Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (648. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 646647648649650
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yaptım 2,3 defa devam ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %80 den sarj çıkmama ve alev topuna dönüşme olayı bendede var ne yapıcağız bu konu hakkında ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • App centerda Ücretsiz batarya değiştiren var mı değiştirliyorsa hemen yapıyorlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 25 Ağustos 2019; 17:24:51 >
  • Telefonu şarj ederken pil yüzdesi %80 de duruyor. Ekrana baktığımda %80 dolu yazıyor. Ancak sağ üstte pil çerçevesinin içerisinde şarj oluyor simgesi görünüyor. Bunu yaşayan var mı arkadaşlar?
  • LosYalchos L kullanıcısına yanıt
    Bu sorun banada oluyordu yazılımsal büyük ihtimal kendi kendine düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xgny58x -- 25 Ağustos 2019; 19:16:35 >
  • Hocam bu yazılımsal bende de var bir sonraki güncellemeyi bekleyeceğiz artik.

• Peki kapatma tuşuna basınca sanki sanki daha geç kapanıyor gibi sizdede öyle mi ? / birde artık oyunlarda çok aşırı ısınıyor ve kasıyor bu da var mı sizde hocam ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam bazen aşırı ısınıyor ısınıncada bazen kasma yapıyor doğal olarak. Acilen güncelleme gelmesi lazım.

• arkadaslar telefonumu sifirlayip bastan en son surumu kurmak istiyorum
    su an ios 11 kullaniyorum
    en saglikli sekilde nasil yapabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: melankoln34

Ben denedim metal parlatıcısı ile yanlarında denedim ilk günkü gibi yaptı 3-4 ayda bir yapıyorum gayet başarılı oluyor kalıcı çözümdür konumda var bu konu hakkında iyi günler

Alıntıları Göster
    bilgilendirme için teşekkür ederim iyi günler

• peki hocam doğru söyüyorsunuz , peki servis 3 defa ekran değiştirip olmayınca nasıl oluyorda garanti kapsamından çıkartabiliyor ben onu anlamıyorum.
  • tlgbyz T kullanıcısına yanıt
    Çatlak şekilde vermişseniz onlar fark etmeden 3 kere işlem yapıldıysa bunu yapabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Serhatsn

1 saat içinde yapılıp verildi..
    Hangi servise vermiştiniz

• Akasya

• quote:

Orijinalden alıntı: Kazall

Çatlak şekilde vermişseniz onlar fark etmeden 3 kere işlem yapıldıysa bunu yapabilir.
    İlgin için teşekkürler. Öncelikle çatlak olduğunu ben dahil kimse görmemişti zaten. Neyse konu o değil. Hayır farketmişler çatlak olduğunu( çatlak görmek meziyet istiyorken bu arada) , ama değiştirildi ama ekran kalibre olmadı. Apple onarım merkezine göndermek istediler işte orda garanti devreye girdi. Nasıl oluyor da 1. Gün garanti kapsamında oluyor
    2. Gün çıkıyor, sonra tekrar giriyor
    3. Gün telefonu bana veriyorlar garanti kapsamından çıkıyor. Bir girip bir çıkıyor :))
    Telefonda kronik sorun var. Çöp bir telefon i phone x kesinlikle. Telefonu bildiğin bozuk sattılar . Yaptırmak istiyorsun şuursuz bir servis anlayışı var.
    sen biraz servis övücü gibisin sanırım , çatlak verdin telefonu falan diyorsun hiç bir bilgin olmadan. Yaşadıklarımı yaşamanı istemem.
    telefona 10.000 tl verip umarım benim durumuma düşmezsin😉

• tlgbyz T kullanıcısına yanıt
    Hocam uzucu gercekten .paranla rezil olmak deniyor buna.. madem catlak ti en basta almasaydiniz yada aldiysaniz arkasinda dursaydiniz ..ben olsam senin yerinde siz catlattiniz serviste bunu der isi uzatırdım..boyle saca boyle tarak

• dostlar biraz off topic olacak ama kusura bakmayin. iphone x'imi satmak istiyorum 64gb yurtdisi ve kayitsiz. (cunku kendim de yurtdisinda ikamet ediyorum) 12 sinde turkiyeye gelicem ve satmak istiyorum. sizce nekadara alici bulurum?

kondisyon olarak 10 uzerinden 8 alir.
  • Arkadaslar merhaba,

Iphone x kullanicisiyim,1.5 ay once ekranda dokunmatik problemi oldugu icin kanyon daki apple yetkili serviste 2000 tl karsiliginda ekrani degistirttim.(ekran degisim programina dahil olmasina ragmen kasa da cizik vs var diye garanti disi biraktilar).Her neyse,telefonu aldigimdan beri, 4-5 gunde bir ses kaybi oluyor.Kapatip acinca duzeliyor.Mesela arama yapiyorum, ahizeden ve hoparlorden hicbir sekilde ses gelmiyor.Aramayi kapatip spotify yada youtube a gireyim diyorum yine hicbir sekilde ses yok.Telefonu kapatip acinca duzeliyor ama 3-4 gun sonra tekrar ayni durum oluyo.Bir sabah alarm kurmama ragmen ses cikmadigi icin uyanamadigim oldu.

Telefonu servise goturmek istemiyorum cunku ekran kirik olmadigi halde dokunmatik problemi yasadigimdan servise goturdugumde,telefonun seri numarasi degisim programinda kayitli olmasina ragmen ekranimi ucret karsiliginda tamir ettiler.Hem apple,hem yetkili servisle rezalet bi servis sureci yasadim 1 aya yakin telefonsuz kaldim.Bu yuzden servisten uzak durmak istiyorum.

Sizce bu sorunun yazilimsal olma ihtimali var mi ?kapatip acilinca duzeliyor cunku.Ama yazilim guncelleme yaptigim halde de hala devam ediyor orasi ayri bi konu

• İos 12.4.1 sürümüne geçen arkadaşlar pil ve performans açısından ne durumdalar? Değişimler var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: LosYalchos

İos 12.4.1 sürümüne geçen arkadaşlar pil ve performans açısından ne durumdalar? Değişimler var mı?
    ben kısa vadede bir artısını göremedim.
  • 
Sayfa: önceki 646647648649650
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.