Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (627. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iPhone 7 cihazımı kullanırken Amerika dan almıştım. Bir problem oldu. Apple teknik destekle görüştüm. İzmir’de adres verdi. Gittim. Kadın ime yazarken pasaport kayıtlı değil dedi. Evet dedim daha yapmadım. Kadın BTK gereğince ime kaydı olmayan cihaza servis açamam dedi.

Siz yinede gidin servise sorun bilgi alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    anlamadığım nokta şu, bir dizi test yapıldı demişsiniz ve servislerde bakılır dedi demişsiniz. ee bir dizi test serviste yapılmadı mı ?
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Apple Destek uzaktan test yaptı ayarlardaki tanılar uygulaması ile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    ilk defa böyle bir şey duyuyorum, ancak nasıl donanımsal sorun yok dediler o zaman ?

gerçi benim telefonun sağ tarafı basmıyodu arada servise gitti orada da bulamadılar
    Yazılımsal ve donanımsal bir problem görünmüyor servise bırakın dediler 😂 kayıt yaptırayım telefonu öyle bırakırım bir ara.

• XR 64 gb Almanyadan aldırıcam en uygun nerden alınır kapalı kutu ( A2105 ) ?
  • navigator_ N kullanıcısına yanıt
    PM attım.

Ghost screen olayı apple’ın şuan kendi programlarında var hocam. Cihazın seri numarasıyla sistemden kontrol edin. Sorunlu seri ise apple ücretsiz ekran değişimi yapıyor.

• Blackrz kullanıcısına yanıt
    ben değiştirttim zaten 1 ay oluyor, sağolun konu geçmişinde çok dile getirdiğim için tekrar yazmamıştım
    Aa denk gelmemişim hocam demek ki hayırlı olsun o zaman şuan bir problem yoktur umarım

• 4 bin 4500 civarlarına temiz az kullanilmis X bulabilmem mumkun mu? Yurtiçi pek sanmıyorum ama yurtdisi temizlerden bulabilirim diye dusunuyorum. Siz ne diyorsunuz?
  • Blackrz kullanıcısına yanıt
    Sağolun, çok şükür şu an yok ama sonuçta X ekranı takıyolar bi gün yine tekrar edecektir :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giansello G kullanıcısına yanıt
    Şimdi 4000 ile 4500 arasındaki fark bile yüksek bir fark. Bence araştırırsanız 4500 bandında bulmanız mümkün

• Giansello G kullanıcısına yanıt
    4.500 civarlarına yurtdışı kayıtlı temiz bir cihaz bulabilirsin dostum

Sanmıyorum hocam ya belirli serinin ekran panellerinde sorun olduğunu düşünüyorum sadece tekrar sorunlu bir ekran takacaklarına inanmak istemiyorum 😄

3900 e bulmuştum tanidigimdan da satıldı o. Tekrar gelirse 3900 4000 e kayıtsız hatasız alıp elimde kalan parayla da pasaport kaydını yaparım diye dusundum. Yasadigim sehirden baska bir yerden bulmak istemiyorum ağzım yandı bir daha bulasmam Allah korusun
  • İlgilenen olursa iPhone X 256 Space Gray Pasaport Kayıtlı telefonumu 5500 e satıyorum.Kutusu vs mevcut.Mayıs 15 inde garantisi bitiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

İlgilenen olursa iPhone X 256 Space Gray Pasaport Kayıtlı telefonumu 5500 e satıyorum.Kutusu vs mevcut.Mayıs 15 inde garantisi bitiyor.
    yeni bir cihaza geçmek için mi satıyorsunuz hocam ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akmac

yeni bir cihaza geçmek için mi satıyorsunuz hocam ?

Alıntıları Göster
    Kafamda başka bir android telefon vardı bayadır ona geçicem :)

• Selamlar. İphone 8 plus'tan iphone X'e geçilir mi? Geçmeye değer mi? Amaç çerçevesiz ekran deneyimi yaşamak, biraz daha ele avuca sığan telefon kullanmak ve ön kamerada portre modu kullanmak. Ya da iphone XR mı önerirsiniz?
  • 
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.