Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (633. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.229
Cevap
141
Favori
834.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 631632633634635
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba iphobe x ekran camı kirildi. Garantiden degistirebilecek, kullandiginiz iphone özel servisi var midir? Cok yüksek fiyat vermektedirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • catik kullanıcısına yanıt
    Hocam peki %20’den %100 e ne kadar sürede doluyor bunu ölçmen mümkün mü ? Eğer 1 saat 50 dakikadan fazla sürüyorsa almama gerek yok fakat bu civarlarda %100 e kadar doldurursa direkt alacağım bu ürünü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • catik kullanıcısına yanıt
    2 Port da aynı hızda şarj ediyor mu kontrol eder misiniz hocam ?

Ben amazon dan almıştım fakat 1 port hızlı şarj ediyordu diğer port aşırı yavaş şarj ediyordu.

Her şeyi denedim en son iade etmek zorunda kalmıştım. Şuan da usb olmayan modelini kullanıyorum memnunum.

Merak ettim sadece bana gelen ürün mü arızalıydı hepsi mi böyle :)
  • bataryaya zarar verırımı bılmıyorum anlayan bır arkadas inceleyip karar versın...6s plus uzun sure bununla sarz ettım 3 yılın sonunda yuzde 79 ındı batarya suresı

tam sarz yuzde 11 den yuzde 100 tahmını 1 saat 40 da yaptı

2 port da aynı anda sarz edıyor ıkısıde hızlı sarz edıyor mu emın degılım nederım ama
  • iphone x almayı düşünüyorum ama pek çok kişi kronik sıkıntılı telefon diyor arkadaşlar doğru mu ?

alırsam nereden almalıyım ?

xr almak istemiyorum çok kaba ve hantal bir telefon
  • efe.77 kullanıcısına yanıt
    Hocam 1.5 senedir kullanıyorum. En ufak sıkıntısını görmedim. Kim neresinden uyduruyor böyle şeyleri anlamıyorum.

• efe.77 kullanıcısına yanıt
    Kronik sıkıntılı bir serisi apple’ın yok zaten hocam. Önceki cihazım x’di. Ghost screen olayı vardı ekranın sağ alt kısmı özellikle klavye açıkken tekliyordu basılmıyordu. Değişim programı başlattı apple ekran için. Ben sattım uğraşmadım. xs aldım tabi kurtuldum bi bakıma. Tamamen şans işi şimdilik xs’de bir sorun yok ama ilerleyen aylarda neler olucak göreceğiz 😄

• face ıd veya yavaşlama gibi sıkıntılar duydum çevremden hiç ios kullanmadım

varsa yoksa kafamda x var galiba biraz geç kaldım almakla alırsam swapp içi açılmış cihaz olmasından korkuyorum

2.el ne kadar güvenilir apple'da arkadaşlar bir bilginiz var mı peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe.77

iphone x almayı düşünüyorum ama pek çok kişi kronik sıkıntılı telefon diyor arkadaşlar doğru mu ?

alırsam nereden almalıyım ?

xr almak istemiyorum çok kaba ve hantal bir telefon
    2018 Ağustos'unda aldım hiç bir sıkıntı yaşamadım ben. Batarya süresi de Plus/Max serileri hariç tutarsak iPhone 7/8 gibi telefonlardan kat kat iyi. Boyutu da iPhone 6/7/8 ile aynı neredeyse sadece biraz daha ağır batarya yüzünden.
  • 12.3’e geçiş yaptım. Wifidayken; Whatsapp’ta değilken mesaj bildirimi whatsappta gözüküyor ama uygulamaya girince yukarıda bağlanıyor yazıyor ve mobil veriye geçene kadar bağlanmıyor. Var mı yaşayan?

• Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Benim sürüm de 12.3. Denedim aynı şartlarda öyle bir şey olmuyor. Yalnız dediğiniz şey aynen telegramda hem önceki hem şimdiki sürümde oluyor.
    WhatsApp tan gelen mesaj sessizde olan bir kişi veya gruptan mi oluyor ona bakın. Benim telegramda olduğum grup sessizde de.

