Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (674. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.229
Cevap
141
Favori
834.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba benim ekranım garantiden Apple servisinde değişti. Su geçirmezlikte herhangi bir kayıp oluyor mu acaba?
  • agirseviyorum kullanıcısına yanıt
    Olmaz diyorlar ama. Bence oluyor. Suda denemeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    Nazar değmesin hocam . Facetime varmı ?
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    Aynı durum benim içinde geçerli Aralık başı 2 yıl oldu alalı Amerika cihazı ve en ufak sorunum yok çok memunum. Seneyeki modelin max olanını alacağım, bakalım.
  • Şanssız bir anı yaşadım. 14 Aralık’ta garantim bitti. Garantimin bittiği gün kaliteli bir kırılmaz ekran taktırmak için telefoncuya gittim fakat ekranımın sağ üst köşeden açıldığını gösterdi telefoncu. Hiç fark etmemiştim. Sağ üst köşeden 1 cm’ye kadar açılıyor. Ne yapmamı önerirsiniz? Yurt içi cihazı.

• -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    hocam bende almayı düşünüyorum, kabloyu değiştirmemiz gerekiyormu yoksa orjinal lightning kablo yeterli mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SahiNN1 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Evet yeni kablo gerekiyor bir tarafı lightning telefon için, bir tarafı usb c adaptör için. Hızlı şarj için usb c gerekli.
  • iPhone 7plus kullanıyorum, sırf oled ekran için x'e geçilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thursy -- 17 Aralık 2019; 23:50:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thursy

iPhone 7plus kullanıyorum, sırf oled ekran için x'e geçilir mi?
    Evet.iPhone 11 den sırf ekranı için X e geri dönüş yapan var.

• Bir sorum var. Face id ile ekran açıldıktan sonra kilit ekranında kalıyor onun yerine direk uygulamalar menüsüne gitmesi için bir ayar var mı

• Arkadaşlar benim cihazın Bluetooth u çalışmıyor cihazı fabrika ayarlarına kadar sıfırladım fakat düzelmedi. sorun donanımsalmıdır? Eğer donanımsalsa ücreti ne kadar olur? Bilgisi olan arkadaşlar cevaplayabilir mi?

• nevergiveup87 N kullanıcısına yanıt
    Yok mu bilgisi olan

Hayır yok, alttan kaydırmanız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 18 Aralık 2019; 20:37:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doğuştannicksiz

Şanssız bir anı yaşadım. 14 Aralık’ta garantim bitti. Garantimin bittiği gün kaliteli bir kırılmaz ekran taktırmak için telefoncuya gittim fakat ekranımın sağ üst köşeden açıldığını gösterdi telefoncu. Hiç fark etmemiştim. Sağ üst köşeden 1 cm’ye kadar açılıyor. Ne yapmamı önerirsiniz? Yurt içi cihazı.
    https://www.reddit.com/r/iPhoneX/comments/8bn52d/top_right_corner_clickingloose_screen/?utm_medium=android_app&utm_source=share

Bahsettiğiniz soru, iphone 5/5s/se tüm kasalarında görülen kronik sorundur. Sonraki bazı cihazlarda da görülmeye devam etti. Google'da "iphone loose screen" ya da "scring clicking"diye aratabilirsiniz. Babamın kullandığı iPhone se de oldu, garanti kapsamında ekran değişti.Bence apple'ı arayın ya da resmi servislerinden birine verin. Garanti yeni bittiği için müşteri memnuniyeti adına garanti kapsamında yapılabilir.Arkadaşımın 4s'i garanti bittikten bir gün sonra bozulmuş garanti kapsamında yapılmıştı. Son olarak bahsettiğiniz sorun kullanıcı hatası değildir, bence apple'ı arayıp gerekirse bu arızadan bahsedilen yukarıdaki gibi linkleri göndermeyi teklif edin. Arka cebine koymuş üzerine oturmuşsundur ya da düşürmüşsündür sözlerine itibar etmeyin, iPhone 5 kasası (se de dahil) nerdeyse her zaman, diğer serilerde ise bazen, sağ üst köşeden kasa ile ekran arasından açılır ve bu açılmanın olduğu bölge çevresinde arada dokunmatik ekran problemleri de yaşanabilir.

• -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum

Rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekzan

https://www.reddit.com/r/iPhoneX/comments/8bn52d/top_right_corner_clickingloose_screen/?utm_medium=android_app&utm_source=share

Bahsettiğiniz soru, iphone 5/5s/se tüm kasalarında görülen kronik sorundur. Sonraki bazı cihazlarda da görülmeye devam etti. Google'da "iphone loose screen" ya da "scring clicking"diye aratabilirsiniz. Babamın kullandığı iPhone se de oldu, garanti kapsamında ekran değişti.Bence apple'ı arayın ya da resmi servislerinden birine verin. Garanti yeni bittiği için müşteri memnuniyeti adına garanti kapsamında yapılabilir.Arkadaşımın 4s'i garanti bittikten bir gün sonra bozulmuş garanti kapsamında yapılmıştı. Son olarak bahsettiğiniz sorun kullanıcı hatası değildir, bence apple'ı arayıp gerekirse bu arızadan bahsedilen yukarıdaki gibi linkleri göndermeyi teklif edin. Arka cebine koymuş üzerine oturmuşsundur ya da düşürmüşsündür sözlerine itibar etmeyin, iPhone 5 kasası (se de dahil) nerdeyse her zaman, diğer serilerde ise bazen, sağ üst köşeden kasa ile ekran arasından açılır ve bu açılmanın olduğu bölge çevresinde arada dokunmatik ekran problemleri de yaşanabilir.

Alıntıları Göster
    Hocam ilgin için çok teşekkür ederim. Gelecek hafta içi telefonu vereceğim bakalım. Gelecek cevabı belirtirim buraya da. Çok sağ olun

• Bir senelik cihaz icin 215 sarj döngüsü nasil arkadaslar?! Kasim 2018‘de almistim.

Batarya sagligi: %96
    iOS: 12.4.1
    Cihaz: iPhone X

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 20 Aralık 2019; 23:15:37 >
  • sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Nasıl baktın ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.