Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (612. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.229
Cevap
141
Favori
834.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MajorWindows

Anladim hocam yani yogun kullanimda ne kadar ekran suresi aliyorsunuz ?
    Sanırım bunu soruyorsunuz, iOS 12'ye yükseltmedim onda daha farklı gösteriyorsa bilmiyorum.

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1302532/1c4a2019-6c6e-49c2-aa54-f43f68e7512a.jpg [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matolimehmet -- 14 Şubat 2019; 23:3:58 >
  • MajorWindows kullanıcısına yanıt
    ikisinide kullandım.kesinlikle 8 plusun sarji x e gore 1-1.5 saat daha iyi ona göre düşünebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • figo2121 kullanıcısına yanıt
    İkiside ayni mah hocam nasilboyle birsey olur ?

X’in ekranı amoled

• Kasanın ekranla birleştiği yerler acayip toz tutuyor öyle böyle değil, sizde nasıl ?

• Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Aynı. Ben tam ekran kaplayan ekran koruyucu kullanıyorum onunla kılıfın arasında birikiyor. Onu da ara sıra bir diş fırçası ile temizliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar iphone x’imin pil sağlığı 88’e düştü ve garantisi 2 ay kaldı.Sizce garantiye verip pil değiştirtsem mi?

• ysn61 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben ekran değiştirsinler diye verdim (sağ taraf arada çalışmıyodu) adamlar pil değiştirip vermiş. Zaten garanti dahilinde %85 altına inerse değiştiriyolar bence verin garantiye pil performansım düşük diye değişim olur bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

Hocam ben ekran değiştirsinler diye verdim (sağ taraf arada çalışmıyodu) adamlar pil değiştirip vermiş. Zaten garanti dahilinde %85 altına inerse değiştiriyolar bence verin garantiye pil performansım düşük diye değişim olur bence
    hocam bende gideceğim ekran için pilide değiştirirlermiki ?
  • DevilKingtr D kullanıcısına yanıt
    Hocam ben baya bi sorun söyledim. Kasma donma olayları pilden olabilir diyerek pil de değiştirmişler ekranda sorun bulamamış beyefendiler :)

Belki gerçekten o basmama sorunu pildendir 3 gündür sorun yaşamadım. Pilim %93’teydi 15 aydır kullanıyorum. Değişti fena olmadı tabi. Hatta hoparlörde cızırtı vardı fakir apple sağ hoparlörü değiştirmiş bir tek :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

Hocam ben baya bi sorun söyledim. Kasma donma olayları pilden olabilir diyerek pil de değiştirmişler ekranda sorun bulamamış beyefendiler :)

Belki gerçekten o basmama sorunu pildendir 3 gündür sorun yaşamadım. Pilim %93’teydi 15 aydır kullanıyorum. Değişti fena olmadı tabi. Hatta hoparlörde cızırtı vardı fakir apple sağ hoparlörü değiştirmiş bir tek :D
    Hocam pili değiştirdikten sonra pil yüzdesi %100 oldu mu?

• ysn61 kullanıcısına yanıt
    e yani :)
    Hocam bana özel mesaj atmissin, fakat cevaplayamiyorum. O yüzden burda idare edelim.

Acik söylemek gerekirse iPhone X‘den cok memnunum. Batarya yaklasik iki gün gidiyor, fakat instagram ve Facebook’u asiri sekilde kullanmam. Bi girer bakar cikarim. Daha önce iPhone 7 kullaniyordum. Tam ekran istiyorsan iPhone X al. Touch ID mi Face ID mi dersen, bence Touch ID. Fakat Face ID‘de cok iyi calisiyor aslinda ama biraz daha yavas Touch ID‘ye nazaran. Sabah uykudan kalktiginda bazen tanimiyor ve asiri isikli ortamda bazen sorun yapiyor. O yüzden Touch ID daha kararli. Tabii ki bu benim düsüncem. Ama ekran iPhone X‘de cok güzel ve modern. Tabii birde boyut meselesi var. Mesela iPhone X‘den önce iki gün XR kullandim, cebime koydugumda otururken sorun yasadim. Tek elle yazma konusunda sorun yasadim. Yani kisacasi büyük geldi ve iPhone X aldim. Bana sorarsan iPhone 8 Plus alirsan üzmez. Ama iPhone X aldiginda modern bi telefon kullandigini anlarsin. Gerisi sana kalmis tabii. Umarim yardimci olabilmisimdir. Saygilar.

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    yeni alacak arkadaşlara elleriniz terliyorsa touchid çok sorun çıkarıyor. ben asla açamıyordum. faceid bence mükemmel. çapraz bakıyosun göz ucuyla çat diye açıyor.
    Kesinlikle eli terleyen arkadaslar touch ıd sıkıntı oluyor..
    Dogru olabilir. Benim elim terlemiyordu. Zaten Face ID'de iyi calistigini belirttim. Kendi deneyimim. Herkeste farkli olabilir.

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Peki x mi almaliyim xr mi sizce neden ?

Ben ne icin XR'den X'e gectigimi acikladim daha önce ki yazimda. Gerisi size kalmis hocam.

xr'ın x'e göre hiç bir avantajı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Playstop

Sürekli reklam girmiyor ki Hocam? 10 maçtan 1 inde giriyor
    etkisi oluyor hocam arkdaşlarda da öyleydi full sürüm alınca donma kasma kalmadı
  • 
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.