Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (635. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.229
Cevap
141
Favori
834.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Space grayde kılıfsız çelik kenarlar çizilmez extra birşey olmadıkça, bende hiç çizik yok. Ama ekran camında koruma yoksa cebe sokup çıkarma ile bile kılcal çizikler illa oluşacaktır. Soyulma vs kesinlikle olmuyor ciddi bir darbe almadıkça.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 23 Mayıs 2019; 0:56:5 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Romanyadan 2-3 aylık cihaz veya 0 cihaz almayı düşünüyorum. Yurt dışı cihazlarda garanti konusu nasıl oluyor, bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abilerim, hocalarım hepinize merhabalar bir şey danışacam, bu ayın 28inde telefonum 1 yaşını dolduruyor, gözüm gibi bakmaya çalışıyorum ve bakıyorumda ama bu pil sağlığı kadar canımı sıkan bir şey yok bir kaç gündür çok kötüyüm telefon birden 93’e 2gün önce 92 bugün de 91 olmuş ya ısınmasın diye oyun oynamadım 3 günde 1 şarja taktım, kesintili şarj asla yapmadım ama her gün oyun oynayan, telefonu çok ama çok yoran bir arkadaşımın artık bir iphone x’ e benzemeyen telefonu da 91 ben boşuna mı bunları yapıyorum ya telefon ısınıyor diye oyun oynamıyorum şarjını en az 2 güne ayarlıyorum ama artık farkettim çok çabuk şarjı bitiyor ben ne ladar dikkat etsemde, 18 yaşındayım burdaki bütün hocalarımdan mümkünse tavsiye istyorum ne yapmalıyım şimdiden çok teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keremcnhln

Abilerim, hocalarım hepinize merhabalar bir şey danışacam, bu ayın 28inde telefonum 1 yaşını dolduruyor, gözüm gibi bakmaya çalışıyorum ve bakıyorumda ama bu pil sağlığı kadar canımı sıkan bir şey yok bir kaç gündür çok kötüyüm telefon birden 93’e 2gün önce 92 bugün de 91 olmuş ya ısınmasın diye oyun oynamadım 3 günde 1 şarja taktım, kesintili şarj asla yapmadım ama her gün oyun oynayan, telefonu çok ama çok yoran bir arkadaşımın artık bir iphone x’ e benzemeyen telefonu da 91 ben boşuna mı bunları yapıyorum ya telefon ısınıyor diye oyun oynamıyorum şarjını en az 2 güne ayarlıyorum ama artık farkettim çok çabuk şarjı bitiyor ben ne ladar dikkat etsemde, 18 yaşındayım burdaki bütün hocalarımdan mümkünse tavsiye istyorum ne yapmalıyım şimdiden çok teşekkürler.
    Ayda yüzde 1 düşmesi normal zaten. Sizinki yüzde 12 düşmesi lazımken yüzde 9 düşmüş. Değerleriniz gayet iyi. Cihazınızı güzel günlerde sağlıkla kullanmaya devam edersiniz umarım.

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Çok ama çok teşekkür ederim tavsiyeniz için, sizde cihazınızı güzel günlerde kullanmanız dileğiyle

• 8 plus x yada s10 plus var aklimda s10plus oyunlarda flan drop yemesinden dolayi ileri yillarda sıkıntı yapar gibi korkuyorum acikcasi birde s10 plusun kamerasi beni korkutuyor iphonea gore bi degisik geliyor siz nasil dusunuyorsunuz ?

• Arkadaşlar pasaport kayıtlı 7 plusımın üzerine 700tl karşılığında kayıtsız yurt dışı iphone x buldum, cihaz temize benziyor, ghost screen vs yok, sizce mantıklı mı? Yoksa 4500 tl civatı kayıtsız 1yıl garantili iphone xr almak mı mantıklı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrOguzhan -- 24 Mayıs 2019; 1:17:26 >
  • Bunu IOS 12.1 ile çektim fotoğrafta oymama yok tamamen doğal 🙄 daha nasıl kaliteli çekebilir bilemiyorum
    Apple iPhone X [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Mete E.