• quote:

Orijinalden alıntı: fotoburak

Hocam bir arkadasun degisim cihazindada ayni problem vardi altinda murekkep lekesi gibi l.bu sorunu ogrendiniz mi nedir. Yokea degisimemi yolladiniz.
    Direk değişim yapmışlardı hocam

• 1 yildan fazladir x kullanicisiyim ve bugun birseyi fark ettim.
    camera camini guzel bir bezle sildikten sonra ve oncesinde cekilen fotolarin birbiri ile alakasi yok.sanirim ekranda 1 tane bile milimetrik toz zerresi olsa kamera onu focusluyor..
  • Ve sonunda bir devrin sonuna geldik ve başkasının pasaportuna kayıtlı telefon kullanma işi bitti. Pasaport kayıtlı telefon ile kullanacağınız hattın pasaportu kaydeden kişiye ait olması gerekiyor. Yani amcanızın pasaportuna kaydettirdiğiniz telefonu kendi üzerinize kayıtlı hatla kullanamayacaksınız. Bu sayede ikinci el pasaport kayıtlı telefon alım satım devride kapandı.
    Pasaport kayıtlı ikinci el veya sıfır telefon alacaklar aman dikkat!!!

Başkasının Pasaportuna Telefon Kaydettirme Devri Kapandı -http://www.sondakika.com/haber/haber-baskasinin-pasaportuna-telefon-kaydettirme-devri-12058613/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcoreuss -- 17 Mayıs 2019; 17:15:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcoreuss

Ve sonunda bir devrin sonuna geldik ve başkasının pasaportuna kayıtlı telefon kullanma işi bitti. Pasaport kayıtlı telefon ile kullanacağınız hattın pasaportu kaydeden kişiye ait olması gerekiyor. Yani amcanızın pasaportuna kaydettirdiğiniz telefonu kendi üzerinize kayıtlı hatla kullanamayacaksınız. Bu sayede ikinci el pasaport kayıtlı telefon alım satım devride kapandı.
    Pasaport kayıtlı ikinci el veya sıfır telefon alacaklar aman dikkat!!!

Başkasının Pasaportuna Telefon Kaydettirme Devri Kapandı -http://www.sondakika.com/haber/haber-baskasinin-pasaportuna-telefon-kaydettirme-devri-12058613/
    Bu eski kayıt yapanları kapsıyor mu?Bugünden itibaren kayıt yapanlar için geçerlidir umarım? 2018 Aralık ayında kayıt ettim.

• Arkadaşlar pubg iphone x de 60 fps de 45 dk civarı oynansa bile stabil çalışmaya devam ediyor mu?

• yekzan Y kullanıcısına yanıt
    Tabikide evet dostum şarjım %100 den %10 lara kadar aralıksız oynadığımı bilirim kılıfsızken kasa biraz ılıklaşıyor ama performans düşmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: proygt

Tabikide evet dostum şarjım %100 den %10 lara kadar aralıksız oynadığımı bilirim kılıfsızken kasa biraz ılıklaşıyor ama performans düşmüyor.
    Çık teşekkür ederim

• marcoreuss kullanıcısına yanıt
    Aynen dediğiniz gibi bir devrin sonuna geldik.
    Baktı devlet hemen hemen herkes ya kendisi ya da bir tanıdığına telefon aldırıyor, tanıdığı veya tanımadığı birinin pasaportuna da işletip ne güzel kullanıyor.
    Vatandaşını çok çok düşünen devlet, benim halkımın cebinden az değil, daha çok para çıkmalı sonuçta bana oy verdiklerinle göre bunlar keriz diyerek bunun önünü iyice kapadı.

Nasıl sövüyorum bir bilseniz, fazladan para vermek bana göre kerizlik hem de vergi kerizliği..

Aslında piyasada bir sürü var şu an yurt dışı cihazı, bunların fiyatı dip yapacak, almak lazım.
    Ben yazın Karadeniz turu yapacağım, batuma girip çıksam yeter.

Yalnız bu pasaport düzenlemesine bence revize gelecektir, çünkü pasaport sahibi kendi üzerine kayıtlı hat ile ancak kullanabilir diyor, yarın bir gün 2-3 sene sonra insan bunu satmak istese satamayacak.

Tepkiler gelir buna, görün bunda bir düzenleme yapacaklar..

• 
Sayfa: önceki 631632633634635
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.