Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (682. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihaz yurt dışı mı ? (XS MAX)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • olcayypc O kullanıcısına yanıt
    Apple da pano yok

• Kazall kullanıcısına yanıt
    hocam onu hiç sormadım ama garantisi devam etmektedir yazmış bu arada benimkide yurt dışı kafamı kurcalayan tek şey o cihazda pilin %97 olması bunun anlamı : ya pili kendi taktırdı, yada apple da değiştirdi yada cihaz garantiden değişim ile geldi v.s
    hocam onu hiç sormadım ama garantisi devam etmektedir yazmış bu arada benimkide yurt dışı kafamı kurcalayan tek şey o cihazda pilin %97 olması bunun anlamı : ya pili kendi taktırdı, yada apple da değiştirdi yada cihaz garantiden değişim ile geldi v.s
  • ahmetsoul kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende yaşıyorum samsung s7 yaptığım hız testinde 35 mbit çıkan hız iphone x 12 mbit çıkıyor.
  • fearuq kullanıcısına yanıt
    Sor bilgi al.

Dostum alacağım onu da bana yurt dışı olsa yurt içi olsa f\p mantıklımı bu konuda fikir verirmisin şöryle hesaplıyorum ben orijinal pil taksam telefona önümüzdeki zamanlarda 450₺ alacağım paradan bunu düşünce mantıklı diye düşünüyorum adam 1.250₺ ye az dedi 1350-1400₺ ye ok der diye düşünüyorum bu kapsamda fikrin nedir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Teyit etmen lazım. Örnek veriyim. Cihaz ABD cihazı ise resmi servis pil değiştirmez. Cihaz kayıtlı mı değil ki. Kayıtlı değilse servis bakmaz.

Cihaz ekranı orginal mi sahte mi tamirat gördümü. Yine yan sanayi ürün takılmışsa apple bakmaz. Yada cihazı komple değiştiririm der. O yüzden detaylı öğrenmen lazım.

eyw dostm bunları sormayla başlayayım ozmn bakalım ne cvp alacağız :)
  • yeni iphone se den iyimidir acaba iphone x
    Tr cihazı diyor tamir görmedi diyor açılmadı diyor :) pil nasıl 97 oluyor acaba

Appledan garanti sorgulama ekranını atsın bataryası muhtemelen değişmiş. 2 yılLık cihaz %97 olmasına imkan yok. Alacağın zaman vida yerlerini kontrol et. Fiyat olarak bana çok ucuz geldin x veriyorsun Xs max alıyorsun. Dikkatli olun

Kesinlikle bana da öyle geldi , herşeyi geçim 2 yolu doldurmuş cihaz nasıl %97 oluyor ..

Dostum tamam tel yurt dışıymış yeni 1 yılı doldurmuş pasaporta kayıtlıymış 1 yılda da 97 iddialı bir rakam ama sonuçta dimi benimki de yurt dışı bu arada , pasaporta kaydını sorgulayabileceğim biryer varmı.? Orası da önemli orda katakulli olmasın telefonunda burda tanıdık bir telefonuysa göstereceğim açılma v.s varmı diye ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearuq -- 16 Nisan 2020; 13:16:1 >
    benim iphone x'im 1 sene sonunda %95 civarındaydı sanırsam, sonra bir ara garantiden değişti, 1 sene geçti %86.
  • Bugün telefon yere düştü spigen ekran koruyucu vardı allahtan bir şey olmadı. Mecbur ekran koruyucuyu çıkardım kırılmıştı. Telefonun tepkisi inanılmaz değişti ve dokunma hissi çok güzel klavye ile yazmak keyifli hale geldi resmen :) 2 senedir cihazı ekran koruyucu ile kullanıyordum. Orijinal halinin ne kadar güzel olduğunu unutmuşum. Yazık gerçekten o kadar para verip bu cihazları alıyoruz koruyucu olmadan kullanamıyoruz. Şimdi koruyucu olmasa ve düşseydi ekran gidecekti iste gelde koruyucu takma.

• Arkadaşlar bugün lphone x baktım garantisi bitik cihaz gayet temiz pil salığı yüzde 78 sizce pil nasıl beni idare eder mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • malahit M kullanıcısına yanıt
    Benim yüzde 81 yavaştan mutsuzluk duymaya başladım sabah şarjdan aldığım telim şuanda %14 te bana yetmemeye başladı açıkçası

• Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Benimde elim arada bir gidiyo çıkarmaya ama işte.. şu anda üstündeki yok gibi ama yine de eminim çok şey farkedecektir. Zira biraz dış ortam ışığını camdan yansıtıyor.

• malahit M kullanıcısına yanıt
    %78 pil servise götürün uyarısı veriyordur. Benimde 78 lere düştüğünde uyarı verdi 1 günü çıkartmıyordu telefon. Serviste değiştirttim bataryayı şimdi gayet iyi gidiyor hocam. Eğer alırsanız ilk işiniz bataryayı değiştirtmek olsun ancak pil değişirken hoparlöründe değişmesi gerekiyormuş. Oda ayrı bir ücret. Genpa müdürü tanıdıktıda yurtdışına maille falan ücret ödemedim ben hoparlöre. Bunu göze alarak alın bence

• 
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.