Bunu IOS 12.1 ile çektim fotoğrafta oymama yok tamamen doğal 🙄 daha nasıl kaliteli çekebilir bilemiyorum
    kullandiginiz bir program ve ya ayar varmiydi hocam

• un momento kullanıcısına yanıt
    Hayır hayır telefonun kamerasıyla çektim hocam. Hdr açık kullanıyorum ama bu fotoğrafta ciddi bir parlaklık farkı olmadığı için hdr uygulayacak bir şey bulamamıştır telefon. Örnek olarak bir de bu ikisi var. İlk fotoğrafı instagram kamerasıyla çektim yanlış hatırlamıyorsam. İkinci fotoğrafı saatte 140km ile giderken çektim. Böyle bir şeyi beklemiyordum şaşırtmıştı beni.

Edit: şimdi baktım da fotoğrafların altında orijinal boyutları görüntüle derken farklı pixel’ler vermiş. Nedenini çözemedim. Deniz manzaralısını instagram kamerasıyla çektiğim içindir de diğerini anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete E. -- 24 Mayıs 2019; 9:17:51 >

• Merhaba, MacBook Pro 2014 MID retina cihazımi isteyen olursa hatasız bir iPhone X ile takaslamak istiyorum... detayları özelden konuşalım...
  • Keremcnhln K kullanıcısına yanıt
    Bence pil sağlığı çok düzgün bir şekilde çalışmıyor. Benim şubat2018 cihazım %86 ya kadar düşmüştü son güncellemeyi iTunes üzerinden yükleyeyim dedim %88 oldu kapasite :)

• Keremcnhln K kullanıcısına yanıt
    allah başka dert vermesin kardeşim.
  • Apple iPhone X [ANA KONU]

1 yıllık telefon değer iyimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RioDeJaneiro -- 24 Mayıs 2019; 18:22:9 >
  • MajorWindows kullanıcısına yanıt
    Yardim lutfen

• MajorWindows kullanıcısına yanıt
    8 plus ve samsung s9 plus kullanıyorum. S10 plus kullanmadım ama 8 plus a göre iki gömlek üstündür diyebilirim.

• zamanında 7+'ımda spigen kılıfları kullanırdım telefonu taş gibi koruyordu. X'te orjinal deri ve silikon kullanıyorum ama ikisi de soyulmaya başladı. spigen kılıf kullanan var mı varsa hangisini kullanıyor?
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt

Bunu kullanıyorım arada telefonu çok iyi koruyor ama ağırlaştırıyo sıkılınca baseusun şefaf kılıfı var onu kullanıyorum oda çok iyi koruyo çok kabalaştırmadan ama sararma yaptı biraz
    https://tr.aliexpress.com/item/32916253121.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.11034c4d9UUX1Q

• __fatih__ kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Apple’ın üç sene geriden geldiği konusunda size katılmıyorum. Android ve iOS platformuna çok iyi bilen biri olarak bu görüşe tamamen karşıyım. Her iki platformda da yapabileceklerimiz ve yapamayacaklarımız var. Ben iPhone x kullanıcısıyım. Örneğin Siri ile yapabildiğim bir çok şeyi şurada yakın zamana kadar hiçbir android telefonda yapamıyordum çünkü Google asistan türkiye’de yoktu. Halende mesela kullandığım bazı işlemleri tam kapasite olarak android’de kullanamıyorum. iPhone’daki kaydırma hareketleri mesela benim asla iOS platformu’nu terk etmeme sebebim olabilir. Her ne kadar benzer işlevler android de olsada iPhone’da gerçekten kullanımı açısından bana müthiş kolaylıklar sağlıyor. Yeni aldığım Airpos’lar ise artık benim vazgeçemeyeceğim ürünlerden biri. Bu kadar başarılı çalışan android tarafında bir kulaklık yok. Her iki platform arasında ki farklar için buraya sayfalarca yazılar yazılabilir ama kısaca özetlemek gerekirse her ikisininde birbirinden üstün olduğu alanlar var. Apple kesinlikle üç sene geriden filan gelmiyor tam tersi daha Yenilikçi teknolojiler bile sunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Space grayde kılıfsız çelik kenarlar çizilmez extra birşey olmadıkça, bende hiç çizik yok. Ama ekran camında koruma yoksa cebe sokup çıkarma ile bile kılcal çizikler illa oluşacaktır. Soyulma vs kesinlikle olmuyor ciddi bir darbe almadıkça.
    Hocam telefonun arka camında durum nedir çok merak ediyorum.Bide space gray aldığıma pişman oldum çok güzel duruyor telefon fakat çok fazla parmak izi bırakıyor.

• 
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.