var mıdır ? Daha önce uygun fiyat değiştiren arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşabilir mi ? tşk

İstanbul'dayım
    38$ dolara internetten lcd ekran siparişi verebilirsiniz.Amoled tadını vermez ama iş her türlü görüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13.7 gelmiş. Yükledim. Face ID daha da hızlanmış ama henüz başka fark göremedim. Deneyip fark hisseden var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 13.7 için pil ve performans tarafında gelişme var mı acaba?
  • LosYalchos L kullanıcısına yanıt
    Pil konusunda bir fark yaşamadım. Ancak zaten iyi olan performans bir tık daha iyi gibi sanki.

• Ekran sorunlu olabilir hatta Apple sitesinde bununla ilgili makale bile mevcut.
    Bknz;https://support.apple.com/tr-tr/iphone-x-display-module-replacement-program

Umarım yazılımsaldır. İlk iPhone X imde aynı sorun vardı ilk servise verdiğimde sorun yok diyip geri gönderdiler, tekrar gönderdiğimde sıfırını gönderdiler. Şuanki telefonda da ü tuşu silme tuşu bazen zor algılıyor. Getirin dediler fakat pandemi dolasıyla pek oralara gitmek istemiyorum.

• hoodan kullanıcısına yanıt
    Birkaç arkadaşımın hizmet aldığı, benim de uzun süredir sosyal medyadan takip ettiğim bir servis var. Yerleri Beşiktaşta. Instagram üzerinden bakabilirsin, geçmiş olsun.

Fotoparça

• oyyen O kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam , profesyonel bir servise benziyor . Buraya gideceğim . Umarım güzel yaparlar telefonu

• ahmckr kullanıcısına yanıt
    link atar mısınız
  • fearuq kullanıcısına yanıt
    link atamıyorum şuan bilgisayarım yok, mobilden de bağlantı kopyalayamıyorum. Baseus resmi satıcısında.

• arkadaşlar hızlı şarj kullanan varmı aramızda varsa ne kullanıyorlar ? uygun fiyatlı ürünler nedir bilgisi olan paylaşabilir mi acaba ?
  • Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır iphone kullanmak istiyorum. Bir cihaz buldum 4750 TL'ye, pil durumu %89'da. Xiaomi mi 8 den geçilir mi? Bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • FORG1VEN F kullanıcısına yanıt
    %89 çok sorun yaratacak gibi değil. 4750₺ güzel fiyat bence. Karar yine sizin.

• Merhaba arkadaşlar iphone x için önerebileceğiniz dayanıklı ama fazla kaba olmayan kılıf var mı ?
    kızım eline alınca telefonu atıyor yere bişey olacak diye tedirgin oluyoruz
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Kardeşim şu an Türkiye’de. İphone x telefonunu bana bırakabileceğini söyledi. Telefonun her hangi bir sorunu yok.Telefonun bana İmei kayıt ücreti ve yurt dışı giriş çıkış toplam 2500 lira gibi bir maliyeti olacak. Bir telefonu işlevsiz hale gelinceye kadar kullanan biriyim.

Ne dersiniz, değer mi?

• kc2003 K kullanıcısına yanıt
    Durman hata :)

• iphone 8 plus kullanicisiyim ve yeni centikli tasarimmi olan bir iphone a gecmek istiyorum

cihazimi bir iphone x ile ustune oara vererek takaslamami onerir misiniz ve ikinci el bir iphone x alirken dikkat etmem gereken kronik bir sorun var mi

• Merhabalar 2. el iphone x almayı düşünüyorum. Bazı ilanlarda face ID çalışmadığı yazıyor. Bu bahsettiğim şeyin çalışması çok gerekli mi ??

• HollyRooseL H kullanıcısına yanıt
    Parmak izinin çalışmaması gibi düşünün. Her defasında şifre girmeniz gerekiyor. Ekran da değişmiştir muhtemelen.

• its done İ kullanıcısına yanıt
    8 plus ile x aynı telefonlar değil mi? sadece face id touch id farkı var, en azından a12 a13 işlemci farkı yaratacak bir değişim yapmanız daha avantajlı olmaz mı?

hatta şu salgın sürecinde faceiddense touch id büyük avantaj...
  • Sıfır iPhone se ile ikinci el iphone x arasında kaldım. Hangisini tercih etmeliyim ? Aldığım zaman uzun süre kullanacağım.

• 
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.